slikcaNedeljo so naša dekleta preživela v Novi Gorici, kjer so lepo košarkarsko predstavo, s katero so z visoko razliko premagale domačo ekipo, zaključile s druženjem na pici v lokalni piceriji.
Starejše pionirke, 8.6.2008, 8. krog

ŠD KOŠ NOVA GORICA : KK ODEJA KED 31:128 (7:34, 6:36, 7:32, 11:26)

KK ODEJA KED: 128 /3x3/ (5:14)
Frlic 2, 1 sok, 1 ukradena žoga in 2 asistenci, Tušek 18 /2x3/ 2 skoka, 4 ukradene žoge in 2 asistenci, Čadež 10 (0:2), 2 skoke, 4 prestrežene žoge, Lazar 24 (4:6), 4 skoki, 3 prestrežene žoge in 1 blokada, Istenič 2, 4 skoki in 2 asistenci, Dumenčič 10 (0:2), 4 skoki, 5 prestreženih žog, 1 blokada in 3 asistence, Bošnjak 13 /1x3/, 6 skokov, 1 prestrežena žoga, Šmid 8, 2 skoka, 2 prestreženi žogi, 1 asistenca, Stanonik 16, 1 skok, 5 prestreženih žog in 4 asistence, Mlinar 8, 4 skoki, 3 prestrežene žoge in 2 asistenci, Lojič 9 (1:4), 5 skokov, 1 prestrežena žoga, 1 blokada in 1 asistenca, Dolenc 8, 12 skokov in 1 prestrežena žoga ter 1 blokada.

ŠD KOŠ NOVA GORICA: 31 /1x3/ (8:15)
Černe 18 /1x3/ (5:6), Klavora 13 (3:9)
Tekmo so naša dekleta s peterko Ivana, Alenka, Manca F., Neža in Jaci (in Neja), začele zaspano in dovolile domačinkam po 3 minutah voditi 3:1. Po minuti odmora domače trenerke so se Ločanke zbudile in mlinsko kolo se je začelo vrteti v našo smer. Z delnim izzidom 0:19 so pokazale, da ne bodo pustile kakršnihkoli dvomov o zmagovalcu. Druga peterka Maja, Tinky, Daša, Eva in Jery (ter Nina) je prednost še povečala in tako so borbene Ločanke do polčasa dosegle že 70 točk. V drugem polčasu je ritem igre malo padel, saj dvomov o zmagovalcu ni bilo več. Tako so dekleta navduševala našo zvesto publiko z lepimi asistencami in domiselnimi zaključki akcij. Najboljša strelka tekme je bila Neža s 24 točkami (17 v prvi četrtini), sledila sta ji Ivana z 18 in Alenka s 16 točkami.

Komentar trenerja KK Odeje, Fijavž Boruta: »Dekletom čestitam za lepo predstavo, ki pa v drugem polčasu ni bila na tako visoki ravni kot v prvem. To je tudi razumljivo, saj je bila razlika res velika, in je bilo težko ohranjati koncentracijo. Lahko rečem, da sem najbolj vesel tega, da domov odhajamo zdravi.«

Po tekmi so si punce s trenerjema in zvestimi navijači privoščile pice v lokalni piceriji.

Po tekmi smo se že po nekakšni tradiciji ustavili v piceriji...