+386 59 935 619

03128-1000010043

Naše najmlajše spet slavile!
slikcaTokrat so mlajše pionirke zmagale v Trbovljah in tako presenetile favorizirano domačo ekipo, ki je na svojem parketu še kako neugodna.
KK TRBOVLJE : KK ODEJA 51:54

Strelke: Tušek 15 (1T) in 11 dobljenih žog, Dumenčič 9 (2:1, 3 dobljene), Stanonik 8 in 6 dobljenih, Šmid 7 (2:1) in 5 dobljenih, Hafner 5 (4:1) in 7 dobljenih, Bošnjak 4 + 6 dobljenih, Istenič 4 in 3 dobljene, Čadež 2 (2:2 in 2 dobljeni), Pehadžič 2 in 3 dobljene, Lojič 2 in 1 dobljena, Friškovec – Kumar 2 in 1 dobljena, Pintar 1 dobljena.

Ločanke so tekmo začele slabo, igra nikakor ni stekla, veliko problemov pa je našim povzročala agresivna domača obramba, zaradi katere smo dobili visoko število točk na zelo lahek način. Rezultat po prvi četrtini 21:14. Druga peterka je zaigrala za odtenek bolje in rezultat znižala na 5 točki zaostanka (32:27). V tretji tretjini pa je sledil preobrat. Manca je dobro ustavila gostujočo najnevarnejšo Razgoršek, ki je v prvi tretjini dosegla 11 točk, v zadnji pa samo 4. V napadu pa sta se razigrali Ivana, ki je v tem delu igre dosegla 9 točk od skupaj 15, poleg tega da je dvakrat lepo zadela iz razdalje, enkrat celo za 3 točke, in Daša, ki je vseh svojih 9 točk dosegla v zadnji tretjini. V infarktni končnici je Ivana dala tudi koš za vodstvo 51:53, Eva pa je s prostim metom zapečatila zmago.
Kljub temu, da smo zopet zmagali pa trener Fijavž zopet ne more biti povsem zadovoljen z igro svojih igralk, ki v obrambi kar ne pokažejo vsega kar znajo. Državno prvenstvo se bliža in potrebno bo "stisniti" še ta mesec in pol, da lahko potem računamo na dober rezultat.