Naslov:

Košarkarski klub
Škofja Loka

Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka

Telefon/Faks:
+386 59 935 619

e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net

TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka

DŠ: SI95194606

MŠ: 5093520
 

Odeja
Kolektro SiXT Aktiva skupina Obcina Peak Ines LTH Casting

slikcaČlanice premagale favoritinje v Domžalah
Senzacionalna zmaga, po izredno borbeni, požrtvovalni in pogumni igri. Domžale krojijo vrh...   več...
slikcaČlani porazili Krko
V 6. krogu lige UPC TELEMACH je članom TCG Loka kave uspelo v prijetno polni dvorani Poden...   več...


slikcaNova zmaga mladincev
Mladinci TCG - Loka kave so bili v Cerkljah boljši od ekipe Krvavec Meteor....   več...
slikcaKadeti izgubili s Krko
Košarkarji Krke "A" so bili v Novem mestu premočni za kadete....   več...


slikcaPionirke slavile proti Iliriji
V nedeljo zjutraj so Ločanke gostile Ljubljančanke na prijateljski tekmi letnika 93 in mlajše. ...   več...
slikcaPoraz starejših pionirjev v Kočevju
V Kočevju je ekipa starejših dečkov TCG Loka Kave, morala priznati premoč domače ekipe!...   več...


slikcaStarejše pionirke visoko slavile v Tolminu.
Zadnjo ligaško tekmo Ločanke opravile z odliko. ...   več...
slikcaMladinci boljši od Kočevja!
Mladinska ekipa se je iz Kočevja vrnila z zmago, kljub temu da je na gostovanje odšlo le osem...   več...


slikcaDruga zmaga kadetov!
Kadeti so bili v 6. krogu državnega prvenstva boljši od Lastovke in zabeli drugo zmago....   več...
slikcaMladinke nadaljujejo zmagovalni pohod
V derbiju 5.kola, kjer sta se pomerili ekipi s 3 zmagami in 1 porazom, so Ločanke že v 1.četrtini...   več...


slikcaTudi mariborčanke premočne
Članicam Odeje letos ne gre po načrtih in željah. V 5.kolu so izgubile tekmo proti mariborskemu...   več...
slikcaKadetinje še petič uspešne…
V soboto zjutraj so naše kadetinje odigrale povratno tekmo z gostjami iz Jesenic in tudi doma...   več...


slikcaPrva zmaga članic, a zelo pomembna.
Članice so naredile dvojno delo, saj so prvič letos zmagale in to z razliko, ki jim je odprla...   več...
slikcaMladinke poražene v zadnjih sekundah
Mladinke so izgubile tekmo kljub izvrstni predstavi in mrazu v dvorani. Premagale so jih rezervistke...   več...


slikcaStarejše pionirke izgubile v Ljubljani.
Starejše pionirke so sklonjenih glav zapustilo mrzlo igrišče na Kodeljevem…...   več...
slikcaMladinci ponovno izgubili
V 6. krogu so mladinci na domačih tleh doživeli nov poraz in tako ostajajo pri dveh zmagah....   več...


slikcaZmaga članov v 4. krogu
Naši člani so na domačem parketu v 4. krogu lige UPC TELEMACH zanesljivo ugnali goste iz Sežane...   več...
slikcaNova zmaga kadetinj…
Kadetinje so v soboto zjutraj imele precej dela s borbenimi gostjami iz Kodeljevega. ...   več...


slikcaTCG LOKA KAVA gre v soboto na novo zmago!
V 4. krogu lige UPC TELEMACH se bosta v soboto 04.11. ob 20.00 uri pomerila KK TCG Loka kava in KK...   več...
slikcaGašper Okorn glavni trener Union Olimpije
Bivši trener vseh selekcij moških in ženskih ekip v KK Škofja Loka, Gašper Okorn se je v...   več...


<<  <  69  70  71  72  73  74  75  76  >  >>

nazaj na aktualne novice   
 

« Februar 2018 »
Po To Sr Če Pe So Ne
29 30 31 1 2 3
alias 2. SKL ČLANI - 19. krog
Kdo:
Plama Pur : LTH Castings
Kdaj: sobota, 03.02.2018 ob 19.30
Kje: dvorana OŠ Antona Žnideršiča, Ilirska Bistrica
    
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA A2 - 10. krog
Kdo:
LTH Castings : Ljubljana A
Kdaj: sobota, 03.02.2018 ob 12.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA 1B - 11. krog
Kdo:
INES : Domžale
Kdaj: sobota, 03.02.2018 ob 10.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
4
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BZ - 9. krog
Kdo:
Ajdovščina : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 04.02.2018 ob 18.45
Kje: dvorana OŠ Šturje, Ajdovščina
    
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA B6 - 9. krog
Kdo:
Radovljica : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 04.02.2018 ob 14.00
Kje: dvorana OŠ Anton Tomaž Linhart, Radovljica
    
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA A2 - 10. krog
Kdo:
Krka B : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: nedelja, 04.02.2018 ob 10.00
Kje: dvorana OŠ Grm, Novo Mesto
    
alias FANTJE U11 1. SKL SKUPINA 18 - 3. turnir
Kdo:
ECE Triglav B : LTH Castings; Gorenja vas : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 04.02.2018 ob 10.00; 11.00
Kje: dvorana ŠD Poljane
    
alias DEKLETA U11 1. SKL SKUPINA 5 - 4. turnir
Kdo:
INES : Triglav ; INES : Kr. Gora - Jesenice
Kdaj: nedelja, 04.02.2018 ob 9.00;10.11
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
5 6
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA 1B - 10. krog
Kdo:
Triglav B : INES
Kdaj: torek, 06.02.2018 ob 18.45
Kje: dvorana ŠD Planina, Kranj
    
7
alias 2. SKL ČLANI - 20. krog
Kdo:
LTH Castings : Brinox Medvode
Kdaj: sreda, 07.02.2018 ob 19.30
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
8
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA A2 - 11. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Grosuplje A
Kdaj: četrtek, 08.02.2018 ob 10.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
9 10
alias 2. SKL ČLANI - 21. krog
Kdo:
Konjice : LTH Castings
Kdaj: sobota, 10.02.2018 ob 19.00
Kje: dvorana ŠD Slovenske Konjice
    
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 1B - 1. krog
Kdo:
Helios Suns A : LTH Castings
Kdaj: sobota, 10.02.2018 ob 11.00
Kje: dvorana ŠD Domžale
    
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA 1B - 12. krog
Kdo:
Ilirija B : INES
Kdaj: sobota, 10.02.2018 ob 13.30
Kje: dvorana ŠRC Ježica, Ljubljana
    
alias FANTJE U13 2. SKL 3. DEL SKUPINA D8 - 1. turnir
Kdo:
LTH Castings : Olimpija OKŠ ; LTH Castings : Kolpa Črnomelj - Metlika
Kdaj: sobota, 10.02.2018 ob 9.00;11.30
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
11
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BZ - 10. krog
Kdo:
LTH Castings : Slovan
Kdaj: nedelja, 11.02.2018 ob 18.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA B6 - 10. krog
Kdo:
LTH Castings : Jesenice
Kdaj: nedelja, 11.02.2018 ob 10.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
12 13 14
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA A2 - 12. krog
Kdo:
Ježica A : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: sreda, 14.02.2018 ob 19.00
Kje: dvorana Gimnazija Bežigrad, Ljubljana
    
15 16
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA A2 - 13. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Vipava
Kdaj: petek, 16.02.2018 ob 18.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
17
alias 2. SKL ČLANI - 22. krog
Kdo:
LTH Castings : Parklji
Kdaj: sobota, 17.02.2018 ob 17.30
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 1B - 2. krog
Kdo:
LTH Castings : AKK Branik beli
Kdaj: sobota, 17.02.2018 ob 10.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
18
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BZ - 11. krog
Kdo:
Krško : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 18.02.2018 ob 18.00
Kje: dvorana OŠ Jurij Dalmatin, Krško
    
19 20 21 22 23 24
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 1B - 3. krog
Kdo:
Krka A : LTH Castings
Kdaj: sobota, 24.02.2018 ob 10.30
Kje: dvorana ŠD Leon Štukelj, Novo Mesto
    
25
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BZ - 12. krog
Kdo:
LTH Castings : Stražišče
Kdaj: nedelja, 25.02.2018 ob 18.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA A2 - 14. krog
Kdo:
Krka A : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: nedelja, 25.02.2018 ob 10.00
Kje: dvorana OŠ Šmihel, Novo Mesto
    
26 27 28 1 2 3 4