Naslov:

Košarkarski klub
Škofja Loka

Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka

Telefon/Faks:
+386 59 935 619

e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net

TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka

DŠ: SI95194606

MŠ: 5093520
 

Odeja
Kolektro SiXT S&T Obcina Peak Ines LTH Casting

U17: Tesen poraz LTH Castingsa na derbiju v Laškem, poražena tudi dekleta
slikcaKošarkarji LTH Castingsa U17 so na zaostali tekmi 3. kola tretjega dela sezone v tesnem obračunu morali priznati premoč Laščanom in tako padli na 2. mesto. Košarkarice Ines - ŠD Tabor Žiri je boljšega rezultata proti Akson Iliriji B stalo preveliko število dosojenih osebnih napak.
Prispeval: Nejc Ziherl

Dekleta (U17), 1. SKL, drugi del, skupina 1B, 3. kolo, Gimnazija Šentvid, 8.3.2019
Akson Ilirija B – Ines – ŠD Tabor Žiri 70:48 (18:11, 28:10, 10:13, 14:14)
Strelke za Ines - ŠD Tabor Žiri: Kristan 11, Goršič, Gantar 2, Čadež 8, Bašić, Lapajne 2, Emeršič 15, Frlic 1, Štojs Nej., Kralj 9.

Izjava trenerke Ines - ŠD Tabor Žiri Klavdije Oblak po tekmi:
»Žal nas je boljšega rezultata stalo preveliko število dosojenih osebnih napak in poslednično sta bili v 2/4 primorani na klop oditi dve nosilki s po tremi osebnimi napakami.«

Naslednja tekma
Dekleta (U17), 1. SKL, drugi del, 4. kolo, ŠD Trata, sobota, 16.3.2019
Ines - ŠD Tabor Žiri - Grosuplje (13.00)

Lestvica - skupina 1B: Grosuplje 4/1, Ježica B 3/3, Ježica A 4/1, Ilirija B 3/2, Pomurje 2/4, Ines - ŠD Tabor Žiri 0/5.


Fantje U17, 1. SKL, tretji del, skupina 1B, 4. kolo, ŠD Trata, 9.3.2019
LTH Castings - AKK Branik 84:73 (29:18, 18:18, 19:16, 18:21)
Strelci za LTH Castings: Misson, Čibej 18, Hafner 3, Gabrovšek 3, Jugovic 27, Zupanc 2, Oblak 9, Lovko, Goljat 3, Frelih 19, Spalevič, Blatnik.

Zaostala tekma 3. kola, Tri lilije, sobota, 2.3.2019
Zlatorog Thermana Laško A – LTH Castings 77:74 (20:17, 19:22, 23:15, 15:20)
Strelci za LTH Castings: Brovč, Čibej 18, Hafner, Gabrovšek 3, Jugovic 22, Zupanc 4, Oblak, Blatnik, Goljat, Frelih 24, Spalevič 3.

Naslednja tekma:
Fantje U17, 1. SKL, tretji del, skupina 1B, 5. kolo, ŠD Trata, sobota, 16.3.2019
LTH Castings - Ljubljana A (11.00)

Lestvica: Zlatorog Thermana A 7/1, LTH Castings 6/2, Ljubljana A 5/3, Slovan A 4/4, Branik 2/6, Grosuplje A 0/8.
 
 
Fantje so bili boljši od Branika, klonili pa proti Zlatorogu.

nazaj na seznam novic