+386 59 935 619

03128-1000010043

Kadetinje po lepi predstavi do zmage v gosteh.
slikcaV soboto so naše kadetinje gostovale v Tolminu, kljub neprijetni vožnji pa slavile z precejšnjo razliko.
19.1.2008, kadetinje, 2.del, 1 krog

ŽKD Tolmin : KK ODEJA KED 50 : 86 (14:26, 6:28, 16:14, 14:18)

Strelke:
Homec 1, Tušek 6, Lazar 2, Primožič 21, Jereb 6, Dolenc, Šmid 2, Istenič 12, Šiberle 8, Stanonik 20, Kreačič 8

Že uvodna četrtina je pokazala, da so Ločanke željne igre in borbe in tako so po nekaj lepih prodtinapadih četrtino dobile z razliko 12 točk (14:26). V drugi četrtini so ritem še dvignile in polčas zaključile s prednostjo 34 točk. V tem delu je bila najbolj razigrana Tara, ki je dosegla kar 15 točk, a so njeni koši bili predvsem plod dobre kolektivne obrambe ter hitrih protinapadov. V tretji četrtini so Ločanke malo popustile in dovolile domačim igralkam zadeti nekaj metov iz razdalje, nato pa so se zbrale in pripeljale tekmo do konca brez večjih posebnosti. V zadnji četrtini so dobile priložnost tudi nekatere mlajše igralke, ki so se zelo dobro izkazale: Alenka je tako zaključila tekmo s 20 točkami, Ivana je odlično organizirala in nekajkrat lepo asistirala, Neža pa je na svoji prvi kadetski tekmi pokazala zelo pogumno in borbeno predstavo, ki jo je začinila z nekaj skoki in »foul-košem«.

Komentar trenerja Odeje, Fijavž Boruta: »Zelo sem zadovoljen z igro svojih igralk, tako starejših kot mlajših. Veseli dejstvo, da večjih problemov v igri nismo imeli, niti proti osebni obrambi niti proti conski postavitvi domačink. Seveda pa nam je bilo veliko lažje igrati hitro s protinapadi, saj smo na tem področju zadnje čase veliko trenirali in naredili očiten korak naprej, če ne celo dva. A še imamo rezerve, predvsem v obrambi. Pohvala puncam za borbenost!«

Naslednja tekma kadetinj bo v soboto, 26.1.2008, ob 9:30 na OŠ Mesto, ko v goste prihaja ekipa Neso Lhke iz Postojne.