+386 59 935 619

03128-1000010043

U14: Starejši pionirji in pionirke tudi tokrat brez zmage
slikcaStarješi pionirji LTH Castingsa so tokrat nudili dober odpor Jančam, a na koncu morali priznati premoč nasprotnikom (65:61), prav tako pa se do zmage ni uspelo prebiti starejšim pionirkam Odeje.

Starejši pionirji (U14), 1. SKL – 3. del, zahod A, 2. krog, OŠ Kašelj, nedelja, 20.10.2013

JANČE ENERGETIKA – LTH Castings 65:61 (16:15, 23:14, 12:22, 14:10)
Strelci za LTH Castings: Stojanovič 6, Jugovic 2, Bertoncelj 5, Malovčič, Šturm, Novak, Dumenčič 24, Lojič, Goljat 23, Dolinar 1.

Košarkarji LTH Castingsa do 14. leta so to nedeljo gostovali pri vodilni ekipi. Predvsem po zaslugi odlično odigrane 3. četrtine so Škofjeločani prišli do trenutka, ko so resno kandirali za presenečenje, a so na koncu vseeno ostali praznih rok.

S 24 točkami se je najbolj izkazal Igor Dumenčič, s 23 pa mu je sledil Aljaž Goljat. Lepa priložnost za prvo zmago v 3. delu sezone bodo Škofjeločani imeli prihodnjo nedeljo, 27. oktobra, ko na Trato prihaja ekipa Slovana.

Lestvica: Janče Energetika 13/1, Slovan 10/4, KOŠ Koper 10/4, LTH Castings 8/6.

Starejše pionirke (U14), 1. SKL – A1 za prvaka, 6. krog, ŠD Poden, nedelja, 20.10.2013

Odeja – POMURJE 36:44 (5:11, 13:3, 8:13, 10:19)
Strelke za Odejo: Krmelj, Šturm M., Šturm J. 9, Pintar, Alič, Kejžar, Peulič 6, Rihtaršič T., Vranješ 4, Stanonik 2, Rihtaršič N. 4, Sofrić 11.

Varovanke Klavdije Oblak še naprej lovijo prvo zmago v 2. delu sezone, vse manj pa je možnosti za preboj na zaključni turnir četverice. Tokrat so Škofjeločanke bile na dobri poti, saj so proti Pomurju ob polčasu vodile z 18:14, tudi pred zadnjo četrtino pa so še bile v ospredju (26:25). Zadnjo četrtino so z rezultatom 19:10 dobile košarkarice Pomurja, ki so se tako veselile prve zmage v tem delu sezone.

Pri Škofjeločankah je največ točk (11) zbrala Nikolina Sofrić , 9 jih je dodala Jerca Šturm . Prihodnjo nedeljo, 27.10.2013 ekipo Odeje čaka gostovanje v Trbovljah pri ŠD Felix Zasavju.

Lestvica – A1 SKL: Grosuplje 13/0, Krka 12/0, Triglav 10/3, Konjice 9/4 //// ŠD Felix Zasavje 8/5, Pomurje 5/8, Odeja 5/0, Ježica 4/8.