+386 59 935 619

03128-1000010043

Zmaga članic in mladink Odeje KED
slikcaV domači dvorani so članice Odeje KED dosegle svojo sedmo zmago, mladinke Odeje KED pa deseto zmago.
Sobota, 19.1.2007 - članice

Odeja KED : Konjice 71:64 (17:13, 20:21, 14:15, 20:15)

Strelke:
Odeja KED: Rešek 10 (4:9), Grilanc 24 (9:11) /1x3/, K. Oblak 2 (2:2), Brdnik 7 (1:2), Čadež 7 /1x3/, Jovović 2, Krznarič 17 /1x3/, Ljubenovič 2.

Konjice: N. Kvas 10 (4:6), I. Klančnik 1 (1:2), U. Kvas 14 (4:4) /2x3/ /1x3/, Zdovc 9, N. Klančnik 8 /2x3/, Prša 18 (9:10) /1x3/, Javornik 4 (2:2).

Tekma med Odejo in Konjicam je bila po pričakovanju izenačena, toda na koncu so se sedme zmage veselile domače košarkarice. Prva četrtina je bila v znamenju Škofjeločank, ki so jo dobile z rezultatom 17:13. V drugi četrtini so prednost še povišale na + 10 (23:13), a so se gostje vrnile v igro in v 19. minuti prišle do prvega vodstva na tekmi (32:31). Odtlej je bil dvoboj izjemno izenačen, takšen je bil tudi rezultat v 32. minuti (51:51). Toda zatem je sledil delni izid 9:0 v korist Odeje, po katerem pa se Konjičanke niso več opomogle.

Izjavi trenerjev:
Tomaž Bernot, trener Odeje: "Danes smo odigrali nezbrano, premalo odločno in samo naši neučinkovitosti gre pripisati, da so gostje skozi celo tekmo ostajale v igri. Zato smo zmage še toliko bolj veseli, saj je treba znati zmagati tudi takrat, ko ne gre vse tako kot bi si želeli."

Alojz Gosak, trener Konjic: ""

Nedelja, 20.1.2007 - mladinke

Odeja KED : AJM 70 : 45 (23:11, 16:17, 13:11, 18:6)

Strelke:
Odeja KED: Istenič, Pograjc, Dolenc, Primožič 3 (1:2), Jovović 15 (5:5), Čadež 10 /2x3/, Žakelj 16 (1:2) /1x3/, Horvat 16 (8:9), Šiberle 2, Lah, Mijatović 3 (1:2), Novak 5 (1:1).

AJM: Vellacher 2, Bervar 6 (2:4), Hanžič 9 /1x3/, Grigorovič, Komočar 2, Klančnik 11 (0:1), Kobale 11 /1x3/, Rajzman, Petek, Vehovar 4.

Mladinke Odeja KED so premagale AJM za petindvajset točk. V prvi četrtini so mladinke Odeje KED povedle z rezultatom 23 : 11, nato so malo popustile, a še vedno imele tekmo pod nadzorom. V zadnji četrtini pa so s strani AJM prejele le 6 točk in na koncu slavile z rezultatom 70 : 45. Najboljše strelke pri Odeji KED so bile: Žakelj in Horvat po 16 točk ter Jovović 15 točk. Najboljši strelki pri AJM sta bili z enajstimi točkami Klančnik in Kobale.