+386 59 935 619

03128-1000010043

U18: Visok poraz mladincev v Vojniku
slikcaZdesetkana zasedba mladincev LTH Castingsa v Vojniku ni bila kos domačemu Luxurisu. Slednji je bil v dvorani OŠ Vojnik boljši s 65:45. Škofjeločani prihodnjo nedeljo odhajajo v Tolmin.

Mladinci (U18), 2. SKL, 2. del - B4, 1.krog, dvorana OŠ Vojnik, nedelja 9.2.2014

LUXURIS VOJNIK – LTH Castings 65:45 (15:6, 14:13, 27:14, 9:12)
Strelci za LTH Castings: Kožuh 6, Zarnik 9, Rihtaršič 4, Pintar 19, Kožič 2, Erznožnik M. 5.

Mladinci LTH Castingsa so drugi del tekmovanja pričeli s porazom in tako ostajajo pri vsega dveh zmagah, ki so jih v letošnji sezoni 2. SKL dosegli proti Jesenicam in Ambrožu Krvavcu. Tokrat je bila od Škofjeločanov močnejša ekipa Luxurisa Vojnika, ki je do ključne prednosti prišla v tretji četrtini. Tretji del tekme so domačini namreč dobili s 27:14 in tako pred zadnjo četrtino ušli na +23 (56:33). Trener LTH Castingsa je tokrat lahko računal le na 6 igralcev, vsi pa so se vpisali med strelce. Največ točk (19) je zbral David Pintar.

Priložnost za tretjo zmago v letošnji sezoni bodo varovanci Uroša Medena imeli že prihodnjo nedeljo, ko odhajajo na gostovanje v Tolmin, ki je bil ta teden boljši od Komende. Tekma se bo 16. februarja pričela ob 18. uri.

Lestvica – B4 skupina: Luxuris Vojnik 2/11, LTH Castings 2/11, Tolmin 2/11, Komenda 1/12.