Naslov:

Košarkarski klub
Škofja Loka

Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka

Telefon/Faks:
+386 59 935 619

e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net

TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka

DŠ: SI95194606

MŠ: 5093520
 

Odeja
Kolektro SiXT Aktiva skupina Obcina Peak Ines LTH Casting

slikcaČlani v Seženi do nove zmage.
V 15. krogu lige UPC TELEMACH so igralci TCG Loka kave uspeli premagati ekipo Kraški zidar Jadran...   več...
slikcaMladinke tudi v Konjicah boljše
Mladinska ekipa letos dobro izkorišča izkušnje, ki jih pridobiva na članskih tekmah. Z zmago v...   več...


slikcaNova zmaga kadetov!
V soboto so kadeti dosegli še tretjo zaporedno zmago, saj so bili na domačem parketu boljši od KK...   več...
slikcaNesrečno izgubljena tekma v Mariboru
Članice so izgubile še zadnjo možnost za uvrstitev v ligo za prvaka. Vendar so izpolnile svoj...   več...


slikcaV Sežano po zmago!
V 15. krogu lige UPC TELEMACH se bodo košarkarji TCG Loka kave odpravili na težko gostovanje v...   več...
slikcaKadeti zmagali za 5, mladinci pa kar za 56!
Ekipa kadetov je dosegla zmago v Kopru, mladinci pa so bili doma boljši od Kočevja....   več...


slikcaMlajše pionirke odigrale 2. turnir državnega prvenstva in se domov vrnile s tremi zmagami!
Turnir v Kranjski Gori je postregel z pričakovanimi, a tudi rahlo presenetljivimi rezultati! ...   več...
slikcaLočani gospodarji na Gorenjskem
Gorenjski derbi je v prejšnjih letih na tribune dvorane vedno pripeljal lepo število gledalcev in...   več...


slikcaMladinski derbi pa Odeji
Kar ni uspelo v soboto na članski tekmi, je uspevalo na mladinski. Ločanke so se tako oddolžile...   več...
slikcaDerbi pripadel Ježici
Pomembno tekmo za uvrstitev med najboljših 5 ekip so v pravem derbiju Ločanke izgubile....   več...


slikcaOŠ Mesto prvič letos "padla"
V soboto zjutraj so naše kadetinje gostile močno ekipo Ježice. ...   več...
slikcaZmaga kadetov, poraz mladincev
Kadeti so v prvi tekmi v letošnjem letu dosegli zmago, mladinci pa so zabeležili prvi poraz v letu...   več...


slikcaObvestilo za naša najmlajša dekleta
Mlajše pionirke v nedeljo potujejo v Kranjsko goro po nove zmage. Tam se bo namreč odvijal 2....   več...
slikcaV soboto nov gorenjski derbi pri članih
V 14. krogu lige UPC TELEMACH bo v soboto, 20.1. 2007 c Škofji Loki v dvorani Poden nov gorenjski...   več...


slikcaKrka nasprotnik TCG Loka kava v četrtfinalu pokala SPAR
Danes je bil v poslovni stavbi podjetja Spar d.o.o. žreb četrtfinalnih parov za finalni turnir...   več...
slikcaKdo nasprotnik Ločanov v pokalu SPAR?
V četrtek, 18.1. 2007 bo v prostorih podjetja SPAR potekelo žrebanje parov za finalni turnir...   več...


slikcaV nedeljo so naše najmlajše začele državno prvenstvo.
Nedelja dopoldan je postregla s štirimi tekmami mlajših pionirk na OŠ Mesto, izkupiček naših...   več...
slikcaKadetinje gostovale v Slovenskih Konjicah!
Kadetinje so drugi del tekmovanja v kadetski ligi žal začele z visokim porazom. ...   več...


slikcaČlani dosegli pomembno zmago proti Kopru
V 13. krogu lige UPC TELEMACH je TCG Loka kava dosegla pomembno zmago na gostovanju v Kopru. ...   več...
slikcaUroš Troppan dobil sina.
Iz petka na soboto je naš članski igralec Uroš Troppan dobil sina Lovrota. V soboto je Uroš...   več...


<<  <  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  >  >>

nazaj na aktualne novice   
 

« Oktober 2018 »
Po To Sr Če Pe So Ne
1 2
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 6 - 5. krog
Kdo:
LTH Castings : Parklji
Kdaj: torek, 02.10.2018 ob 16.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
3
alias FANTJE U19 KVALIFIKACIJE ZA 1. SKL 2. krog - 2. tekma
Kdo:
Rogaška : LTH Castings
Kdaj: sreda, 03.10.2018 ob 17.00
Kje: dvorana Rogaška
    
4 5 6
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 6 - 3. krog
Kdo:
LTH Castings : Plama Pur
Kdaj: sobota, 06.10.2018 ob 10.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA A - 2. krog
Kdo:
Postojna : INES
Kdaj: sobota, 06.10.2018 ob 12.30
Kje: dvorana ŠC Postojna
    
alias FANTJE U13 1. SKL SKUPINA 9 - 1. turnir
Kdo:
Slovan A : LTH Castings; Krka Beli : LTH Castings
Kdaj: sobota, 06.10.2018 ob 11.45; 13.00
Kje: dvorana Leona Štuklja, Novo Mesto
    
7
alias FANTJE U19 1. A SKL SKUPINA - 2. krog
Kdo:
LTH Castings : Grosuplje
Kdaj: nedelja, 07.10.2018 ob 18.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA 6 - 3. krog
Kdo:
LTH Castings : Stražišče
Kdaj: nedelja, 07.10.2018 ob 12.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
8 9 10 11 12
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 6 - 4. krog
Kdo:
LTH Castings : ECE Triglav
Kdaj: petek, 12.10.2018 ob 18.15
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
13
alias 2. SKL ČLANI - 2. krog
Kdo:
LTH Castings : Mesarija P. Sežana
Kdaj: sobota, 13.10.2018 ob 17.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias FANTJE U13 1. SKL SKUPINA 9 - 2. turnir
Kdo:
Krka Beli : LTH Castings; Brinox Medvode : LTH Castings
Kdaj: sobota, 13.10.2018 ob 10.15; 11.30
Kje: dvorana Medvode
    
alias DEKLETA U13 1. SKL SKUPINA 4 - 2. turnir
Kdo:
INES : Domžale ; INES : Cinkarna Celje B
Kdaj: sobota, 13.10.2018 ob 9.00;10.15
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
14
alias FANTJE U19 1. A SKL SKUPINA - 3. krog
Kdo:
Helios : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 14.10.2018 ob 16.30
Kje: dvorana Domžale
    
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA 6 - 4. krog
Kdo:
LTH Castings : Ljubljana A
Kdaj: nedelja, 14.10.2018 ob 12.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA 7 - 4. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Cerknica
Kdaj: nedelja, 14.10.2018 ob 10.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
15 16 17
alias 2. SKL ČLANI - 1. krog
Kdo:
Grosuplje : LTH Castings
Kdaj: sreda, 17.10.2018 ob 21.00
Kje: dvorana Brinje, Grosuplje
    
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA A - 3. krog
Kdo:
INES : Ježica A
Kdaj: sreda, 17.10.2018 ob 18.15
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
18 19 20
alias 2. SKL ČLANI - 3. krog
Kdo:
LTH Castings : Terme O. Podčetrtek
Kdaj: sobota, 20.10.2018 ob 17.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 6 - 2. krog
Kdo:
Parklji : LTH Castings
Kdaj: sobota, 20.10.2018 ob 11.15
Kje: dvorana Ježica, Ljubljana
    
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA A - 4. krog
Kdo:
INES : Konjice A
Kdaj: sobota, 21.10.2018 ob 10.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U13 Mini Pokal Spar 1. krog
Kdo:
LTH Castings : Grosuplje B
Kdaj: sobota, 20.10.2018 ob 12.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
21
alias FANTJE U19 1. A SKL SKUPINA - 4. krog
Kdo:
LTH Castings : Krka
Kdaj: nedelja, 21.10.2018 ob 16.45
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA 7 - 5. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Akson Ilirija A
Kdaj: nedelja, 21.10.2018 ob 12.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
22 23
alias POKAL SPAR - 3. krog - 1. tekma
Kdo:
Kopla : LTH Castings
Kdaj: torek, 23.10.2018 ob 19.00
Kje: dvorana OŠ M: Jarca, Črnomelj
    
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA 6 - 5. krog
Kdo:
LTH Castings : Helios Suns A
Kdaj: torek, 23.10.2018 ob 18.15
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
24 25 26 27
alias 2. SKL ČLANI - 4. krog
Kdo:
LTH Castings : Brinox Medvode
Kdaj: sobota, 27.10.2018 ob 20.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 6 - 6. krog
Kdo:
Plama Pur : LTH Castings
Kdaj: sobota, 29.09.2018 ob 10.00
Kje: dvorana OŠ A. Žnidaršiča, Ilirska Bistrica
    
28
alias FANTJE U19 1. A SKL SKUPINA - 5. krog
Kdo:
Grosuplje : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 28.10.2018 ob 16.00
Kje: dvorana Brinje, Grosuplje
    
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA 6 - 6. krog
Kdo:
Stražišče : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 28.10.2018 ob 00.00
Kje: dvorana Planina, Kranj
    
29 30
alias POKAL SPAR - 3. krog - 2. tekma
Kdo:
LTH Castings : Kolpa
Kdaj: torek, 30.10.2018 ob 18.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
31 1 2 3 4