KK Škofja Loka
KK KK KK KK KK KK KK

Članice "Domel"


SESTAVA EKIPE

 ime in priimek
Anamarija Andreuzi
Kiara Goršič
Maja Jarc
Romana Jelenc
Iva Kajba
Zala Kajba
Ajda Kržišnik
Elin Malavašič
Ana Mali
Eli Mrak
Lejla Selimović
Neža Štojs
Maša Verčič
Manca Vesel
Urša Žibert (C)
Lana Šantelj
Pia Tonja
 trenerka: Klavdija Oblak
 pom. trenerja: Jasmina Zalar

 

Urnik treningov:
dan ura dvorana
ponedeljek 18.00 - 19.30 ŠD Trata - 1/3 dvorane
torek 18.00 - 19.30 ŠD Trata - 1/3 dvorane
sreda 18.00 - 19.30 ŠD Trata - 1/3 dvorane
četrtek 18.00 - 19.30 ŠD Trata - 1/3 dvorane
petek 19.45 - 21.15 OŠ Škofja Loka - Mesto

spored tekem, rezultati, statistični podatki in lestvica so vam na voljo tukaj

 

 

 

Dekleta U18 "Domel"


SESTAVA EKIPE

 ime in priimek
Anamarija Andreuzi
Zarja Grilanc
Romana Jelenc
Iva Kajba
Zala Kajba
Tija Kisovec
Ajda Kržišnik
Ema Kržišnik
Lara Barbara Livk
Elin Malavašič
Ana Mali
Zala Mali
Eli Mrak
Tina Novak
Lejla Selimović
Tijana Stojanova
Manca Šmid
 trenerka: Klavdija Oblak

 

Urnik treningov:
dan ura dvorana
ponedeljek 18.00 - 19.30 ŠD Trata - 1/3 dvorane
torek 18.00 - 19.30 ŠD Trata - 1/3 dvorane
sreda 18.00 - 19.30 ŠD Trata - 1/3 dvorane
četrtek 18.00 - 19.30 ŠD Trata - 1/3 dvorane
petek 19.45 - 21.15 OŠ Škofja Loka - Mesto

spored tekem, rezultati, statistični podatki in lestvica so vam na voljo tukaj

 

 

 

Dekleta U16 "Domel"


SESTAVA EKIPE

 ime in priimek
Zarja Grilanc
Lejla Jesenko
Zala Kajba
Tija Kisovec
Anamarija Klemenčič
Ajda Kržišnik
Ema Kržišnik
Hana Kunc
Lara Barbara Livk
Zala Mali
Zoja Mazzini
Eli Mrak
Nika Mravlje
Tina Novak
Tijana Stojanova
Manca Šmid
Meta Zakotnik
Sara Podjed
Iza Tonja
 trenerka: Klavdija Oblak

Urnik treningov:
dan ura dvorana
ponedeljek 16.45 - 18.00 OŠ Cvetka Golarja
torek 18.00 - 19.30 ŠD Trata - 1/3 dvorane
sreda 16.30 - 18.00 ŠD Trata - 1/3 dvorane
petek 18.15 - 19.45 OŠ Škofja Loka - Mesto

spored tekem, rezultati, statistični podatki in lestvica so vam na voljo tukaj

 

 

ml

Dekleta U14 "Domel"


SESTAVA EKIPE

 ime in priimek
Janja Frlic
Iva Jesenko
Lejla Jesenko
Anamarija Klemenčič
Hana Kunc
Zoja Mazzini
Vesna Mohorič
Nika Mravlje
Sara Podjed
Jerca Starman
Meta Zakotnik
Kristina Jelenc
Živa Dolenec
Lea Stavreva
Zoja Mikuletič
Ana Kunc
Lara Kokelj
Laura Raztresen
Angelika Strel
Nuša Peternelj
Vasilisa Kulai
 trenerka: Urša Žibert

Urnik treningov:
dan ura dvorana
torek 16.30 - 18.00 ŠD Trata - 1/3 dvorane
sreda 16.30 - 18.00 ŠD Trata - 1/3 dvorane
petek 18.00 - 19.30 ŠD Trata - 1/3 dvorane

spored tekem, rezultati, statistični podatki in lestvica so vam na voljo tukaj

 

ml

Dekleta U12 "Domel"

slika v pripravi...

SESTAVA EKIPE

 ime in priimek
 
 trenerka: Jasmina Zalar

Urnik treningov:
dan ura dvorana
ponedeljek 15.30 - 16.45 OŠ Cvetka Golarja
torek 18.00 - 19.30 ŠD Trata - 1/3 dvorane
petek 16.45 - 18.00 OŠ Cvetka Golarja





ml

Dekleta U10 "Domel"

slika v pripravi...

SESTAVA EKIPE

 ime in priimek
 
 trenerka: Jasmina Zalar

Urnik treningov:
dan ura dvorana
ponedeljek 15.30 - 16.45 OŠ Cvetka Golarja
petek 15.30 - 16.45 OŠ Cvetka Golarja

spored tekem, rezultati, statistični podatki in lestvica so vam na voljo tukaj

Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji
LTH Casting Domel Polycom Difa Craft Obcina Ines Audax Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji