Naslov:

Košarkarski klub
Škofja Loka

Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka

Telefon/Faks:
+386 59 935 619

e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net

TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka

DŠ: SI95194606

MŠ: 5093520
 

Odeja
Kolektro SiXT Aktiva skupina Obcina Peak Ines LTH Casting

slikcaMlajše pionirke v soboto odigrale tretji turnir državnega prvenstva.
Po treh turnirjih DP sta naši ekipi zasedli 1. in 3. mesto v skupini, kar je zelo lep uspeh! ...   več...
slikcaKadetinje v soboto visoko izgubile.
V tretjem krogu 2. dela 1.kadetske lige je močna ekipa Šentjurja visoko zmagala v Škofji Loki. ...   več...


slikcaBo v sredo "padel" Geoplin Slovan?
V sredo bo v 16. krogu lige UPC TELEMACH v Škofji Loki gostoval Geoplin Slovan. Tekma bo ob 20.00...   več...
slikcaČlani v Seženi do nove zmage.
V 15. krogu lige UPC TELEMACH so igralci TCG Loka kave uspeli premagati ekipo Kraški zidar Jadran...   več...


slikcaMladinke tudi v Konjicah boljše
Mladinska ekipa letos dobro izkorišča izkušnje, ki jih pridobiva na članskih tekmah. Z zmago v...   več...
slikcaNova zmaga kadetov!
V soboto so kadeti dosegli še tretjo zaporedno zmago, saj so bili na domačem parketu boljši od KK...   več...


slikcaNesrečno izgubljena tekma v Mariboru
Članice so izgubile še zadnjo možnost za uvrstitev v ligo za prvaka. Vendar so izpolnile svoj...   več...
slikcaV Sežano po zmago!
V 15. krogu lige UPC TELEMACH se bodo košarkarji TCG Loka kave odpravili na težko gostovanje v...   več...


slikcaKadeti zmagali za 5, mladinci pa kar za 56!
Ekipa kadetov je dosegla zmago v Kopru, mladinci pa so bili doma boljši od Kočevja....   več...
slikcaMlajše pionirke odigrale 2. turnir državnega prvenstva in se domov vrnile s tremi zmagami!
Turnir v Kranjski Gori je postregel z pričakovanimi, a tudi rahlo presenetljivimi rezultati! ...   več...


slikcaLočani gospodarji na Gorenjskem
Gorenjski derbi je v prejšnjih letih na tribune dvorane vedno pripeljal lepo število gledalcev in...   več...
slikcaMladinski derbi pa Odeji
Kar ni uspelo v soboto na članski tekmi, je uspevalo na mladinski. Ločanke so se tako oddolžile...   več...


slikcaDerbi pripadel Ježici
Pomembno tekmo za uvrstitev med najboljših 5 ekip so v pravem derbiju Ločanke izgubile....   več...
slikcaOŠ Mesto prvič letos "padla"
V soboto zjutraj so naše kadetinje gostile močno ekipo Ježice. ...   več...


slikcaZmaga kadetov, poraz mladincev
Kadeti so v prvi tekmi v letošnjem letu dosegli zmago, mladinci pa so zabeležili prvi poraz v letu...   več...
slikcaObvestilo za naša najmlajša dekleta
Mlajše pionirke v nedeljo potujejo v Kranjsko goro po nove zmage. Tam se bo namreč odvijal 2....   več...


slikcaV soboto nov gorenjski derbi pri članih
V 14. krogu lige UPC TELEMACH bo v soboto, 20.1. 2007 c Škofji Loki v dvorani Poden nov gorenjski...   več...
slikcaKrka nasprotnik TCG Loka kava v četrtfinalu pokala SPAR
Danes je bil v poslovni stavbi podjetja Spar d.o.o. žreb četrtfinalnih parov za finalni turnir...   več...


slikcaKdo nasprotnik Ločanov v pokalu SPAR?
V četrtek, 18.1. 2007 bo v prostorih podjetja SPAR potekelo žrebanje parov za finalni turnir...   več...
slikcaV nedeljo so naše najmlajše začele državno prvenstvo.
Nedelja dopoldan je postregla s štirimi tekmami mlajših pionirk na OŠ Mesto, izkupiček naših...   več...


<<  <  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  >  >>

nazaj na aktualne novice   
 

« September 2018 »
Po To Sr Če Pe So Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 6 - 1. krog
Kdo:
ECE Triglav : LTH Castings
Kdaj: sreda, 29.09.2018 ob 18.00
Kje: dvorana Planina, Kranj
    
20 21
alias FANTJE U19 KVALIFIKACIJE ZA 1. SKL 2. krog - 1. tekma
Kdo:
LTH Castings : Rogaška
Kdaj: petek, 21.09.2018 ob 18.15
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
22
alias FANTJE U13 Mini Pokal Spar 1. krog
Kdo:
LTH Castings : Grosuplje B
Kdaj: sobota, 22.09.2018 ob 10.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
23
alias FANTJE U19 KVALIFIKACIJE ZA 1. SKL 2. krog - 2. tekma
Kdo:
Rogaška : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 23.09.2018 ob 00.00
Kje: dvorana Rogaška
    
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA 6 - 1. krog
Kdo:
Ljubljana A : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 23.09.2018 ob 12.00
Kje: dvorana OŠ Hinko Smrekar, Ljubljana
    
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA 7 - 1. krog
Kdo:
Cerknica : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: nedelja, 23.09.2018 ob 13.00
Kje: dvorana Grahovo
    
24 25 26 27 28
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA A - 1. krog
Kdo:
INES : Krka
Kdaj: petek, 28.09.2018 ob 16.45
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
29
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 6 - 2. krog
Kdo:
Parklji : LTH Castings
Kdaj: sobota, 29.09.2018 ob 00.00
Kje: dvorana Gimnazija Bežigrad, Ljubljana
    
30
alias FANTJE U19 1. SKL SKUPINA - 1. krog
Kdo:
: LTH Castings
Kdaj: nedelja, 30.09.2018 ob 00.00
Kje: dvorana
    
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA 6 - 2. krog
Kdo:
Helios Suns A : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 30.09.2018 ob 00.00
Kje: dvorana Domžale
    
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA 7 - 2. krog
Kdo:
Akson Ilirija A : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: nedelja, 30.09.2018 ob 00.00
Kje: dvorana Ljubljana