Naslov:

Košarkarski klub
Škofja Loka

Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka

Telefon/Faks:
+386 59 935 619

e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net

TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka

DŠ: SI95194606

MŠ: 5093520
 

Odeja
Kolektro SiXT Aktiva skupina Obcina Peak Ines LTH Casting

PODMLADEK: Emeršičeva za zmago kadetinj, uspešni tudi zasedbi st. pionirjev in st. pionirk
slikcaDrugi vikend v letošnjem decembru je bil za mlajše selekcije Košarkarskega kluba Škofja Loka več kot polovično uspešno. Do druge zaporedne zmage so se s košem Nastje Emeršič v zadnji sekundi prebile kadetinje, nov uspeh pa so zabeležili tudi selekciji starejše pionirke in starejši pionirji, brez zmage pa so tokrat ostali mladinci in kadeti.
Prispeval: Nejc Ziherl

FANTJE

Mladinci (U19), 1. B SKL, drugi del, skupina BZ, 3. kolo, ŠD Kodeljevo, nedelja, 10.12.2017
Slovan – LTH Castings 70:35 (22:7, 15:8, 14:17, 19:3)
Strelci za LTH Castings: Stojanovič 9, Goljat, Frelih 4, Ržen 10, Dolinar, Bertoncelj 12, Šturm, Jugovic, Čibej, Mohorič.

Lestvica – skupina BZ: Slovan 3/0, Ježica A 3/0, Krško 2/1, Fructal Ajdovščina 1/2, Hopsi Polzela 1/2, Stražišče Kranj 1/2, Janče A 1/2, LTH Castings 0/3.
Kadeti (U17), 1. SKL, drugi del, skupina A2, 3. kolo, ŠD Planina, sobota, 09.12.2017
ECE Triglav A – LTH Castings 91:53 (28:16, 17:15, 23:9, 23:13)
Strelci za LTH Castings: Maver 6, Čibej 14, Gabrovšek 14, Misson, Jugovic, Zupanc 6, Frelih 3, Goljat 1, Spalevič 9, Jelenc.

Lestvica – skupina A2: Parklji A 3/0, KOŠ Primorska A 2/1, ECE Triglav A 2/1, Petrol Olimpija A 2/1, LTH Castings 0/3, Ljubljana 0/3.
Starejši pionirji (U15), 1. SKL, drugi del, skupina B6, 3. kolo, ŠD Planina, nedelja, 10.12.2017
ECE Triglav B – LTH Castings 41:59 (6:14, 9:15, 12:7, 14:13)
Strelci za LTH Castings: Đorđevič 7, Kajba, Misson 5, Bokal, Rozman, Brovč 7, Hafner 23, Malovčič 17, Kržišnik.

Lestvica - skupina B6: Radovljica 3/0, LTH Castings 2/1, ŠD Šentvid Ljubljana A 1/2, ECE Triglav B 1/2, Jesenice 1/2, Petrol Olimpija OKŠ 1/2.


DEKLETA

Kadetinje (U17), 1. SKL, drugi del, skupina 1B, 4. kolo, OŠ Venclja Perka, sobota, 09.12.2017
Domžale – Ines 42:44 (11:12, 9:13, 10:13, 12:6)
Strelke za Ines še niso znane.

Lestvica – skupina 1B: Vipava 4/0, Ledita 3/1, Ines 2/2, Ježica B 2/1, Akson Ilirija B 2/1, Domžale 0/4, Triglav B 0/4.
Starejše pionirke (U15), 1. SKL, drugi del, skupina A2, 4. kolo, OŠ Luisa Adamiča, nedelja, 10.12.2017
Grosuplje – Ines ŠD Tabor Žiri 60:61 (16:13, 15:19, 17:15, 12:14)
Strelke za Ines ŠD Tabor Žiri še niso znane.

Lestvica – skupina A2: Krka A 4/1, Vipava 3/2, Ježica A 3/2, Ines ŠD Tabor Žiri 3/2, Triglav 3/0, Grosuplje 1/3, Krka B 1/3, Stražišče Kranj 0/5.
 
 
Kadetinje Ines so zabeležile drugo zaporedno zmago.

nazaj na seznam novic