Naslov:

Košarkarski klub
Škofja Loka

Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka

Telefon/Faks:
+386 59 935 619

e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net

TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka

DŠ: SI95194606

MŠ: 5093520
 

Odeja
<br />DB Schenker Aktiva skupina Obcina Peak Ines LTH Casting

SPAR: Škofjeločani na nasprotnika še čakajo
slikcaČlanska zasedba LTH Castingsa bo Pokal Spar v sezoni 2017/18 pričela v 3. krogu, nasprotnik Škofjeločanov pa zaenkrat še ni znan. V tretjem delu tekmovanja se bodo naši košarkarji srečali z zmagovalcem obračuna Postojna - Krvavec Meteor.
Prispeval: Nejc Ziherl

POKAL SPAR - SEZONA 2017/2018:

2. KROG:
SLOVAN : PARKLJI (3. oktober - 10. oktober 2017)
MESARIJA PRUNK SEŽANA : ILIRIJA (3. oktober - 10. oktober 2017)
LJUBLJANA : ŠENČUR GORENJSKA GRADBENA DRUŽBA (3. oktober - 10. oktober 2017)
RADENSKA CREATIV SOBOTA : KONJICE (3. oktober - 10. oktober 2017)
CERKNICA : HELIOS SUNS (3. oktober - 10. oktober 2017)
JEŽICA : PLAMA PUR (3. oktober - 10. oktober 2017)
GORENJA VAS : ECE TRIGLAV (3. oktober - 10. oktober 2017)
GROSUPLJE : HOPSI POLZELA (3. oktober - 10. oktober 2017)
ROSA VRHNIKA : BRINOX MEDVODE (3. oktober - 10. oktober 2017)
KRVAVEC METEOR : POSTOJNA (7. oktober - 10. oktober 2017)
AJDOVŠČINA : TOLMIN (7. oktober - 10. oktober 2017)
HRASTNIK : KOLPA ČRNOMELJ (7. oktober - 10. oktober 2017)
BISTRICA : AKK BRANIK MARIBOR (7. oktober - 10. oktober 2017)
TROTI : CALCIT BASKETBALL (7. oktober - 10. oktober 2017)
JANČE LJUBLJANA : LITIJA (7. oktober - 10. oktober 2017)

3. KROG:
Prva srečanja 3. kroga bodo na sporedu v torek, 17. oktobra, povratne tekme pa teden dni kasneje, 24. oktobra.
zmagovalec KOLPA/HRASTNIK : TERME OLIMIA PODČETRTEK
ZAGORJE : TAJFUNA
zmagovalec LITIJA/JANČE : NAZARJE
KRŠKO : zmagovalec AKK BRANIK MARIBOR/BISTRICA
ELEKTRA : zmagovalec HOPSI POLZELA/GROSUPLJE
zmagovalec KONJICE/RADENSKA CS : ZLATOROG LAŠKO
VRANI VRANSKO : zmagovalec PARKLJI/SLOVAN
zmagovalec CALCIT/TROTI : CELJE
KRANJSKA GORA : zmagovalec AJDOVŠČINA/TOLMIN
ENOS JESENICE : zmagovalec PLAMA PUR/JEŽICA
PORTOROŽ : zmagovalec ILIRIJA/MESARIJA PRUNK SEŽANA
PIVKA PERUTNINARSTVO : zmagovalec ECE TRIGLAV/GORENJA VAS
KOPER : zmagovalec ŠENČUR GGD/LJUBLJANA
HIDRIA : zmagovalec BRINOX MEDVODE/ROSA VRHNIKA
GLOBUS : zmagovalec HELIOS SUNS/CERKNICA
zmagovalec POSTOJNA/KRVAVEC METEOR : LTH CASTINGS

Predvideni termini tekmovanja:
2. krog: 3.10. (RT), 7.10., 14.10.,
3. krog: 17.10., 24.10.,
4. krog: 07.11., 14.11.,
5. krog: 29.11., 05.12.,
četrtfinale: 27.12., 3.1.2018
finalni turnir: 16., 17., 18.2. 2018

Že v drugem krogu tekmovanja bo na sporedu kar nekaj zanimivih obračunov. V ljubljanskem derbiju se bosta pomerili ekipi Slovana in Parkljev, spremljali bomo tudi obračun Mesarije Prunk in Ilirije, ki sta v prejšnji sezoni zasedli prvo in drugo mesto v 2. SKL.
V primeru, da se ekipa KK SIXT Primorska ne uvrsti v 2. ABA ligo (kvalifikacije se igrajo 27. do 29. septembra 2017), se vključi v tekmovanje Pokal SPAR v 4. krogu. V tem tem primeru bodo v četrtfinale neposredno uvrščene tri ekipe (KK Union Olimpija, KK Rogaška, KK Krka), zato se bodo tekmovanju razen KK SIXT Primorska pridružile tudi tri ekipe poražene na tekmi 3. kroga: iz skupine vzhod poraženec para E (Hopsi Polzeča/Grosuplje: Elektra in poraženec para G Vrani Vransko: Parklji/Slovan in in skupine zahod poraženec para A Tolmin/Ajdovščina: Kranjska Gora.
 
 

nazaj na seznam novic