Naslov:

Košarkarski klub
Škofja Loka

Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka

Telefon/Faks:
+386 59 935 619

e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net

TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka

DŠ: SI95194606

MŠ: 5093520
 

Odeja
<br />DB Schenker Aktiva skupina Obcina Peak Ines LTH Casting

slikcaPred novo sezono
Pred novo sezono 2006/07 vam trener članske ekipe, Drago Klemenčič, podaja nekaj informacij o...   več...
slikcaPrenovljena spletna stran
Predstavljamo vam novo, svežo podobo naših spletnih strani. Tu boste našli se, kar vas zanima o...   več...


<<  <  67  68  69  70  71  72  

nazaj na aktualne novice   
 

« April 2017 »
Po To Sr Če Pe So Ne
27 28 29 30 31 1 2
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA 1A - 13. krog
Kdo:
LTH Castings : Janče Energetika
Kdaj: nedelja, 02.04.2017 ob 12.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA 2A - 4. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Felex Zasavje
Kdaj: nedelja, 02.04.2017 ob 10.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
3 4 5
alias 1. SKL ČLANI LIGA ZA OBSTANEK - 4. krog
Kdo:
LTH Castings : Terme Olimia
Kdaj: sreda, 05.04.2017 ob 19.30
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
6 7
alias 1. SKL ČLANI LIGA ZA OBSTANEK - 5. krog
Kdo:
Portorož : LTH Castings
Kdaj: petek, 07.04.2017 ob 19.30
Kje: dvorana Lucija, Portorož
    
8
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA 2A - 5. krog
Kdo:
Maribor : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: sobota, 08.04.2017 ob 10.00
Kje: dvorana OŠ B. Ilicha, Maribor
    
9
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA 1A - 14. krog
Kdo:
Zlatorog Laško A : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 09.04.2017 ob 13.00
Kje: dvorana Tri Lilije, Laško
    
alias FANTJE U11 1. SKL SKUPINA G8 - 1. turnir
Kdo:
HPG Brežice : LTH Castings; LTH Castings : Portorož
Kdaj: nedelja, 09.04.2017 ob 10.00; 11.00
Kje: dvorana Brežice
    
10 11 12
alias 1. SKL ČLANI LIGA ZA OBSTANEK - 10. krog
Kdo:
LTH Castings : Portorož
Kdaj: sreda, 29.04.2017 ob 19.30
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA 2A - 6. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Pomurje
Kdaj: sreda, 12.04.2017 ob 18.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
13 14 15
alias 1. SKL ČLANI LIGA ZA OBSTANEK - 6. krog
Kdo:
Sixt Primorska : LTH Castings
Kdaj: sobota, 15.04.2017 ob 17.00
Kje: dvorana SŠ Srečka Kosovela, Sežana
    
16
17 18 19
alias 1. SKL ČLANI LIGA ZA OBSTANEK - 7. krog
Kdo:
Šenčur G.G.D. : LTH Castings
Kdaj: sreda, 19.04.2017 ob 20.00
Kje: dvorana OŠ Šenčur
    
20 21 22
alias 1. SKL ČLANI LIGA ZA OBSTANEK - 8. krog
Kdo:
LTH Castings : Tajfun
Kdaj: sobota, 22.04.2017 ob 20.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
23
alias FANTJE U11 1. SKL SKUPINA G8 - 2. turnir
Kdo:
Portorož : LTH Castings; LTH Castings : Izola
Kdaj: nedelja, 23.04.2017 ob 10.15; 11.30
Kje: dvorana Montažna dvorana Lucija
    
24 25 26
alias 1. SKL ČLANI LIGA ZA OBSTANEK - 9. krog
Kdo:
Terme Olimia : LTH Castings
Kdaj: sreda, 26.04.2017 ob 20.00
Kje: dvorana Podčetrtek
    
27 28 29 30