Naslov:

Košarkarski klub
Škofja Loka

Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka

Telefon/Faks:
+386 59 935 619

e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net

TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka

DŠ: SI95194606

MŠ: 5093520
 

Odeja
Kolektro SiXT Aktiva skupina Obcina Peak Ines LTH Casting

PODMLADEK: Kadetinje do tretje zaporedne zmage, moške selekcije tokrat do ene same zmage
slikcaTretji vikend v decembru za moške selekcije KK Škofja Loka ni bil uspešen. Poleg članov LTH Castingsa so poraz zabeležili tudi mladinci, kadeti in starejši pionirji, ki pa so bili na derbiju proti Radovljici od vseh še najbližje zmagi. Dekleta so bila na drugi strani polovično uspešna. Kadetinje so zabeležile že tretjo zaporedno zmago, starejše pionirke pa so v zadnji četrtini popustile in klonile proti Ježici A.
Prispeval: Nejc Ziherl

FANTJE

Mladinci (U19), 1. B SKL, drugi del, skupina BZ, 4. kolo, ŠD Poden, nedelja, 17.12.2017
LTH Castings – Krško 58:71 (14:19, 10:22, 9:15, 25:15)
Strelci za LTH Castings: Stojanovič 2, Čibej 9, Gabrovšek 3, Lojič, Spalevič 2, Bertoncelj 10, Dolinar 6, Ržen 18, Frelih 3, Goljat 5, Mohorič.

Lestvica – skupina BZ: Slovan 4/0, Ježica A 4/0, Krško 3/1, Stražišče Kranj 2/2, Fructal Ajdovščina 1/3, Hopsi Polzela 1/3, Janče 1/3, LTH Castings 0/4.

Kadeti (U17), 1. SKL, drugi del, skupina A2, 4. kolo, ŠD Trata, sobota, 16.12.2017
LTH Castings – Petrol Olimpija A 43:86 (11:14, 10:24, 10:28, 12:20)
Strelci za LTH Castings: Čibej 9, Gabrovšek 10, Misson 10, Jugovic, Zupanc 2, Vastl I. 3, Frelih 8, Goljat, Spalevič 11, Jelenc.

Nekdanji košarkar LTH Castingsa Alen Malovčić je bil s 16 točkami najboljši strelec gostov.

Lestvica – skupina A2: KOŠ Primorska A 3/1, Petrol Olimpija A 3/1, ECE Triglav 3/1, Parklji A 3/1, Ljubljana A 0/4, LTH Castings 0/4.

Starejši pionirji (U15), 1. SKL, drugi del, skupina B6, 4. kolo, ŠD Poden, nedelja, 17.12.2017
LTH Castings – Radovljica 71:75 (11:17, 20:21, 18:21, 22:16)
Strelci za LTH Castings: Đorđevič 10, Misson 10, Brovč 22, Malovčić 18, Blatnik 6, Lovko 3.

Lestvica – skupina B6: Radovljica 4/0, ŠD Šentvid Ljubljana A 2/2, LTH Castings 2/2, Jesenice 2/2, ECE Triglav B 1/3, Petrol Olimpija OKŠ 1/3.

Mlajši pionirji (U13), 2. SKL, drugi del, skupina 3H, 1. turnir, OŠ Ledina, sobota, 16.12.2017
Janče OKŠ – LTH Castings 26:50 (4:16, 4:13, 12:15, 6:6)
LTH Castings – Helios Suns B 30:42 (7:8, 13:10, 9:6, 1:18)
Janče OKŠ – Helios Suns B 17:71

Za LTH Castings U13 nastopajo: Nejc Bavdaž, Nejc Cegnar, Izak Debeljak, Lovro Duhovnik, Vito Hostnik, Jakob Košir, Tian Lipičar, Marko Maček, Jurij Malovrh, Jernej Peternel, Luka Potočnik, Erazem Stare, Miha Trojaar, Pavle Vastl, Matic Žakelj, Tine Zakotnik, Tilen Žargi, Mark Zupanc, Rok Zupanc, Luka Đorđevič.

Lestvica – skupina 3H: Helios Suns B 2/0, LTH Castings 1/1, Janče OKŠ 0/2.


DEKLETA

Kadetinje (U17), 1. SKL, drugi del, skupina 1B, 5. kolo, ŠD Trata, sobota, 16.12.2017
Ines – Akson Ilirija B 56:38 (16:10, 16:12, 11:14, 13:2)
Strelke za Ines: Jelovčan, Frlic 2, Bašič, Kristan 4, Kralj 2, Štojs, Emeršič 15, Lapajne 4, Čadež 13, Jelenc 16.

Lestvica – skupina 1B: Vipava 4/0, Ledita 3/2, Ines 3/2, Ježica B 3/1, Domžale 1/4, Akson Ilirija B 2/2, Triglav B 0/5.

Starejše pionirke (U15), 1. SKL, drugi del, skupina, 5. kolo, ŠD Poden, nedelja, 17.12.2017
Ines ŠD Tabor Žiri – Ježica A 41:75 (13:19, 16:20, 10:9, 2:27)
Strelke za Ines ŠD Tabor Žiri: Kralj 6, Frlic, Kristan 9, Štojs Než., Gantar, Bašič, 1, Čadež 14, Štojs Nej., Stanonik, Jelenc 9.

Lestvica – skupina A2: Ježica A 4/2, Krka A 4/1, Vipava 3/3, Ines ŠD Tabor Žiri 3/3, Triglav 4/0, Grosuplje 2/3, Krka 1/4, Stražišče Kranj 0/5.
 
 
Kadetinje so zaenkrat v drugem delu sezone nezaustavljive.

nazaj na seznam novic