Naslov:

Košarkarski klub
Škofja Loka

Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka

Telefon/Faks:
+386 59 935 619

e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net

TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka

DŠ: SI95194606

MŠ: 5093520
 

Odeja
Kolektro SiXT Aktiva skupina Obcina Peak Ines LTH Casting

slikcaDruga zmaga kadetov!
Kadeti so bili v 6. krogu državnega prvenstva boljši od Lastovke in zabeli drugo zmago....   več...
slikcaMladinke nadaljujejo zmagovalni pohod
V derbiju 5.kola, kjer sta se pomerili ekipi s 3 zmagami in 1 porazom, so Ločanke že v 1.četrtini...   več...


slikcaTudi mariborčanke premočne
Članicam Odeje letos ne gre po načrtih in željah. V 5.kolu so izgubile tekmo proti mariborskemu...   več...
slikcaKadetinje še petič uspešne…
V soboto zjutraj so naše kadetinje odigrale povratno tekmo z gostjami iz Jesenic in tudi doma...   več...


slikcaPrva zmaga članic, a zelo pomembna.
Članice so naredile dvojno delo, saj so prvič letos zmagale in to z razliko, ki jim je odprla...   več...
slikcaMladinke poražene v zadnjih sekundah
Mladinke so izgubile tekmo kljub izvrstni predstavi in mrazu v dvorani. Premagale so jih rezervistke...   več...


slikcaStarejše pionirke izgubile v Ljubljani.
Starejše pionirke so sklonjenih glav zapustilo mrzlo igrišče na Kodeljevem…...   več...
slikcaMladinci ponovno izgubili
V 6. krogu so mladinci na domačih tleh doživeli nov poraz in tako ostajajo pri dveh zmagah....   več...


slikcaZmaga članov v 4. krogu
Naši člani so na domačem parketu v 4. krogu lige UPC TELEMACH zanesljivo ugnali goste iz Sežane...   več...
slikcaNova zmaga kadetinj…
Kadetinje so v soboto zjutraj imele precej dela s borbenimi gostjami iz Kodeljevega. ...   več...


slikcaTCG LOKA KAVA gre v soboto na novo zmago!
V 4. krogu lige UPC TELEMACH se bosta v soboto 04.11. ob 20.00 uri pomerila KK TCG Loka kava in KK...   več...
slikcaGašper Okorn glavni trener Union Olimpije
Bivši trener vseh selekcij moških in ženskih ekip v KK Škofja Loka, Gašper Okorn se je v...   več...


slikcaNezaslužen poraz
Ekipa mladincev je v 5. krogu 2. SKL izgubila proti vrstnikom iz Šenčurja....   več...
slikcaPoraz kadetov
Kadeti so v soboto pričakovano izgubili proti boljši ekipi KD Geoplin Slovan....   več...


slikcaČlani TCG Loka kave čez Triglav.
V soboto so člani v 3.krogu lige UPC TELEMACH v gorenjskem derbiju uspeli premagati kranjski...   več...
slikcaPrvi poraz starejših dečkov na domačih tleh!
Tudi v drugem letošnjem medsebojnem obračunu boljši košarkarji iz Krškega! ...   več...


slikcaTretja zmaga mladink Odeje
Medtem, ko v članski ligi ne najdejo pravega recepta, se je pravzaprav skoraj ista ekipa še...   več...
slikcaČlanice nadaljujejo s slabim učinkom
Tudi v 3.kolu 1.SKL so morale domače igrišče zapustiti sklonjenih glav. Boljše so bile igralke...   več...


slikcaKadetinje z odliko!
V soboto dopoldne so kadetinje svojim vrstnicam iz Trbovelj pripravile "big time" presenečenje!...   več...
slikcaKadeti in mladinci izgubili
Kadeti so v soboto izgubili proti Radovljici, mladinci pa v nedeljo proti Komendi....   več...


<<  <  67  68  69  70  71  72  73  74  >  >>

nazaj na aktualne novice   
 

« November 2017 »
Po To Sr Če Pe So Ne
30 31 1 2
alias 2. SKL ČLANI - 4. krog
Kdo:
LTH Castings : Mesarija P. Sežana
Kdaj: četrtek, 02.11.2017 ob 19.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
3 4
alias 2. SKL ČLANI - 5. krog
Kdo:
Celje : LTH Castings
Kdaj: sobota, 04.11.2017 ob 19.00
Kje: dvorana ŠD Gimnazija Celje - Center
    
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 4 - 1. krog
Kdo:
Grosuplje A : LTH Castings
Kdaj: sobota, 04.11.2017 ob 9.00
Kje: dvorana ŠD Brinje, Grosuplje
    
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA 1 - 6. krog
Kdo:
Ilirija A : INES
Kdaj: sobota, 04.11.2017 ob 11.15
Kje: dvorana ŠRC Ježica, Ljubljana
    
alias FANTJE U13 Mini Pokal Spar 2. krog 1. tekma
Kdo:
LTH Castings : Stražišče
Kdaj: sobota, 04.11.2017 ob 9.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
5
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA 4B - 6. krog
Kdo:
Janče : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 05.11.2017 ob 18.00
Kje: dvorana OŠ Kašelj, Ljubljana
    
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA 6 - 2. krog
Kdo:
LTH Castings : Stražišče Kranj
Kdaj: nedelja, 05.11.2017 ob 10.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA 8 - 2. krog
Kdo:
Tolmin U-15 : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: nedelja, 05.11.2017 ob 10.00
Kje: dvorana ŠD Tolmin
    
6
alias POKAL SPAR - 3. krog - 1. tekma
Kdo:
Postojna : LTH Castings
Kdaj: ponedeljek, 06.11.2017 ob 19.00
Kje: dvorana ŠC Postojna
    
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA 1 - 2. krog
Kdo:
Triglav : INES
Kdaj: ponedeljek, 06.11.2017 ob 20.15.00
Kje: dvorana ŠD Planina, Kranj
    
7 8 9 10 11
alias 2. SKL ČLANI - 6. krog
Kdo:
LTH Castings : Ljubljana
Kdaj: sobota, 11.11.2017 ob 17.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 4 - 2. krog
Kdo:
LTH Castings : Vrani Vransko
Kdaj: sobota, 11.11.2017 ob 10.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U13 2. SKL SKUPINA H - 3. turnir
Kdo:
ECE Triglav B. : LTH Castings; LTH Castings : Šenčur G.G.D.
Kdaj: sobota, 14.10.2017 ob 11.30; 12.45
Kje: dvorana OŠ Jakoba Aljaža, Kranj
    
12
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA 4B - 2. krog
Kdo:
Kolpa : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 12.11.2017 ob 18.00
Kje: dvorana OŠ Mirana Jarca , Črnomelj
    
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA 6 - 3. krog
Kdo:
ŠD Šentvid - Ljubljana A : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 12.11.2017 ob 9.00
Kje: dvorana Montažna dvorana Šentvid , Ljubljana
    
13 14
alias POKAL SPAR - 3. krog - 2. tekma
Kdo:
LTH Castings : Postojna
Kdaj: torek, 14.11.2017 ob 18.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
15
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA 8 - 3. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Triglav
Kdaj: sreda, 15.11.2017 ob 18.15
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
16 17 18
alias 2. SKL ČLANI - 7. krog
Kdo:
ECE Triglav : LTH Castings
Kdaj: sobota, 18.11.2017 ob 20.00
Kje: dvorana ŠD Planina, Kranj
    
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 4 - 3. krog
Kdo:
Ljubljana A : LTH Castings
Kdaj: sobota, 18.11.2017 ob 11.00
Kje: dvorana OŠ Alojzija Šuštarja, Ljubljana
    
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA 1 - 3. krog
Kdo:
INES : Ilirija A
Kdaj: sobota, 18.11.2017 ob 9.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U13 2. SKL SKUPINA H - 1. turnir
Kdo:
Šenčur G.G.D. : LTH Castings; LTH Castings : ECE Triglav B
Kdaj: sobota, 18.11.2017 ob 13.00; 14.00
Kje: dvorana ŠD Voklo
    
19
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA 4B - 3. krog
Kdo:
LTH Castings : Janče
Kdaj: nedelja, 19.11.2017 ob 18.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA 6 - 4. krog
Kdo:
LTH Castings : Slovan A
Kdaj: nedelja, 19.11.2017 ob 9.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA 8 - 4. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Pivka
Kdaj: nedelja, 19.11.2017 ob 11.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
20 21 22 23 24
alias 2. SKL ČLANI - 8. krog
Kdo:
LTH Castings : Plama Pur
Kdaj: petek, 24.11.2017 ob 17.30
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
25
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA A2 - 1. krog
Kdo:
Parklji A : LTH Castings
Kdaj: sobota, 25.11.2017 ob 9.00
Kje: dvorana ŠRC Ježica, Ljubljana
    
26
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BZ - 1. krog
Kdo:
Ježica A : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 26.11.2017 ob 18.15
Kje: dvorana ŠRC Ježica, Ljubljana
    
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA B6 - 1. krog
Kdo:
LTH Castings : Olimpija OKŠ
Kdaj: nedelja, 26.11.2017 ob 10.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA A2 - 2. krog
Kdo:
Stražišče : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: nedelja, 26.11.2017 ob 10.00
Kje: dvorana OŠ Stražišče
    
27 28
alias POKAL SPAR - 4. krog - 1. tekma
Kdo:
Plama Pur : LTH Castings
Kdaj: torek, 28.11.2017 ob 20.00
Kje: dvorana OŠ Antona Žnidaršiča, Ilirska Bistrica
    
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA B6 - 2. krog
Kdo:
LTH Castings : ŠD Šentvid - Ljubljana A
Kdaj: torek, 28.11.2017 ob 18.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
29 30 1 2 3