+386 59 935 619

03128-1000010043

U19: Cedevita Olimpija končala zmagovalni niz Škofjeločanov, Domel do zmage brez boja
slikcaKošarkarji Cedevite Olimpije U19 so končali niz 8 zaporednih zmag LTH Castingsa U19. Škofjeločani so v Stožicah še pred zadnjo četrtino vodili, na koncu pa klonili za 7 točk. Domel U19 do zmage brez boja.

Dekleta U19, 1. SKL, drugi del, 4. kolo, ŠD Trata, nedelja, 13.3.2022
Domel : Grosuplje 20:0

Po tem, ko se je tekma med Domelom in Grosupeljčankami že dvakrat prestavila, bi dvoboj moral biti odigran v nedeljo, 13. marca. Predstavnica gostujoče ekipe je znova sporočila, da se Grosuplje tekme ne bo udeležilo.

Sklep: 1. Zaradi neprihoda ekipe Grosuplje na tekmo, se tekma registrira po uradni dolžnosti z rezultatom 20:0 v korist nasprotnika.

Lestvica - skupina B: Grosuplje 6/2, Vipava 6/2, Domžale 5/3, Domel 3/5, Pomurje 0/8.