|
|
Naslov:
Košarkarski klub
Škofja Loka
Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka
Telefon/Faks:
+386 59 935 619
e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net
TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka
DŠ: SI95194606
MŠ: 5093520
|
|
|
|
|
|
|
Naši mladi prostovoljci Košarkarski klub Škofja Loka je soorganizator pokala SPAR, ki bo v Škofji Loki od 10.2. do 13.2.... več... V Šentjurju popustili v zadnji četrtiniEkipa LTHcast Mercatorja je v 12. krogu Lige Telemach odigrala dobro tekmo v Šentjurju, a vseeno... več... Finalni turnir Pokala Spar v Škofji Loki!!Finalni turnir pokalnega tekmovanja bo še tretjič v zgodovini odigran v Škofji Loki. Dvoboji bodo... več... Novoletni turnir uspel z odliko!Prvi novoletni turnir za člane KK Škofja Loka je letos prinesel veliko veselja na košarkarska... več... To nedeljo Dan slovenske ženske košarke!!!Kar 10 naših deklet se bo to nedeljo predstavilo gledalcem na dnevu Slovenske ženske košarke!... več... Novoletni turnir na Podnu!KK Škofja Loka bo 30.12. organiziral novoletni turnir za vse mlajše selekcije! ... več... Starejše pionirke srebrne!!!Starejše pionirke so v nedeljskem finalu morale priznati premoč domači ekipi Slovenskih Konjic in... več... EKSPLOZIJA V DRUGI ČETRTINI POPELJALA PIONIRKE V FINALE!Starejše pionirke so v polfinalu visoko ugnale nasprotnice iz Grosupljega in se tako uvrstile v... več... PIONIRKE VABIJO NA FINAL FOUR!!!V petek bo pionirska ekipa odpotovala v Slovenske Konjice na polfinalni obračun proti ekipi iz... več... Pester vikend bo postregel s kar štirimi tekmami starejših dekliških selekcij, svoj drugi turnir pa bodo odigrale naše najmlajše pionirke!!!V soboto dopoldne bodo kadetinje 2x stopile na parket, za njimi članice, v nedeljo pa bodo mladinke... več... Pionirke dosegle zadani cilj: 1. mesto po rednem delu Superlige!Z zmago proti ŽKK Grosuplje so se pionirke utrdile na 1. mestu Supelige. To jim na FF prinaša... več... Pionirke visoko premagale AJM.V četrtek so starejše pionirke odigrale prestavljeno tekmo 12 kroga Supelige in slavile z visoko... več... Premočni tudi HopsiEkipa LTHcast Mercatorja tudi po petih odigranih tekmah v Ligi Telemach ostaja brez zmage. Tokrat so... več... Torek, 14.11.2010 - dan ko so igralke Odeje prvič osvojile trdnjavo OŠ Luisa Adamiča!Zadnjih nekaj let je bila telovadnica OŠ Luisa Adamiča "zakleta" za naše mlajše selekcije, a... več... Starejše pionirke slavile na vročem gostovanju!Starejše pionirke so se iz gostovanja v Konjicah vrnile z novo zmago, tokrat so bile boljše z... več... Škofjeločani izpadli iz pokalnega tekmovanja Košarkarji LTHcast Mercatorja so izpadli v 5. krogu Pokala Spar in tako prvič po šestih letih... več... Starejše pionirke dvakrat slavile.Po nesrečnem porazu v Ljubljani so naše starejše pionirke slavile prejšnji teden v Novem Mestu,... več... Kadetinje/starejše pionirke zmagovalno v Tolminu!Sobotno kadetsko tekmo v Tolminu je odigrala pomlajena ekipa Odeje, ki se je iz Tolmina vrnila z... več... Pokal Spar: Po prvi tekmi 5. kroga v zaostankuVarovanci LTHcast Mercatorja po prvi tekmi 5. kroga Pokala Spar zaostajajo proti Geoplinu Slovanu.... več... TERMINI TRENINGOV MED POČITNICAMI!Zaradi menjave pregradnih zaves na Podnu bodo treningi v tednu med počitnicami (25.-30.10.2010)... več...
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
« |
April 2024 |
» |
Po |
To |
Sr |
Če |
Pe |
So |
Ne |
1 |
2
FANTJE U18 1. B SKL SKUPINA B1 - 12. krog Kdo: LTH Castings : Helios A Kdaj: torek, 02.04.2024 ob 18.15 Kje: dvorana Trata, Škofja Loka
|
3
ČLANI LIGA NOVA KBM - 22. krog Kdo: GGD Šenčur : LTH Castings Kdaj: sreda, 03.04.2024 ob 18.00 Kje: dvorana Šenčur
|
4 |
5 |
6
FANTJE U14 - 1. A SKL SKUPINA A1 - 10. krog Kdo: Celje A : LTH Castings Kdaj: sobota, 06.04.2024 ob 13.30 Kje: dvorana 1. OŠ Celje
DEKLETA U14 1. SKL SKUPINA 1B - 3. krog Kdo: GMI Konjice : Domel Kdaj: sobota, 06.04.2024 ob 13.00 Kje: dvorana Slovenske Konjice
|
7
FANTJE U12 1. SKL SKUPINA B15 - 3. turnir Kdo: LTH Castings A : Jesenice; LTH Castings A : Simon Oil Krvavec A Kdaj: nedelja, 07.04.2024 ob 9.00;11.00 Kje: dvorana Trata, Škofja Loka
DEKLETA U12 1. SKL SKUPINA 3 - 4. turnir Kdo: Ježica A : Domel; Orli Postojna : Domel Kdaj: nedelja, 07.04.2024 ob 10.15, 11.30 Kje: dvorana OŠ Anton Globočnik, Postojna
|
8
ČLANI - LIGA NOVA KBM - 24. krog Kdo: LTH Castings : Rogaška
Kdaj: ponedeljek, 08.04.2024 ob 18.00 Kje: dvorana Poden, Škofja Loka
|
9
DEKLETA U16 1. SKL SKUPINA 1A - 2. krog Kdo: Akson Ilirija A : Domel Kdaj: torek, 09.04.2024 ob 19.15 Kje: dvorana OŠ Vižmarje - Brod, Ljubljana
DEKLETA U14 1. SKL SKUPINA 1B - 4. krog Kdo: Domel : Grosuplje Kdaj: torek, 09.04.2024 ob 18.15 Kje: dvorana Trata, Škofja Loka
|
10 |
11
DEKLETA U16 1. SKL SKUPINA 1A - 3. krog Kdo: Domel : Cinkarna Celje Kdaj: četrtek, 11.04.2024 ob 18.15 Kje: dvorana Trata, Škofja Loka
|
12
ČLANI - LIGA NOVA KBM - 25. krog Kdo: LTH Castings : Helios Kdaj: petek, 12.04.2024 ob 20.00 Kje: dvorana Poden, Škofja Loka
|
13
FANTJE U18 1. B SKL SKUPINA B1 - 11. krog Kdo: Bistrica : LTH Castings Kdaj: sobota, 13.04.2024 ob 11.00 Kje: dvorana Slovenska Bistrica
FANTJE U14 - 1. A SKL SKUPINA A1 - 11. krog Kdo: Šentvid zeleni : LTH Castings Kdaj: sobota, 13.04.2024 ob 10.00 Kje: Montažna dvorana Šentvid, Ljubljana
DEKLETA U16 1. SKL SKUPINA 1A - 5. krog Kdo: Domel : Akson Ilirija A Kdaj: sobota, 13.04.2024 ob 9.00 Kje: dvorana Trata, Škofja Loka
|
14
FANTJE U12 1. SKL SKUPINA A6 - 3. turnir Kdo: Gorenja vas : LTH Castings B; Stražišče Kranj A : LTH Castings B Kdaj: nedelja, 14.04.2024 ob 10.15; 11.30 Kje: dvorana ŠD OŠ Stražišče, Kranj
|
15 |
16
FANTJE U14 1. A SKL SKUPINA A1 - 12. krog Kdo: LTH Castings : Krka beli Kdaj: torek, 18.04.2024 ob 18.30 Kje: dvorana Trata, Škofja Loka
|
17 |
18
DEKLETA U16 1. SKL SKUPINA 1A - 6. krog Kdo: Cinkarna Celje : Domel Kdaj: četrtek, 18.04.2024 ob 19.30 Kje: dvorana Gimnazija Center, Celje
|
19 |
20
ČLANI LIGA NOVA KBM - 26. krog Kdo: Šentjur : LTH Castings Kdaj: sobota, 20.04.2024 ob 19.00 Kje: dvorana OŠ Hruševec, Šentjur
DEKLETA U14 1. SKL SKUPINA 1B - 5. krog Kdo: Ježica A : Domel Kdaj: sobota, 20.04.2024 ob 10.00 Kje: dvorana OŠ Mirana Jarca, Ljubljana
|
21
FANTJE U12 1. SKL SKUPINA A6 - 4. turnir Kdo: Šentvid : LTH Castings B; Gorenja vas : LTH Castings B Kdaj: nedelja, 21.04.2024 ob 10.15; 11.30 Kje: dvorana OŠ Gorenja vas
|
22 |
23
FANTJE U14 Izločilna tekma za F8 Kdo: LTH Castings : Ajdas Lenart Kdaj: torek, 23.04.2024 ob 17.00 Kje: dvorana OŠ Zagradec
|
24 |
25 |
26
ČLANI LIGA NOVA KBM - 27. krog Kdo: Ilirija : LTH Castings Kdaj: petek, 26.04.2024 ob 18.30 Kje: Hala Tivoli, Ljubljana
|
27 |
28 |
29 |
30 |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
|
|
|
|
|
|