KK Škofja Loka
KK KK KK KK KK KK KK
Naslov:

Košarkarski klub
Škofja Loka

Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka

Telefon/Faks:
+386 59 935 619

e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net

TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka

DŠ: SI95194606

MŠ: 5093520
 

Facebook   Instagram

slikcaPRIJAVE ODPRTE: Polycomove zimske počitnice
Tokrat se bomo družili na Polycomovih zimskih košarkarskih počitnicah, in sicer od 19. do 23....   več...
slikcaČlani: Ponedeljki rezervirani za LTH Castings
Košarkarska zveza Slovenije je v nedeljo, 11. februarja, sporočila razpored za zadnjo tretjino...   več...


slikcaČlanice: Odličen drugi polčas Domela v Kranju
Košarkarice Domela v tekmi 16. kola 1. SKL za ženske niso uspele presenetiti favoriziranega...   več...
slikcaČlani: Slab začetek usoden za Škofjeločane v Šentjurju
Košarkarji LTH Castingsa so v Šentjurju lovili 10. zmago v letošnji sezoni, a bili pri tem...   več...


slikca20-letni Luka Rudović sveža moč LTH Castingsa
Škofjeloški LTH Castings je pred nadaljevanjem sezone še okrepil svoje vrste. Trener Luka Bassin...   več...
slikcaČlani: LTH Castings tretjič v sezoni klonil na domačem parketu
Košarkarji LTH Castingsa so v tekmi 17. kola Lige Nova KBM zabeležili 8. poraz. V razburljivi...   več...



arhiv vseh novic      


Vpis v solo košarke
Vpis v solo košarke
Prijava na Polycom zimske počitnice
 
« Marec 2024 »
Po To Sr Če Pe So Ne
26 27 28 29 1 2
alias FANTJE U18 1. B SKL SKUPINA B1 - 8. krog
Kdo:
LTH Castings : Rogaška
Kdaj: sobota, 02.03.2024 ob 11.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U14 1. SKL SKUPINA A2 - 12. krog
Kdo:
Domel : Triglav A
Kdaj: sobota, 02.03.2024 ob 9.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
3
alias FANTJE U20 1. B SKL SKUPINA B1 - 9. krog
Kdo:
LTH Castings : Calcit Basketball
Kdaj: nedelja, 03.03.2024 ob 16.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U16 1. B SKL SKUPINA B2- 10. krog
Kdo:
Koper rumeni : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 03.03.2024 ob 13.00
Kje: dvorana STŠ Koper
    
alias DEKLETA U16 1. SKL SKUPINA 1A - 1. krog
Kdo:
Domel : Janina
Kdaj: nedelja, 03.03.2024 ob 10.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
4
alias ČLANI - LIGA NOVA KBM - 19. krog
Kdo:
LTH Castings : ECE Triglav
Kdaj: ponedeljek, 04.03.2024 ob 18.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
5
alias FANTJE U16 1. B SKL SKUPINA B2 - 6. krog
Kdo:
LTH Castings : Ipros Vrhnika A
Kdaj: torek, 05.03.2024 ob 18.15
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
6 7 8 9
alias ČLANI LIGA NOVA KBM - 20. krog
Kdo:
Hopsi : LTH Castings
Kdaj: sobota, 09.03.2024 ob 13.00
Kje: dvorana Polzela
    
alias ČLANICE 1. SKL - 18. krog
Kdo:
Akson Ilirija : Domel
Kdaj: sobota, 09.03.2024 ob 16.00
Kje: dvorana Ježica, Ljubljana
    
alias FANTJE U18 1. B SKL SKUPINA B1 - 9. krog
Kdo:
Hopsi Polzela : LTH Castings
Kdaj: sobota, 09.03.2024 ob 9.00
Kje: dvorana Polzela
    
alias FANTJE U14 1. A SKL SKUPINA A1 - 7. krog
Kdo:
LTH Castings : Cedevita Olimpija
Kdaj: sobota, 09.03.2024 ob 13.30
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
10
alias FANTJE U20 1. B SKL SKUPINA B1 - 10. krog
Kdo:
Slovan : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 10.03.2024 ob 15.00
Kje: dvorana Kodeljevo, Ljubljana
    
alias DEKLETA U18 1. SKL SKUPINA 1B - 5. krog
Kdo:
Domel : Domžale
Kdaj: nedelja, 10.03.2024 ob 12.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U16 1. B SKL SKUPINA B2- 11. krog
Kdo:
Ilirija A : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 11.03.2024 ob 11.00
Kje: dvorana OŠ Vižmarje Brod, Ljubljana
    
alias FANTJE U12 1. SKL SKUPINA B15 - 1. turnir
Kdo:
Simon Oil Krvavec A : LTH Castings A; Jesenice : LTH Castings A
Kdaj: nedelja, 10.03.2024 ob 10.30; 11.30
Kje: dvorana OŠ Prežihov Voranc, Jesenice
    
alias DEKLETA U12 1. SKL SKUPINA 03 - 2. turnir
Kdo:
Domel : Ježica A; Domel : Triglav
Kdaj: nedelja, 10.03.2024 ob 9.00;11.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
11 12
alias FANTJE U16 1. B SKL SKUPINA B2 - 12. krog
Kdo:
LTH Castings : Gorica beli
Kdaj: torek, 12.03.2024 ob 18.15
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
13 14
alias FANTJE U18 1. B SKL SKUPINA B1 - 4. krog
Kdo:
Šentvid zeleni : LTH Castings
Kdaj: četrtek, 14.03.2024 ob 21.00
Kje: dvorana OŠ Vižmarje Brod, Ljubljana
    
15 16
alias ČLANICE 1.SKL - 19. krog
Kdo:
Domel : Domžale
Kdaj: sobota, 16.03.2024 ob 20.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias FANTJE U18 1. B SKL SKUPINA B1 - 10. krog
Kdo:
LTH Castings : Šentvid zeleni
Kdaj: sobota, 16.03.2024 ob 11.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias  FANTJE U14 - 1. A SKL SKUPINA A1 - 8. krog
Kdo:
Maribor mladi A : LTH Castings
Kdaj: sobota, 16.03.2024 ob 00.00
Kje: dvorana Maribor
    
17
alias FANTJE U20 1. B SKL SKUPINA B1 - 11. krog
Kdo:
Podčetrtek : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 17.03.2024 ob 00.00
Kje: dvorana Podčetrtek
    
alias FANTJE U16 1. B SKL SKUPINA B2- 13. krog
Kdo:
Ipros Vrhnika A : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 17.03.2024 ob 12.30
Kje: dvorana OŠ Ivana Cankarja, Vrhnika
    
alias DEKLETA U16 1. SKL SKUPINA 1A - 2. krog
Kdo:
Akson Ilirija A : Domel
Kdaj: nedelja, 17.03.2024 ob 00.00
Kje: dvorana OŠ Vižmarje Brod, Ljubljana
    
alias FANTJE U12 1. SKL SKUPINA B15 - 2. turnir
Kdo:
Simon Oil Krvavec A : LTH Castings A; LTH Castings A : Jesenice
Kdaj: nedelja, 17.03.2024 ob 9.00; 10.00
Kje: dvorana OŠ Cerklje
    
18
alias ČLANI - LIGA NOVA KBM - 21. krog
Kdo:
LTH Castings : T. Olimia Podčetrtek
Kdaj: ponedeljek, 18.03.2024 ob 18.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
19
alias  FANTJE U14 - 1. A SKL SKUPINA A1 - 6. krog
Kdo:
Krka beli : LTH Castings
Kdaj: torek, 19.03.2024 ob 17.30
Kje: dvorana OŠ Leona Štuklja, Novo Mesto
    
20 21 22
alias ČLANICE 1. SKL - 20. krog
Kdo:
Pro - Bit Konjice : Domel
Kdaj: petek, 22.03.2024 ob 17.00
Kje: dvorana Slovenske Konjice
    
23
alias DEKLETA U18 1. SKUPINA 1B - 6. krog
Kdo:
Jelša Šmarje : Domel
Kdaj: sobota, 23.03.2024 ob 11.00
Kje: dvorana OŠ Šmarje pri Jelšah, Šmarje
    
alias FANTJE U14 1. A SKL SKUPINA A1 - 9. krog
Kdo:
LTH Castings : Gorica beli
Kdaj: sobota, 23.03.2024 ob 13.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
24
alias FANTJE U20 1. B SKL SKUPINA B1 - 12. krog
Kdo:
LTH Castings : Gorica
Kdaj: nedelja, 24.03.2024 ob 16.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U16 1. B SKL SKUPINA B2 - 14. krog
Kdo:
LTH Castings : Orli Postojna
Kdaj: nedelja, 24.03.2024 ob 13.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U16 1. SKL SKUPINA 1A - 3. krog
Kdo:
Domel : Cinkarna Celje
Kdaj: nedelja, 24.03.2024 ob 11.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U12 1. SKL SKUPINA A6 - 2. turnir
Kdo:
LTH Castings B : Šentvid; LTH Castings B : Stražišče Kranj A
Kdaj: nedelja, 24.03.2024 ob 9.00;11.00
Kje: dvorana OŠ Jela Janežič, Škofja Loka     
alias  DEKLETA U12 1. SKL SKUPINA 3 - 3. turnir
Kdo:
Orli Postojna : Domel; Triglav : Domel
Kdaj: nedelja, 24.03.2024 ob 11.30, 13.00
Kje: dvorana OŠ Staneta Žagarja, Kranj
    
25 26 27
alias ČLANI - LIGA NOVA KBM - 23. krog
Kdo:
LTH Castings : Krka
Kdaj: sreda, 27.03.2024 ob 18.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
28 29 30
alias ČLANICE 1.SKL - 21. krog
Kdo:
Domel : Ježica
Kdaj: sobota, 30.03.2024 ob 15.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias DEKLETA U16 1. SKL SKUPINA 1A - 4. krog
Kdo:
Janina : Domel
Kdaj: sobota, 30.03.2024 ob 00.00
Kje: dvorana Janina, Rogaška Slatina
    
31

 
Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji
LTH Casting Domel Polycom Difa Craft Obcina Ines Audax Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji
© igor juričan | Stran je obiskalo 1.138.446 obiskovalcev.