Naslov:

Košarkarski klub
Škofja Loka

Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka

Telefon/Faks:
+386 59 935 619

e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net

TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka

DŠ: SI95194606

MŠ: 5093520
 

Odeja
Kolektro SiXT Aktiva skupina Obcina Peak Ines LTH Casting

slikcaMladinke začele z zmago
Novo sezono je generacija, ki brani naslov prvaka letnika 1988 izpred dveh let, začela z zanesljivo...   več...
slikcaČlanice na vročem gostovanju v Rogaški
Na prvi prvenstveni tekmi so članice poražene v prepolni dvorani Janina, v Rogaški Slatini, ki je...   več...


slikcaNaj se igra začne
Ta konec tedna se bo začela nova sezona tudi za kategoriji članov in članic. Obe naši...   več...
slikcaČlani na pripravah v Planici
Moška članska ekipa TCG Loka kava je bila od 28.09. do 1.10 na uspešnih pripravah v Planici....   več...


slikcaPrijateljska tekma pionirk
Starejše pionirke so se pomerile z vrstnicami iz Žirov in tekmo po borbeni in zelo zavzeti...   več...
slikca2. pripravljalna tekma
Tudi drugo pripravljalno tekmo z istim nasprotnikom, tokrat v Kranjski gori, so naše članice proti...   več...


slikca1. pripravljalna tekma članic
Nova ekipa v ligi, sestavljena iz samih izkušenih, prekaljenih igralk je svojo prvo tekmo odigrala...   več...
slikcaPrijateljska tekma pionirk
Sobotno jutro se je lepo začelo za naše mlajše pionirke, ki so premagale svoje vrstnice iz...   več...


slikcaPred novo sezono
Pred novo sezono 2006/07 vam trener članske ekipe, Drago Klemenčič, podaja nekaj informacij o...   več...
slikcaPrenovljena spletna stran
Predstavljamo vam novo, svežo podobo naših spletnih strani. Tu boste našli se, kar vas zanima o...   več...


<<  <  69  70  71  72  73  74  

nazaj na aktualne novice   
 

« November 2017 »
Po To Sr Če Pe So Ne
30 31 1 2
alias 2. SKL ČLANI - 4. krog
Kdo:
LTH Castings : Mesarija P. Sežana
Kdaj: četrtek, 02.11.2017 ob 19.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
3 4
alias 2. SKL ČLANI - 5. krog
Kdo:
Celje : LTH Castings
Kdaj: sobota, 04.11.2017 ob 19.00
Kje: dvorana ŠD Gimnazija Celje - Center
    
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 4 - 1. krog
Kdo:
Grosuplje A : LTH Castings
Kdaj: sobota, 04.11.2017 ob 9.00
Kje: dvorana ŠD Brinje, Grosuplje
    
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA 1 - 6. krog
Kdo:
Ilirija A : INES
Kdaj: sobota, 04.11.2017 ob 11.15
Kje: dvorana ŠRC Ježica, Ljubljana
    
alias FANTJE U13 Mini Pokal Spar 2. krog 1. tekma
Kdo:
LTH Castings : Stražišče
Kdaj: sobota, 04.11.2017 ob 9.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
5
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA 4B - 6. krog
Kdo:
Janče : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 05.11.2017 ob 18.00
Kje: dvorana OŠ Kašelj, Ljubljana
    
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA 6 - 2. krog
Kdo:
LTH Castings : Stražišče Kranj
Kdaj: nedelja, 05.11.2017 ob 10.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA 8 - 2. krog
Kdo:
Tolmin U-15 : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: nedelja, 05.11.2017 ob 10.00
Kje: dvorana ŠD Tolmin
    
6
alias POKAL SPAR - 3. krog - 1. tekma
Kdo:
Postojna : LTH Castings
Kdaj: ponedeljek, 06.11.2017 ob 19.00
Kje: dvorana ŠC Postojna
    
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA 1 - 2. krog
Kdo:
Triglav : INES
Kdaj: ponedeljek, 06.11.2017 ob 20.15.00
Kje: dvorana ŠD Planina, Kranj
    
7 8 9 10 11
alias 2. SKL ČLANI - 6. krog
Kdo:
LTH Castings : Ljubljana
Kdaj: sobota, 11.11.2017 ob 17.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 4 - 2. krog
Kdo:
LTH Castings : Vrani Vransko
Kdaj: sobota, 11.11.2017 ob 10.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U13 2. SKL SKUPINA H - 3. turnir
Kdo:
ECE Triglav B. : LTH Castings; LTH Castings : Šenčur G.G.D.
Kdaj: sobota, 14.10.2017 ob 11.30; 12.45
Kje: dvorana OŠ Jakoba Aljaža, Kranj
    
12
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA 4B - 2. krog
Kdo:
Kolpa : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 12.11.2017 ob 18.00
Kje: dvorana OŠ Mirana Jarca , Črnomelj
    
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA 6 - 3. krog
Kdo:
ŠD Šentvid - Ljubljana A : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 12.11.2017 ob 9.00
Kje: dvorana Montažna dvorana Šentvid , Ljubljana
    
13 14
alias POKAL SPAR - 3. krog - 2. tekma
Kdo:
LTH Castings : Postojna
Kdaj: torek, 14.11.2017 ob 18.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
15
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA 8 - 3. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Triglav
Kdaj: sreda, 15.11.2017 ob 18.15
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
16 17 18
alias 2. SKL ČLANI - 7. krog
Kdo:
ECE Triglav : LTH Castings
Kdaj: sobota, 18.11.2017 ob 20.00
Kje: dvorana ŠD Planina, Kranj
    
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 4 - 3. krog
Kdo:
Ljubljana A : LTH Castings
Kdaj: sobota, 18.11.2017 ob 11.00
Kje: dvorana OŠ Alojzija Šuštarja, Ljubljana
    
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA 1 - 3. krog
Kdo:
INES : Ilirija A
Kdaj: sobota, 18.11.2017 ob 9.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U13 2. SKL SKUPINA H - 1. turnir
Kdo:
Šenčur G.G.D. : LTH Castings; LTH Castings : ECE Triglav B
Kdaj: sobota, 18.11.2017 ob 13.00; 14.00
Kje: dvorana ŠD Voklo
    
19
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA 4B - 3. krog
Kdo:
LTH Castings : Janče
Kdaj: nedelja, 19.11.2017 ob 18.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA 6 - 4. krog
Kdo:
LTH Castings : Slovan A
Kdaj: nedelja, 19.11.2017 ob 9.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA 8 - 4. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Pivka
Kdaj: nedelja, 19.11.2017 ob 11.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
20 21 22 23 24
alias 2. SKL ČLANI - 8. krog
Kdo:
LTH Castings : Plama Pur
Kdaj: petek, 24.11.2017 ob 17.30
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
25
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA A2 - 1. krog
Kdo:
Parklji A : LTH Castings
Kdaj: sobota, 25.11.2017 ob 9.00
Kje: dvorana ŠRC Ježica, Ljubljana
    
26
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BZ - 1. krog
Kdo:
Ježica A : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 26.11.2017 ob 18.15
Kje: dvorana ŠRC Ježica, Ljubljana
    
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA B6 - 1. krog
Kdo:
LTH Castings : Olimpija OKŠ
Kdaj: nedelja, 26.11.2017 ob 10.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA A2 - 2. krog
Kdo:
Stražišče : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: nedelja, 26.11.2017 ob 10.00
Kje: dvorana OŠ Stražišče
    
27 28
alias POKAL SPAR - 4. krog - 1. tekma
Kdo:
Plama Pur : LTH Castings
Kdaj: torek, 28.11.2017 ob 20.00
Kje: dvorana OŠ Antona Žnidaršiča, Ilirska Bistrica
    
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA B6 - 2. krog
Kdo:
LTH Castings : ŠD Šentvid - Ljubljana A
Kdaj: torek, 28.11.2017 ob 18.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
29 30 1 2 3