+386 59 935 619

03128-1000010043

U14: LTH Castings in Odeja tudi tokrat neuspešna
slikcaČe so kadeti in kadetinje ta vikend zabeležili zmago, pa tega ni uspelo starejšim pionirjem in starejšim pionirkam. Prvi so morali priznati premoč Jančam (42:84), druge pa so proti Konjicam po dobrem začetku popustile in zabeležile nov poraz.

Starejši pionirji (U14), 1. SKL, 3. del – zahod A, 5. krog, ŠD Trata, nedelja, 17.11.2013

LTH Castings – JANČE ENERGETIKA 42:84 (9:25, 11:21, 12:19, 10:19)
Strelci za LTH Castings: Stojanovič, Jugovic 2, Bertoncelj 4, Kafol, Šturm, Novak, Dumenčič 4, Dolinar 15, Drnovšček, Goljat 12, Tomažič.

Na tekmi 5. kroga 3. dela 1. SKL med starejšimi pionirji so košarkarji KK Janče Energetika že v prvem polčasu upravičili vlogo velikega favorita. Moštvo, ki v skupini zahod A zaseda 1. mesto, je namreč že na glavni odmor odšlo s 26 točkami prednosti (20:46).

Še največ točk (15) je pri LTH Castingsu zbral Tomaž Dolinar, tri manj je zbral Aljaž Goljat. Naslednjo nedeljo, 24. novembra, Škofjeločane čaka gostovanje pri Slovanu.

Lestvica – 1. SKL, 3. del, zahod A: Janče Energetika 14/3, KOŠ Koper A 13/4, Slovan 12/5, LTH Castings 8/9.

Starejše pionirke (U14), 1. SKL – A1 za prvaka, 12. krog, ŠD Trata, nedelja, 17.11.2013

Odeja – KONJICE 48:63 (14:6, 10:24, 8:16, 16:17)
Strelke za Odejo: Grdadolnik, Šturm J. 8, Pintar, Alič, Kejžar 12, Peulič 4, Rihtaršič T., Vranješ, Rihtaršič N., Sofrić 22.

Starejše pionirke Odeje tudi po 6. odigrani tekmi v A1 za prvaka ostajajo brez zmage. Tokrat so v Škofji Loki do zmage prišle košarkarice Konjic, ki so tako prišle do pomembnega uspeha v boju za uvrstitev med najboljše 4. Škofjeločanke so tekmo sicer pričele odlično, po prvih 8 minutah vodile s 14:6, nato pa že drugo četrtino visoko izgubile (10:24).

Največ točk pri Odeji (22) je zbrala Nikolina Sofrić, z 12 pa ji je sledila Lana Kejžar. V naslednjem krogu bo imela Odeja lepo priložnost za prvo zmago v drugem delu sezone. Škofjeločanke namreč odhajajo na gostovanje k Pomurju, ki ima zbrano le zmago več od Odeje. Tekma bo na sporedu v nedeljo, 24. novembra ob 10. uri.

Lestvica, A1 za prvaka: Grosuplje 15/0, Krka 14/1, Triglav 12/3, Konjice 11/5 //// ŠD Felix Zasavje 10/6, Pomurje 6/9, Odeja 5/11, Ježica 4/12.