KK Škofja Loka
KK KK KK KK KK KK KK

Člani LTH Castings


SESTAVA EKIPE

 ime in priimek
#4 Luka Lampret
#5 Kendall Robinson
#6 Tilen Jugovic
#7 Stefan Ristić
#8 Nace Frelih
#9 Luka Filipič
#10 Elvis Kerić
#11 Siniša Bilić (C)
#12 Matej Rojc
#14 Ožbej Perčič
#15 CJ White
# Tilen Žargi
# Erazem Stare
 trener: Luka Bassin
 pom. trenerja: Igor Dolenc

Urnik treningov:
dan ura dvorana
ponedeljek 20.15 - 22.00 ŠD Poden
torek 19.30 - 21.30 ŠD Trata
sreda 18.45 - 20.15 ŠD Poden
četrtek 20.00 - 21.30 ŠD Poden
petek 20.15 - 21.45

ŠD Poden

spored tekem, rezultati, statistični podatki in lestvica so vam na voljo tukaj

 

 

 

LTH Castings U20


SESTAVA EKIPE

 ime in priimek
Matevž Ažbe
Ožbej Krek
Patrik Brovč
Jakob Kajba
Urban Misson
Gal Dolenc
Luka Đorđević
Tilen Žargi
Erazem Stare
Gašper Čadež
Ožbej Perčič
Nejc Bavdaž
Tine Zakotnik
Luka Potočnik
Luka Lampret
 trener: Peter Hartman
T: 040 650 887
E: hartman.peter@siol.net

Urnik treningov:
dan ura dvorana
ponedeljek 18.00 - 19.30 ŠD Trata - 1/3 dvorane
torek 18.00 - 19.30 OŠ Škofja Loka - Mesto
sreda 18.00 - 19.30 ŠD Trata - 1/3 dvorane
četrtek 18.00 - 19.30 ŠD Trata - 1/3 dvorane
petek 18.00 - 19.30 ŠD Trata - 1/3 dvorane

spored tekem, rezultati, statistični podatki in lestvica so vam na voljo tukaj

 

 

 

LTH Castings U18


SESTAVA EKIPE

 ime in priimek
Ožbej Krek
Nejc Bavdaž
Gašper Čadež
Ožbej Perčič
Tilen Mrak
Leo Bečić
Jakob Košir
Patrik Stanislav Livk
Ožbej Lubajnšek
Marko Maček
Luka Potočnik
Tine Zakotnik
Tin Malovčić
Jan Milković
 trener: Peter Hartman
T: 040 650 887
E: hartman.peter@siol.net

Urnik treningov:
dan ura dvorana
ponedeljek 18.00 - 19.30 ŠD Trata - 1/3 dvorane
torek 18.00 - 19.30 OŠ Škofja Loka - Mesto
sreda 18.00 - 19.30 ŠD Trata - 1/3 dvorane
četrtek 18.00 - 19.30 ŠD Trata - 1/3 dvorane
petek 18.00 - 19.30 ŠD Trata - 1/3 dvorane

spored tekem, rezultati, statistični podatki in lestvica so vam na voljo tukaj

 

 

 

LTH Castings U16


SESTAVA EKIPE

 ime in priimek
Matevž Dolinar
Tin Malovčić
Benjamin Benedičič
Nikolaj Jokić
Domen Žargi
Anže Sep
Jure Bavdaž
Primož Beričič
Leon Habjan
Lovro Košenina
Nace Maver
Timotej Rešek
Dorjan Stojanov
Jurij Šparovec
Peter Jelenc
Jaka Kalamar
Jakob Kokalj
Voranc Kržišnik
Jakob Košir
 trener: Matevž Bertoncelj
T: 040 596 276
E: m.bertoncelj6@gmail.com

Urnik treningov:
dan ura dvorana
ponedeljek 15.30 - 17.00 ŠD Trata - telesna priprava
torek 19.30 - 21.00 OŠ Škofja Loka - Mesto
sreda 18.00 - 19.30 ŠD Trata - 1/3 dvorane
petek 18.00 - 19.30 ŠD Trata - 1/3 dvorane

spored tekem, rezultati, statistični podatki in lestvica so vam na voljo tukaj



ml1

LTH Castings U14 A

slika v pripravi...

SESTAVA EKIPE

 ime in priimek
Erazem Demšar
Peter Jelenc
Aleksej Jokić
Nik Kovič
Lendero Voranc
Lovro Lubajnšek
Bine Perčič
Lovro Pintar
Blaž Zupanc
Val Blažič
Tine Bogataj
Tim Čerin
Anej Fojkar
Luka Grebenc
Tibor Jurić
Matic Šmid
Bine Radinja Arnuš
Nikola Bardak
 trener: Matevž Bertoncelj
T: 040 596 276
E: m.bertoncelj6@gmail.com

Urnik treningov:
dan ura dvorana
ponedeljek 18.00 - 19.30 ŠD Trata - 1/3 dvorane
torek 16.30 - 18.00 ŠD Trata - 1/3 dvorane
četrtek 18.00 - 19.30 ŠD Trata - 1/3 dvorane
petek 15.00 - 16.30 ŠD Trata - 1/3 dvorane



spored tekem, rezultati, statistični podatki in lestvica so vam na voljo tukaj




ml1

LTH Castings U14 B

slika v pripravi...

SESTAVA EKIPE

 ime in priimek
 
 trener: Pia Tonja

Urnik treningov:
dan ura dvorana
ponedeljek 15.00 - 16.30 ŠD Trata - 1/3 dvorane
četrtek 15.30 - 16.45 OŠ Cvetka Golarja






ml1

LTH Castings U12 A

slika v pripravi...

SESTAVA EKIPE

 ime in priimek
 
 trener: Franci Mezek

Urnik treningov:
dan ura dvorana
torek 16.30 - 18.00 ŠD Trata - 1/3 dvorane
sreda 15.45 - 17.00 OŠ Škofja Loka - Mesto
petek 16.30 - 18.00 OŠ Jela Janežiča








ml1

LTH Castings U12 B

slika v pripravi...

SESTAVA EKIPE

 ime in priimek
 
 trener: Tomaž Dolinar

Urnik treningov:
dan ura dvorana
torek 15.00 - 16.30 ŠD Trata - 1/3 dvorane
petek 15.45 - 17.00 OŠ Škofja Loka - Mesto






ml1

LTH Castings U10


SESTAVA EKIPE

 ime in priimek
 
 trener: Matevž Bertoncelj

Urnik treningov:
dan ura dvorana
sreda 15.00 - 16.30 ŠD Trata - 1/3 dvorane




Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji
LTH Casting Domel Polycom Difa Craft Obcina Ines Audax Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji