Naslov:

Košarkarski klub
Škofja Loka

Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka

Telefon/Faks:
+386 59 935 619

e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net

TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka

DŠ: SI95194606

MŠ: 5093520
 

Odeja
LTH Casting Ines Peak Obcina S&T Kolektro

slikcaPoraz kadetov in mladincev
Tako kadeti kot mladinci so izgubili na gostovanju. Prvi proti Radovljici, drugi pa proti Jesenicam....   več...
slikcaGorenjski derbi Hit-u
V petkovi predčasno odigrani tekmi 8.kola so izkušene gostje Hit-a Kranjske Gore "predavale"...   več...


slikcaKadetinje izgubile v Trbovljah.
V zadnjem krogu tekmovanja po skupinah so naše kadetinje gostovale v Trbovljah in po slabi...   več...
slikcaČlanice v polfinalu pokala z aktualnimi državnimi prvakinjami iz Celja
Znani so polfinalni pari ženskega pokalnega tekmovanja ...   več...


slikcaVodilni Helios do nove zmage ali presenečenje 8. kroga?
Danes v sredo 29.11. 2006 ob 20.00 uri domača ekipa TCG Loka kava v 8. krogu lige UPC TELEMACH...   več...
slikcaMladinkam zmaga v derbiju
Mladinke KK Odeja so z zmago nad ŽKD Ježica v velikem derbiju uspešno zaključile že tako zelo...   več...


slikcaStarejši pionirji v zadnjem krogu 2.SKL boljši oo vrstnikov iz Prebolda.
Z nedeljsko zmago so igralci KK TCG Loka Kave končali tekmovanje na drugem mestu. Boljši le...   več...
slikcaNeuspešen vikend kadetov in mladincev
Kadeti so zabeležili poraz proti Stražišču, mladinci pa proti Radovljici....   več...


slikcaNaše najmlajše 2x slavile!
Mlajše pionirke so ta teden odigrale dve prijateljski tekmi in obakrat slavile. ...   več...
slikcaKadetinje med TOP 8
V odločilni tekmi za napredovanje med najboljših 8 kadetskih ekip v klubskem DP so naše kadetinje...   več...


slikcaČlanice v finalu pokala za ženske
Članice so še na drugi tekmi premagale ekipo Neso Lhke iz Postojne in se tako uvrstile med štiri...   več...
slikcaZmaga starejših pionirjev v Zagorju!
Ekipa starejših dečkov je na nedeljski tekmi v Zagorju zasluženo zmagala! Domačini so bili v...   več...


slikcaMladinke - Odeja v Domžalah drugič
Še drugi dan zapored je skoraj ista ekipa gostovala v Domžalah in tudi tokrat zmagala, tokrat po...   več...
slikcaČlanice premagale favoritinje v Domžalah
Senzacionalna zmaga, po izredno borbeni, požrtvovalni in pogumni igri. Domžale krojijo vrh...   več...


slikcaČlani porazili Krko
V 6. krogu lige UPC TELEMACH je članom TCG Loka kave uspelo v prijetno polni dvorani Poden...   več...
slikcaNova zmaga mladincev
Mladinci TCG - Loka kave so bili v Cerkljah boljši od ekipe Krvavec Meteor....   več...


slikcaKadeti izgubili s Krko
Košarkarji Krke "A" so bili v Novem mestu premočni za kadete....   več...
slikcaPionirke slavile proti Iliriji
V nedeljo zjutraj so Ločanke gostile Ljubljančanke na prijateljski tekmi letnika 93 in mlajše. ...   več...


slikcaPoraz starejših pionirjev v Kočevju
V Kočevju je ekipa starejših dečkov TCG Loka Kave, morala priznati premoč domače ekipe!...   več...
slikcaStarejše pionirke visoko slavile v Tolminu.
Zadnjo ligaško tekmo Ločanke opravile z odliko. ...   več...


<<  <  84  85  86  87  88  89  90  91  92  >  >>

nazaj na aktualne novice   
 

« December 2019 »
Po To Sr Če Pe So Ne
25 26 27 28 29 30 1
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BZ - 3. krog
Kdo:
Parklji : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 01.12.2019 ob 18.00
Kje: dvorana Ježica, Ljubljana
    
alias DEKLETA U19 1. SKL SKUPINA A - 3. krog
Kdo:
Ježica bele : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: nedelja, 01.12.2019 ob 16.00
Kje: dvorana Ježica, Ljubljana
    
2 3
alias DEKLETA U19 1. SKL SKUPINA A - 2. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Akson Ilirija B
Kdaj: torek, 03.12.2019 ob 16.45
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
4 5 6 7
alias 2. SKL ČLANI - 10. krog
Kdo:
LTH Castings : Portorož
Kdaj: sobota, 07.12.2019 ob 17.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA B4 - 5. krog
Kdo:
Calcit Basketball : LTH Castings
Kdaj: sobota, 07.12.2019 ob 10.00
Kje: dvorana Kamnik
    
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA A2 - 3. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Ježica A
Kdaj: sobota, 07.12.2019 ob 12.45
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias FANTJE U13 2. SKL SKUPINA 2J - 1. turnir
Kdo:
3X3 Piran : LTH Castings; LTH Castings : Krka zeleni
Kdaj: sobota, 07.12.2019 ob 10.00; 11.15
Kje: Montažna dvorana Lucija
    
alias DEKLETA U13 1. SKL SKUPINA ZA1 - 1. turnir
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Akson Ilirija A ; INES - ŠD Tabor Žiri : Tolmin
Kdaj: sobota, 07.12.2019 ob 9.00;11.30
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
8
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BZ - 4. krog
Kdo:
LTH Castings : G.G.D. Šenčur
Kdaj: nedelja, 08.12.2019 ob 18.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U19 1. SKL SKUPINA A - 4. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Akson Ilirija A
Kdaj: nedelja, 08.12.2019 ob 16.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA B1 - 2. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Krka B
Kdaj: nedelja, 08.12.2019 ob 10.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
9 10 11
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA B7 - 4. krog
Kdo:
LTH Castings : ECE Triglav B
Kdaj: sreda, 11.12.2019 ob 18.15
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
12 13 14
alias 2. SKL ČLANI - 11. krog
Kdo:
Ljubljana : LTH Castings
Kdaj: sobota, 14.12.2019 ob 17.00
Kje: dvorana OŠ Alojzija Šuštarja, Ljubljana
    
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA B4 - 6. krog
Kdo:
Kolpa : LTH Castings
Kdaj: sobota, 14.12.2019 ob 11.30
Kje: dvorana OŠ M. Jarca, Črnomelj
    
alias DEKLETA U13 1. SKL SKUPINA ZA1 - 2. turnir
Kdo:
Triglav A : INES - ŠD Tabor Žiri; INES - ŠD Tabor Žiri : Tolmin
Kdaj: sobota, 14.12.2019 ob 9.00; 10.15
Kje: dvorana Planina, Kranj
    
15
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BZ - 5. krog
Kdo:
Nova Gorica mladi : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 15.12.2020 ob 15.00
Kje: dvorana OŠ M. Štrukelj, Nova Gorica
    
alias DEKLETA U19 1. SKL SKUPINA A - 5. krog
Kdo:
Cinkarna Celje : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: nedelja, 15.12.2019 ob 18.00
Kje: dvorana Gimnazija Center, Celje
    
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA B7 - 5. krog
Kdo:
Tera Tolmin : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 15.12.2019 ob 10.00
Kje: dvorana ŠC Tolmin
    
16 17
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA A2 - 4. krog
Kdo:
Domžale : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: torek, 17.12.2019 ob 17.30
Kje: dvorana OŠ V. Perklja, Domžale
    
18
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BZ - 5. krog
Kdo:
LTH Castings : Ježica
Kdaj: sreda, 18.12.2019 ob 18.15
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
19
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA B1 - 3. krog
Kdo:
Litija : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: četrtek, 19.12.2019 ob 17.00
Kje: dvorana Litija
    
20
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA B4 - 7. krog
Kdo:
Ljubljana A : LTH Castings
Kdaj: petek, 20.12.2019 ob 17.40
Kje: dvorana Alojzija Šuštarja, Ljubljana
    
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA A2 - 5. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Triglav
Kdaj: petek, 20.12.2019 ob 18.15
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
21 22
alias 2. SKL ČLANI - 12. krog
Kdo:
Ilirija : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 22.12.2019 ob 17.30
Kje: dvorana Tivoli, Ljubljana
    
alias DEKLETA U19 1. SKL SKUPINA A - 6. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Konjice
Kdaj: nedelja, 22.12.2019 ob 16.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA B1 - 4. krog
Kdo:
Pivka : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: nedelja, 22.12.2019 ob 10.00
Kje: dvorana Skala, Pivka
    
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5