Naslov:

Košarkarski klub
Škofja Loka

Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka

Telefon/Faks:
+386 59 935 619

e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net

TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka

DŠ: SI95194606

MŠ: 5093520
 

Odeja
Kolektro SiXT Aktiva skupina Obcina Peak Ines LTH Casting

PODMLADEK: Osvojen turnir najmlajših pionirjev in pionirk, poraz kadetov in kadetinj
slikcaV vikendu, ki je za nami so se med mlajšimi selekcijami KK Škofja Loka najbolj izkazali naši najmlajši upi. LTH Castings U11 je namreč dobil turnir v Cerkljah, Ines U11 pa turnir v Pivki. Ostale selekcije ta vikend niso uspele ugnati nasprotnega moštva.
Prispeval: Nejc Ziherl

Več sledi...

FANTJE

Kadeti (U17), 1. SKL, tretji del, skupina 1B, 6. kolo, ŠD Trata, sobota, 17.03.2018
LTH Castings – Krka A 60:88 (13:18, 11:29, 24:20, 12:21)
Strelci za LTH Castings:

Lestvica – skupina 1B: Helios A 10/0, Parklji A 8/2, Branik beli 4/6, Krka A 4/6, Ljubljana A 3/7, LTH Castings 1/9.

Starejši pionirji (U15), 2. SKL, tretji del, skupina 3B, ŠD Planina, nedelja, 18.03.2018
Stražišče Kranj– LTH Castings 74:47 (15:17, 20:11, 16:9, 23:10)
Strelci za LTH Castings: Đorđevič 1, Misson 14, Bokal 6, Rozman, Brovč, Mišov Verbič, Blatnik 2, Hafner 11, Malovčič 10, Lovko 2, Kajba 1.

Lestvica – skupina 3B: Triglav 6/1, Stražišče Kranj 5/2, Krvavec 3/2, Metlika 3/2, Radovljica 2/3, LTH Castings 0/5

Najmlajši pionirji (U11), 1. SKL, skupina A12, 1. turnir, nedelja, 18.03.2018
Krvavec Tonač – LTH Castings 6:10 (1:3, 1:3, 3:1, 1:3)
Šenčur GGD – LTH Castings 8:8 (3:1, 1:3, 1:3, 3:1)
Krvavec Tonač - Šenčur GGD 7:9

Za LTH Castings U11 nastopajo: Bektaševič, Blatnik, Dolinar, Duhovnik, Eržen, Jelenc, Juričan, Košir, Livk, Lubajnšek, Maček, Pejić, Pivk, Potočnik, Šečerović, Vodopivec, Vodovnik, Zakotnik, Žargi, Zupanc.

Končna razvrstitev:
1. mesto: LTH Castings
2. mesto: Šenčur GGD
3. mesto: Krvavec Tonač

DEKLETA

Kadetinje (U17), 1. SKL, tretji del, skupina 1B, 4. kolo, OŠ Draga Bajca, sobota, 17.03.2018
Vipava – Ines 91:65 (25:15, 14:16, 25:17, 27:17)
Strelke za Ines: Štojs Nej., Goršič 2, Bašič, Jelovčan, Kralj 6, Gantar, Emeršič 29, Lapajne 2, Stanonik 8, Jelenc 18.

Lestvica – skupina 1B: Vipava 12/0, Ježica B 7/5, Domžale 6/6, Ilirija B 6/6, Ledita 6/6, Ines 5/7, Triglav B 0/12

Starejše pionirke (U15), 1. SKL, tretji del, skupina 2A, 3. kolo, ŠD Gimnazija Celje – Center, nedelja, 18.03.2018
Cinkarna Celje A – Ines ŠD Tabor Žiri 63:42 (17:6, 19:18, 14:18, 13:10)
Strelke za Ines ŠD Tabor Žiri:

Lestvica – skupina 2A: Cinkarna Celje A 5/2, Vipava 4/2, Ines ŠD Tabor Žiri 3/4, Konjice 4/1, Maribor 2/5, Grosuplje 1/5.

Najmlajše pionirke (U11), 1. SKL, skupina zahod B2, 1. turnir, ŠD Skala, nedelja, 18.03.2018
ŠD Šentvid – Ines 6:10 (1:3, 3:1, 1:3, 1:3)
Pivka - Ines 6:10 (1:3, 1:3, 3:1, 1:3)
Pivka - ŠD Šentvid 12:4

Za Ines U11 nastopajo: Albreht, Andreuzi, Eržen, Jelenc, Kisovec, Kržišnik A., Kržišnik E., Livk, Malavašič, Mali, Mrak, Mur, Pfajfar, Šarić, Šifrar, Zavrl.

Končna razvrstitev:
1. mesto: Ines
2. mesto: Pivka
3. mesto: ŠD Šentvid
 
 
Kadetinje Ines so v soboto gostovale v Vipavi.

nazaj na seznam novic