+386 59 935 619

03128-1000010043

U16: Kadetinje nemočne v Ljubljani
slikcaKadetinje Odeje so sezono zaključile z visokim porazom v ŠRC Ježica. Domača Panter Ilirija je bila 40 minut bolši nasprotnik in se na koncu veselila zaslužene zmage s 97:55.

Kadetinje (U16), 2. del – 1. B SKL, 10. krog, ŠRC Ježica (Ljubljana), sreda, 5.3.2014

PANTER ILIRIJA – Odeja 97:55 (27:14, 21:16, 23:11, 26:14)
Strelke za Odejo: Šmid 9, Vranješ 4, Šturm J. 8, Pintar 2, Vehar 11, Stanonik 4, Alič 3, Gulan 5, Sofrić 9.

Kadetska zasedba Odeje je v Ljubljani brez poškodovanih sester Zupan izgubila še sedmič zapored in sezono v 1. B SKL zaključila šele na 5. mestu. Škofjeločanke so v samo sezono krenile izjemno uspešno, saj so v prvih 9 krogih zabeležile kar 7 zmag, nato pa so izgubile ključno tekmo sezone, ko bi z zmago proti Triglavu lahko slavile preboj v 1. A SKL, a jim ni uspelo. V drugem delu tekmovanja so sledile številne poškodbe, po začetni zmagi nad Felixom iz Zasavja pa četi Klavdije Oblak vse do konca sezone niti enkrat več ni uspelo premagati nasprotne ekipe.

Kot zadnje so bile od Škofjeločank boljše košarkarice Panter Ilirije, ki so svojo premoč dokazovale iz četrtine v četrtino. Pri Odeji je še največ točk (11) zbrala Nina Vehar, po 9 pa sta jih dodali Nikolina Sofrić in Neža Šmid.

Lestvica – 1. B SKL: Maribor A 14/4, Panter Ilirija 11/7, Felix Zasavje 10/8, Domžale 8/10, Odeja 8/10, Kranjska Gora-Jesenice 4/14.