Naslov:

Košarkarski klub
Škofja Loka

Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka

Telefon/Faks:
+386 59 935 619

e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net

TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka

DŠ: SI95194606

MŠ: 5093520
 

Odeja
Kolektro SiXT S&T Obcina Peak Ines LTH Casting

PODMLADEK: Najmlajši pionirji dobili turnir na Trati, st. pionirji dvakrat poraženi
slikcaV manj kot tednu dni so starejši pionirji odigrali kar dve tekmi, a bili na žalost na obeh neuspešni. So pa zato toliko bolj navdušili najmlajši pionirji LTH Castingsa, ki so dobili še tretji turnir v nizu. Starejše pionirke so tokrat klonile proti vodilni ekipi Konjic, srčno in borbeno predstavo pa so prikazale naše najmlajše pionirke.
Prispeval: Nejc Ziherl

FANTJE

Starejši pionirji (U15), 1. SKL, tretji del, skupina 3B, 5. kolo, ŠD OŠ Metlika, torek, 03.04.2018
Metlika – LTH Castings 71:49 (28:11, 17:13, 12:19, 14:6)
Strelci za LTH Castings: Đorđevič 4, Misson 7, Rozman, Mišov Verbič, Brovč 7, Blatnik 4, Hafner 8, Malovčič 10, Lovko 4, Kržišnik.

6. kolo, ŠD Poden, nedelja, 08.04.2018
LTH Castings – Europcar Krvavec 60:79 (13:15, 26:19, 11:20, 10:25)
Strelci za LTH Castings: Đorđevič 3, Kajba, Misson 8, Rozman, Bokal, Mišov Verbič, Brovč 12, Blatnik, Hafner 20, Malovčič 12, Lovko 5, Kržišnik.

Lestvica - skupina 3B: Triglav 9/1, Stražišče 7/3, Krvavec 5/3, Metlika 5/3, Radovljica 2/6, LTH Castings 0/8.

Najmlajši pionirji (U11), 1. SKL, skupina A12, 3. turnir, ŠD Trata, nedelja, 08.04.2018
LTH Castings – Šenčur GGD 11:5 (2:2, 3:1, 3:1, 3:1)
Šenčur GGD – Krvavec Tonač 12:4
LTH Castings – Krvavec Tonač 12:4 (3:1, 3:1, 3:1, 3:1)

Za LTH Castings U11 nastopajo: Bektaševič, Blatnik, Dolinar, Duhovnik, Eržen, Jelenc, Juričan, Košir, Livk, Lubajnšek, Maček, Pejić, Pivk, Potočnik, Šečerović, Vodopivec, Vodovnik, Zakotnik, Žargi, Zupanc.

Končna razvrstitev turnirja:
1. LTH Castings 2/0/0
2. Šenčur GGD 1/0/1
3. Krvavec Tonač 0/0/2


DEKLETA

Starejše pionirke (U15), 1. SKL, tretji del, skupina 2A, 4.kolo, ŠD Poden, sobota, 07.04.2018
Ines ŠD Tabor Žiri – Konjice 36:56 (7:9, 9:12, 10:19, 10:16)
Strelke za Ines ŠD Tabor Žiri: Kralj, Frlic 2, Kristan 10, Bašič, Štojs Než., Gantar 11, Goršič, Čadež 4, Štojs Nej., Stanonik 3, Jelenc 6.

Lestvica – skupina 2A: Konjice 7/1, Celje A 6/2, Vipava 4/4, Ines ŠD Tabor Žiri 3/5, Maribor 2/5, Grosuplje 1/7.

Najmlajše pionirke (U11), 1. SKL, skupina Zahod B2, 3.turnir, ŠD Trata, nedelja, 08.04.2018
Ines – ŠD Šentvid 7:9 (1:3, 2:2, 1:3, 3:1)
ŠD Šentvid – Pivka 6:10
Ines – Pivka 4:12 (1:3, 1:3, 1:3, 1:3)

Za Ines U11 nastopajo: Albreht, Andreuzi, Eržen, Jelenc, Kisovec, Kržišnik A., Kržišnik E., Livk, Malavašič, Mali, Mrak, Mur, Pfajfar, Šarić, Šifrar, Zavrl.

Končna razvrstitev:
1. Pivka 2/0/0
2. ŠD Šentvid – Ljubljana 1/0/1
3. Ines 0/0/2
 
 
Najmlajše pionirke so prikazale zvrhano mero borbenosti.

nazaj na seznam novic