Naslov:

Košarkarski klub
Škofja Loka

Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka

Telefon/Faks:
+386 59 935 619

e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net

TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka

DŠ: SI95194606

MŠ: 5093520
 

Odeja
Kolektro SiXT Aktiva skupina Obcina Peak Ines LTH Casting

slikcaPoraz kadetov, zmaga mladincev
Kadeti so doživeli poraz proti Jančam, mladinci pa so v Trbovljah zmagali po podaljšku....   več...
slikcaV Škofji Loki boljše Domžale
Članice so v prvem delu tekmovanja odigrale zadnjo domačo tekmo in izgubile. V nepopolni sestavi...   več...


slikcaKadetinje slavile v četrtem krogu 1.kadetske lige!!!
Po lepi predstavi so kadetinje prvič zmagale v drugem delu kadetske lige. ...   več...
slikcaMlajše pionirke v soboto odigrale tretji turnir državnega prvenstva.
Po treh turnirjih DP sta naši ekipi zasedli 1. in 3. mesto v skupini, kar je zelo lep uspeh! ...   več...


slikcaKadetinje v soboto visoko izgubile.
V tretjem krogu 2. dela 1.kadetske lige je močna ekipa Šentjurja visoko zmagala v Škofji Loki. ...   več...
slikcaBo v sredo "padel" Geoplin Slovan?
V sredo bo v 16. krogu lige UPC TELEMACH v Škofji Loki gostoval Geoplin Slovan. Tekma bo ob 20.00...   več...


slikcaČlani v Seženi do nove zmage.
V 15. krogu lige UPC TELEMACH so igralci TCG Loka kave uspeli premagati ekipo Kraški zidar Jadran...   več...
slikcaMladinke tudi v Konjicah boljše
Mladinska ekipa letos dobro izkorišča izkušnje, ki jih pridobiva na članskih tekmah. Z zmago v...   več...


slikcaNova zmaga kadetov!
V soboto so kadeti dosegli še tretjo zaporedno zmago, saj so bili na domačem parketu boljši od KK...   več...
slikcaNesrečno izgubljena tekma v Mariboru
Članice so izgubile še zadnjo možnost za uvrstitev v ligo za prvaka. Vendar so izpolnile svoj...   več...


slikcaV Sežano po zmago!
V 15. krogu lige UPC TELEMACH se bodo košarkarji TCG Loka kave odpravili na težko gostovanje v...   več...
slikcaKadeti zmagali za 5, mladinci pa kar za 56!
Ekipa kadetov je dosegla zmago v Kopru, mladinci pa so bili doma boljši od Kočevja....   več...


slikcaMlajše pionirke odigrale 2. turnir državnega prvenstva in se domov vrnile s tremi zmagami!
Turnir v Kranjski Gori je postregel z pričakovanimi, a tudi rahlo presenetljivimi rezultati! ...   več...
slikcaLočani gospodarji na Gorenjskem
Gorenjski derbi je v prejšnjih letih na tribune dvorane vedno pripeljal lepo število gledalcev in...   več...


slikcaMladinski derbi pa Odeji
Kar ni uspelo v soboto na članski tekmi, je uspevalo na mladinski. Ločanke so se tako oddolžile...   več...
slikcaDerbi pripadel Ježici
Pomembno tekmo za uvrstitev med najboljših 5 ekip so v pravem derbiju Ločanke izgubile....   več...


slikcaOŠ Mesto prvič letos "padla"
V soboto zjutraj so naše kadetinje gostile močno ekipo Ježice. ...   več...
slikcaZmaga kadetov, poraz mladincev
Kadeti so v prvi tekmi v letošnjem letu dosegli zmago, mladinci pa so zabeležili prvi poraz v letu...   več...


slikcaObvestilo za naša najmlajša dekleta
Mlajše pionirke v nedeljo potujejo v Kranjsko goro po nove zmage. Tam se bo namreč odvijal 2....   več...
slikcaV soboto nov gorenjski derbi pri članih
V 14. krogu lige UPC TELEMACH bo v soboto, 20.1. 2007 c Škofji Loki v dvorani Poden nov gorenjski...   več...


<<  <  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  >  >>

nazaj na aktualne novice   
 

« April 2018 »
Po To Sr Če Pe So Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3
alias FANTJE U15 2. SKL SKUPINA 3B - 5. krog
Kdo:
Metlika : LTH Castings
Kdaj: torek, 03.04.2018 ob 17.30
Kje: dvorana ŠD OŠ Metlika
    
4 5 6 7
alias Liga za obstanek - uvrstitev v 1. SKL ČLANI - 6. krog
Kdo:
LTH Castings : Terme Olimia P.
Kdaj: sobota, 07.04.2018 ob 17.30
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA 2A - 4. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Konjice
Kdaj: sobota, 07.04.2018 ob 12.30
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
8
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA 3B - 6. krog
Kdo:
LTH Castings : Europcar Krvavec
Kdaj: nedelja, 08.04.2018 ob 10.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias FANTJE U11 1. SKL SKUPINA A12 - 3. turnir
Kdo:
LTH Castings : Šenčur GGD ; LTH Castings : Krvavec Tonač
Kdaj: nedelja, 08.04.2018 ob 12.30;14.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U11 1. SKL SKUPINA ZAHOD B2 - 3. turnir
Kdo:
INES : ŠD Šentvid ; INES : Pivka
Kdaj: nedelja, 08.04.2018 ob 9.00;11.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
9 10 11 12 13
alias Liga za obstanek - uvrstitev v 1. SKL ČLANI - 7. krog
Kdo:
Zlatorog : LTH Castings
Kdaj: petek, 13.04.2018 ob 19.00
Kje: dvorana Tri Lilije, Laško
    
14 15
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA 2A - 5. krog
Kdo:
Maribor bele : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: nedelja, 15.04.2018 ob 12.00
Kje: dvorana OŠ Bojana Ilicha, Maribor
    
16 17 18
alias Liga za obstanek - uvrstitev v 1. SKL ČLANI - 8. krog
Kdo:
LTH Castings : Mesarija P. Sežana
Kdaj: sreda, 18.04.2018 ob 19.30
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA 3B - 7. krog
Kdo:
LTH Castings : Stražišče
Kdaj: sreda, 18.04.2018 ob 18.15
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
19 20
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA 2A - 6. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Cinkarna Celje A
Kdaj: petek, 20.04.2018 ob 18.15
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
21
alias Liga za obstanek - uvrstitev v 1. SKL ČLANI - 9. krog
Kdo:
LTH Castings : Hopsi Polzela
Kdaj: sobota, 21.04.2018 ob 17.30
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
22
alias FANTJE U15 2. SKL SKUPINA 3B - 8. krog
Kdo:
ECE Triglav A : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 22.04.2018 ob 9.00
Kje: dvorana ŠD Planina, Kranj
    
alias FANTJE U11 1. SKL SKUPINA E6 - 1. turnir
Kdo:
LTH Castings : Šenčur GGD ; LTH Castings : Parklji A
Kdaj: nedelja, 22.04.2018 ob 12.30;14.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U11 1. SKL SKUPINA ZAHOD F3 - 1. turnir
Kdo:
INES : Cinkarna Celje - Saleška ; INES : Triglav B
Kdaj: nedelja, 22.04.2018 ob 9.00;11.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
23 24 25
alias Liga za obstanek - uvrstitev v 1. SKL ČLANI - 10. krog
Kdo:
Celje : LTH Castings
Kdaj: sreda, 25.04.2018 ob 19.00
Kje: dvorana ŠD Gimnazija Celje - Center
    
26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6