+386 59 935 619

03128-1000010043

Članice: Oslabljena Odeja še drugič v tednu dni poražena v Domžalah
slikcaČlanska zasedba Odeje v zadnjem času ne ujame pravega ritma. V tekmi 4. kroga so Škofjeločanke še drugič v manj kot tedni dni morale priznati premoč Domžalčankam. Tudi tokrat nista nastopili Bojana Adamović in Pia Zupan.

1. SKL za ženske, 4. krog, OŠ Venclja Pelka (Domžale), sreda, 13.11.2013

DOMŽALE – Odeja 78:59 (19:12, 17:18, 22:12, 20:17)
Domžale: Pučko 4, Brekalo 4, Prezelj 23 (6 skokov), Serdinšek-Betlehem 18, Dremel, Petrović 2, Špacapan 6, Kotnik K. ml. 2, Cunja 1, Tajher, Vuković 8 (6 skokov), Kotnik K. 10 (9 skokov).
Odeja: Ziherl 3, Kotar 13, Teropšič 11, Erznožnik 6, Čilović 7, Istenič, Dumenčič, Jevtović 10 (14 skokov), Sever 9 (7 skokov).

Trener Odeje Jaka Hladnik v zadnjem času nima sreče. Ravno sedaj, ko Škofjeločanke igrajo tekme pokalnega tekmovanja in pa morda ene odločilnih tekem v 1. SKL za ženske, sta se resneje poškodovali Bojana Adamović in Pia Zupan. Slednji sta že na prvih tekmah v letošnji sezoni dokazali, kako zelo pomembni sta za ekipo Odeje, sedaj pa sta pričakovano manjkali še na drugi tekmi proti neposrednemu konkurentu v boju za končno 4. mesto po rednem delu 1. SKL za ženske.

Škofjeločanke so v prvem polčasu še nekako držale stik z Domžalčankam, slednje pa so v višjo prestavo prestavile v 3. četrtini, katero so dobili z 22:12 in tako pred zadnjo četrtino ušle na praktično neulovljivih 16 točk prednosti (58:42). Pri Škofjeločankah se je tudi tokrat najbolj izkazala Sandra Jevtović, ki je tekmo zaključila pri 10 točkah in 14 skokih. Največ točk je sicer dosegla Tjaša Teropšič.

Naslednji obračun košarkarice Odeje čaka šele v soboto, 23. novembra, ko bo v dvorano na Trato pripotovala ekipa iz Grosupljega.

Trenerja obeh ekip po tekmi:
Vlado Velikonja, trener Domžal: "Tekma je bila težja, kot kaže končni rezultat in to nas ne bo zavedlo. Imamo še veliko rezerv, a mislim, da smo izkoristili ponujeno. To je pomembno. Čestitam Odeji za korektno igro in našim puncam za zmago."
Jaka Hladnik, trener Odeje: "Brez želje in veliko mero nezbranosti tekme nismo imeli možnosti zmagati."

Lestvica: Triglav 4/0, Athlete Celje 3/1, Domžale 1/3, Grosuplje 2/1, Odeja 1/3, Konjice 0/3.