Naslov:

Košarkarski klub
Škofja Loka

Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka

Telefon/Faks:
+386 59 935 619

e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net

TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka

DŠ: SI95194606

MŠ: 5093520
 

Odeja
Kolektro SiXT Aktiva skupina Obcina Peak Ines LTH Casting

slikcaMladinke - Odeja v Domžalah drugič
Še drugi dan zapored je skoraj ista ekipa gostovala v Domžalah in tudi tokrat zmagala, tokrat po...   več...
slikcaČlanice premagale favoritinje v Domžalah
Senzacionalna zmaga, po izredno borbeni, požrtvovalni in pogumni igri. Domžale krojijo vrh...   več...


slikcaČlani porazili Krko
V 6. krogu lige UPC TELEMACH je članom TCG Loka kave uspelo v prijetno polni dvorani Poden...   več...
slikcaNova zmaga mladincev
Mladinci TCG - Loka kave so bili v Cerkljah boljši od ekipe Krvavec Meteor....   več...


slikcaKadeti izgubili s Krko
Košarkarji Krke "A" so bili v Novem mestu premočni za kadete....   več...
slikcaPionirke slavile proti Iliriji
V nedeljo zjutraj so Ločanke gostile Ljubljančanke na prijateljski tekmi letnika 93 in mlajše. ...   več...


slikcaPoraz starejših pionirjev v Kočevju
V Kočevju je ekipa starejših dečkov TCG Loka Kave, morala priznati premoč domače ekipe!...   več...
slikcaStarejše pionirke visoko slavile v Tolminu.
Zadnjo ligaško tekmo Ločanke opravile z odliko. ...   več...


slikcaMladinci boljši od Kočevja!
Mladinska ekipa se je iz Kočevja vrnila z zmago, kljub temu da je na gostovanje odšlo le osem...   več...
slikcaDruga zmaga kadetov!
Kadeti so bili v 6. krogu državnega prvenstva boljši od Lastovke in zabeli drugo zmago....   več...


slikcaMladinke nadaljujejo zmagovalni pohod
V derbiju 5.kola, kjer sta se pomerili ekipi s 3 zmagami in 1 porazom, so Ločanke že v 1.četrtini...   več...
slikcaTudi mariborčanke premočne
Članicam Odeje letos ne gre po načrtih in željah. V 5.kolu so izgubile tekmo proti mariborskemu...   več...


slikcaKadetinje še petič uspešne…
V soboto zjutraj so naše kadetinje odigrale povratno tekmo z gostjami iz Jesenic in tudi doma...   več...
slikcaPrva zmaga članic, a zelo pomembna.
Članice so naredile dvojno delo, saj so prvič letos zmagale in to z razliko, ki jim je odprla...   več...


slikcaMladinke poražene v zadnjih sekundah
Mladinke so izgubile tekmo kljub izvrstni predstavi in mrazu v dvorani. Premagale so jih rezervistke...   več...
slikcaStarejše pionirke izgubile v Ljubljani.
Starejše pionirke so sklonjenih glav zapustilo mrzlo igrišče na Kodeljevem…...   več...


slikcaMladinci ponovno izgubili
V 6. krogu so mladinci na domačih tleh doživeli nov poraz in tako ostajajo pri dveh zmagah....   več...
slikcaZmaga članov v 4. krogu
Naši člani so na domačem parketu v 4. krogu lige UPC TELEMACH zanesljivo ugnali goste iz Sežane...   več...


slikcaNova zmaga kadetinj…
Kadetinje so v soboto zjutraj imele precej dela s borbenimi gostjami iz Kodeljevega. ...   več...
slikcaTCG LOKA KAVA gre v soboto na novo zmago!
V 4. krogu lige UPC TELEMACH se bosta v soboto 04.11. ob 20.00 uri pomerila KK TCG Loka kava in KK...   več...


<<  <  70  71  72  73  74  75  76  77  >  >>

nazaj na aktualne novice   
 

« April 2018 »
Po To Sr Če Pe So Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3
alias FANTJE U15 2. SKL SKUPINA 3B - 5. krog
Kdo:
Metlika : LTH Castings
Kdaj: torek, 03.04.2018 ob 17.30
Kje: dvorana ŠD OŠ Metlika
    
4 5 6 7
alias Liga za obstanek - uvrstitev v 1. SKL ČLANI - 6. krog
Kdo:
LTH Castings : Terme Olimia P.
Kdaj: sobota, 07.04.2018 ob 17.30
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA 2A - 4. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Konjice
Kdaj: sobota, 07.04.2018 ob 12.30
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
8
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA 3B - 6. krog
Kdo:
LTH Castings : Europcar Krvavec
Kdaj: nedelja, 08.04.2018 ob 10.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias FANTJE U11 1. SKL SKUPINA A12 - 3. turnir
Kdo:
LTH Castings : Šenčur GGD ; LTH Castings : Krvavec Tonač
Kdaj: nedelja, 08.04.2018 ob 12.30;14.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U11 1. SKL SKUPINA ZAHOD B2 - 3. turnir
Kdo:
INES : ŠD Šentvid ; INES : Pivka
Kdaj: nedelja, 08.04.2018 ob 9.00;11.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
9 10 11 12 13
alias Liga za obstanek - uvrstitev v 1. SKL ČLANI - 7. krog
Kdo:
Zlatorog : LTH Castings
Kdaj: petek, 13.04.2018 ob 19.00
Kje: dvorana Tri Lilije, Laško
    
14 15
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA 2A - 5. krog
Kdo:
Maribor bele : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: nedelja, 15.04.2018 ob 12.00
Kje: dvorana OŠ Bojana Ilicha, Maribor
    
16 17 18
alias Liga za obstanek - uvrstitev v 1. SKL ČLANI - 8. krog
Kdo:
LTH Castings : Mesarija P. Sežana
Kdaj: sreda, 18.04.2018 ob 19.30
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA 3B - 7. krog
Kdo:
LTH Castings : Stražišče
Kdaj: sreda, 18.04.2018 ob 18.15
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
19 20
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA 2A - 6. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Cinkarna Celje A
Kdaj: petek, 20.04.2018 ob 18.15
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
21
alias Liga za obstanek - uvrstitev v 1. SKL ČLANI - 9. krog
Kdo:
LTH Castings : Hopsi Polzela
Kdaj: sobota, 21.04.2018 ob 17.30
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
22
alias FANTJE U15 2. SKL SKUPINA 3B - 8. krog
Kdo:
ECE Triglav A : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 22.04.2018 ob 9.00
Kje: dvorana ŠD Planina, Kranj
    
alias FANTJE U11 1. SKL SKUPINA E6 - 1. turnir
Kdo:
LTH Castings : Šenčur GGD ; LTH Castings : Parklji A
Kdaj: nedelja, 22.04.2018 ob 12.30;14.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U11 1. SKL SKUPINA ZAHOD F3 - 1. turnir
Kdo:
INES : Cinkarna Celje - Saleška ; INES : Triglav B
Kdaj: nedelja, 22.04.2018 ob 9.00;11.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
23 24 25
alias Liga za obstanek - uvrstitev v 1. SKL ČLANI - 10. krog
Kdo:
Celje : LTH Castings
Kdaj: sreda, 25.04.2018 ob 19.00
Kje: dvorana ŠD Gimnazija Celje - Center
    
26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6