Naslov:

Košarkarski klub
Škofja Loka

Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka

Telefon/Faks:
+386 59 935 619

e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net

TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka

DŠ: SI95194606

MŠ: 5093520
 

Odeja
Kolektro SiXT Aktiva skupina Obcina Peak Ines LTH Casting

PODMLADEK: Mlajši pionirji zmagovalci turnirja na Podnu, kadeti v tretji del sezone krenili s porazom
slikcaTekom vikenda se je na parketu predstavilo 5 mlajših selekcij KK Škofja Loka. Kot edini so do zmage prišli mlajši pionirji, ki so postali tudi končni zmagovalec domačega turnirja. Starejši pionirji so tesno izgubili, a ostali drugi v skupini, poražene pa so bile selekcije mladincev in kadetov LTH Castingsa ter kadetinj Ines.
Prispeval: Nejc Ziherl

FANTJE

Mladinci (U19), 1. B SKL, drugi del, skupina BZ, 10. kolo, ŠD Trata, nedelja, 11.02.2018
LTH Castings – Slovan 58:74 (13:22, 15:13, 11:24, 19:15)
Strelci za LTH Castings še niso znani.

Lestvica – skupina BZ: Slovan 9/1, Ježica 8/1, Krško 7/3, Stražišče Kranj 4/6, Janče A 4/6, Fructal Ajdovščina 3/7, LTH Castings 2/8, Hopis Polzela 2/7.

Kadeti (U17), 1. SKL, tretji del, skupina 1B, 1. kolo, ŠD Domžale, sobota, 10.02.2018
Helios Suns A – LTH Castings 74:60 (32:13, 13:10, 14:18, 15:19)
Strelci za LTH Castings: Maver 6, Čibej 6, Gabrovšek, Jugovic 28, Zupanc 4, Beravs, Frelih 13, Goljat, Spalevič 2, Jelenc 1.

Lestvica – skupina 1B: Parklji A 5/0, Helios Suns A 5/0, Krka A 2/3, Ljubljana A 2/3, AKK Branik beli 1/4, LTH Castings 0/5.

Starejši pionirji (U15), 1. SKL, drugi del, skupina B6, 10. kolo, ŠD Trata, nedelja, 11.02.2018
LTH Castings – Jesenice 51:52 (10:10, 16:23, 18:12, 7:7)
Strelci za LTH Castings: Đorđevič 5. Mišov-Verbič 3, Brovč 17, Hafner 8, Malovčič 14, Lovko 4.

Lestvica – skupina B6: Radovljica 10/0, LTH Castings 5/5, Jesenice 5/5, Petrol Olimpija OKŠ 4/6, ŠD Šentvid – Ljubljana A 3/7, ECE Triglav B 3/7.

Mlajši pionirji (U13), 2. SKL, tretji del, skupina D8, 1. turnir, ŠD Poden, sobota, 10.02.2018
LTH Castings – Petrol Olimpija OKŠ 59:29
Petrol Olimpija OKŠ – Kolpa Črnomelj Metlika 31:45
LTH Castings – Kolpa Črnomelj Metlika 45:42

Končna razvrstitev:
1. mesto: LTH Castings 2/0
2. mesto: Kolpa Črnomelj Metlika 1/1
3. mesto: Petrol Olimpija OKŠ 0/2

Za LTH Castings U13 v letošnji sezoni nastopajo: Bavdaž, Cegnar, Debeljak, Duhovnik, Hostnik, Košir, Lipičar, Maček, Malovrh, Peternel, Potočnik, Stare, Trojaar, Vastl, Žakelj, Zakotnik, Žargi, Zupanc M., Zupanc R., Đorđevič.

Lestvica - skupina D8: LTH Castings 2/0, Kolpa Črnomelj - Metlika 1/1, Petrol Olimpija OKŠ 0/2, Globus 0/0.


DEKLETA

Kadetinje (U17), 1. SKL, drugi del, skupina 1B, 12. kolo, ŠRC Ježica, sobota, 10.02.2018
Akson Ilirija B – Ines 54:28 (21:6, 10:5, 17:7, 6:10)
Strelke za Ines: Štojs Nej., Goršič 3, Bašič, Kristan, Kralj, Gantar 6, Emeršič 6, Lapajne 2, Stanonik 5, Jelenc 6.

Lestvica – skupina 1B: Vipava 9/0, Ledita 6/5, Ježica 6/3, Akson Ilirija B 5/5, Ines 4/6, Domžale 4/6, Triglav B 0/9.

Že odigrano med tednom:
Kadetinje (U17): Triglav B – Ines 33:51 (7:14, 6:6, 10:18, 10:13) (za več o tekmi klikni na rezultat)
Ines - ŠD Tabor Žiri – Grosuplje 41:42 (12:12, 10:14, 5:8, 14:8) (za več o tekmi klikni na rezultat)
 
 
Mlajši pionirji so postali zmagovalci turnirja v ŠD Poden.

nazaj na seznam novic