+386 59 935 619

03128-1000010043

U17: LTH Castings uspešen v Ljubljani, dekleta popustila v drugem polčasu
slikcaV petek, 22. februarja sta se znova predstavili zasedbi LTH Castingsa U17 in Ines - ŠD Tabor Žiri U17. Fantje so prišli do zmage na gostovanju v Ljubljani, slabši drugi polčas pa je odnesel zmago dekletom.

Fantje U17, 1. SKL, tretji del, skupina 1B, 2. kolo, ŠD OŠ Alojzija Šuštarja, petek, 22.2.2019
Ljubljana A - LTH Castings 71:79 (21:23, 24:14, 16:20, 10:22)
Strelci za LTH Castings: Čibej 27, Hafner, Jugovic 17, Zupanc 7, Oblak 6, Beravs 6, Goljat 10, Frelih, Spalevič 6.

Po porazu proti AKK Branik so se košarkarji LTH Castingsa U17 vrnili na zmagovalne tirnice. V obračunu proti Ljubljani A je blestel predvsem Matej Čibej, ki je tekmo končal pri 27 točkah. Tilen Jugovic je dodal 17 točk.

Naslednja tekma
Fantje U17, 1. SKL, tretji del, skupina 1B, 3. kolo, Tri lilije, sobota, 2.3.2019
Zlatorog Thermana Laško A – LTH Castings (12.15)

Lestvica – skupina 1B: Zlatorog Thermana A 5/1, LTH Castings 5/1, Slovan A 3/3, Ljubljana A 3/3, Branik 2/4, Grosuplje 0/6.

Dekleta (U17), 1. SKL, drugi del, 1. kolo, ŠD Trata, 22.2.2019
Ines – ŠD Tabor Žiri – Pomurje 44:56 (14:16, 14:14, 3:16, 13:10)
Strelke za Ines – ŠD Tabor Žiri: Štojs Než., Kristan 10, Goršič, Gantar 2, Čadež 8, Bašič, Lapajne 5, Emeršič 3, Frlic L. 2, Štojs Nej., Kralj 13, Frlic M. 1.

Dekleta Ines - ŠD Tabor Žiri tudi po drugi tekmi v drugem delu sezone ostajajo brez zmage. Proti Pomurju so Škofjeločanke tokrat bile v igri za zmago, saj so na glavni odmor odšle z le 2 točkama zaostanka (28:30). Drugačna je bila slika v drugem polčasu, predvsem v tretji četrtini, ki so jo gostujoče košarkarice dobile s 16:3 in tako tudi odločile zmagovalca. Pri Škofjeločankah je največ točk (13) dosegla Nika Kralj.