Naslov:

Košarkarski klub
Škofja Loka

Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka

Telefon/Faks:
+386 59 935 619

e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net

TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka

DŠ: SI95194606

MŠ: 5093520
 

Odeja
Kolektro SiXT Aktiva skupina Obcina Peak Ines LTH Casting

slikcaKdo nasprotnik Ločanov v pokalu SPAR?
V četrtek, 18.1. 2007 bo v prostorih podjetja SPAR potekelo žrebanje parov za finalni turnir...   več...
slikcaV nedeljo so naše najmlajše začele državno prvenstvo.
Nedelja dopoldan je postregla s štirimi tekmami mlajših pionirk na OŠ Mesto, izkupiček naših...   več...


slikcaKadetinje gostovale v Slovenskih Konjicah!
Kadetinje so drugi del tekmovanja v kadetski ligi žal začele z visokim porazom. ...   več...
slikcaČlani dosegli pomembno zmago proti Kopru
V 13. krogu lige UPC TELEMACH je TCG Loka kava dosegla pomembno zmago na gostovanju v Kopru. ...   več...


slikcaUroš Troppan dobil sina.
Iz petka na soboto je naš članski igralec Uroš Troppan dobil sina Lovrota. V soboto je Uroš...   več...
slikca"Vroče" gostovanje v Črnomlju se je za mladinke dobro izteklo
Mladinke Odeje dosegle svojo 9.zmago veliko težje kot je bilo pričakovati. "Vroče" pa je bilo...   več...


slikcaČlanice klonile v samem zaključku
V 12.kolu je favorizirana Ilirija na domačem igrišču premagala Odejo, vendar veliko težje, kot...   več...
slikcaZmaga mladincev po podaljšku!
Mladinci so na prvi tekmi v novem letu dosegli zmago proti Šenčurju....   več...


slikcaNaše najmlajše v nedeljo začenjajo državno prvenstvo!
Tukaj je! Končno! Državno prvenstvo za mlajše pionirke, ki ga že vsi tako nestrpno pričakujemo!...   več...
slikcaPodmladek ekipe Odeje gostoval na močnem turnirju na Slovaškem!
Dekleta so med novoletnimi prazniki odpotovala na Bademov božični turnir v Žilino na Slovaškem!!...   več...


slikcaOdeja na finalnem turnirju pokala Slovenije!
Mlada ekipa Odeje se je pomerila z aktualnimi državnimi prvakinjami v polfinalu pokala za ženske,...   več...
slikcaČetrta zaporedna zmaga članic!
Mlada članska ekipa se je s četrto zaporedno zmago utrdila na 6.mestu in se z decemberskimi...   več...


slikcaDan slovenske moške košarke 26.12. 2006 v Škofji Loki
Ljubitelji slovenske košarke pozor. V torek, 26. decembra 2006, bo Škofja Loka gostila 16. Dan...   več...
slikcaOdeja je blestela
Z odlično igro je mlada ekipa Odeje premagala Kozmetiko Afrodita in se s četrto zmago prebila na...   več...


slikcaČlani klonili po podaljšku
V izredno izenačeni in razburljivi tekmi so domači košarkarji KK TCG - Loka kava po podaljšku...   več...
slikcaV nedeljo pomembna tekma proti Zagorju v ligi UPC TELEMACH
Košarkarji TCG Loka kave bodo v 10. krogu lige UPC TELEMACH gostili košarkarje iz Zagorja. Tekma...   več...


slikcaTretjič zapored na finalnem turnirju pokala SPAR
Košarkarji TCG Loka kave so v sredo 13.12. na povratni tekmi 5.kroga pokala SPAR premagali kranjski...   več...
slikcaOdeja "pokrila" tudi Črnomaljke
Članice so na prestavljeni tekmi 7.kola zabeležile visoko zmago proti Žkk Črnomlju. Blestela je...   več...


slikcaKadeti: -14 proti Slovanu
V 10. krogu so kadeti po dobri predstavi izgubili proti ekipi KD Geoplin Slovan....   več...
slikcaPoraz mladincev
V nedeljo so mladinci doma gostili ekipo iz Komende in zabeležili poraz....   več...


<<  <  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  >  >>

nazaj na aktualne novice   
 

« Februar 2018 »
Po To Sr Če Pe So Ne
29 30 31 1 2 3
alias 2. SKL ČLANI - 19. krog
Kdo:
Plama Pur : LTH Castings
Kdaj: sobota, 03.02.2018 ob 19.30
Kje: dvorana OŠ Antona Žnideršiča, Ilirska Bistrica
    
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA A2 - 10. krog
Kdo:
LTH Castings : Ljubljana A
Kdaj: sobota, 03.02.2018 ob 12.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA 1B - 11. krog
Kdo:
INES : Domžale
Kdaj: sobota, 03.02.2018 ob 10.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
4
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BZ - 9. krog
Kdo:
Ajdovščina : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 04.02.2018 ob 18.45
Kje: dvorana OŠ Šturje, Ajdovščina
    
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA B6 - 9. krog
Kdo:
Radovljica : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 04.02.2018 ob 14.00
Kje: dvorana OŠ Anton Tomaž Linhart, Radovljica
    
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA A2 - 10. krog
Kdo:
Krka B : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: nedelja, 04.02.2018 ob 10.00
Kje: dvorana OŠ Grm, Novo Mesto
    
alias FANTJE U11 1. SKL SKUPINA 18 - 3. turnir
Kdo:
ECE Triglav B : LTH Castings; Gorenja vas : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 04.02.2018 ob 10.00; 11.00
Kje: dvorana ŠD Poljane
    
alias DEKLETA U11 1. SKL SKUPINA 5 - 4. turnir
Kdo:
INES : Triglav ; INES : Kr. Gora - Jesenice
Kdaj: nedelja, 04.02.2018 ob 9.00;10.11
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
5 6
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA 1B - 10. krog
Kdo:
Triglav B : INES
Kdaj: torek, 06.02.2018 ob 18.45
Kje: dvorana ŠD Planina, Kranj
    
7
alias 2. SKL ČLANI - 20. krog
Kdo:
LTH Castings : Brinox Medvode
Kdaj: sreda, 07.02.2018 ob 19.30
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
8
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA A2 - 11. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Grosuplje A
Kdaj: četrtek, 08.02.2018 ob 10.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
9 10
alias 2. SKL ČLANI - 21. krog
Kdo:
Konjice : LTH Castings
Kdaj: sobota, 10.02.2018 ob 19.00
Kje: dvorana ŠD Slovenske Konjice
    
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 1B - 1. krog
Kdo:
Helios Suns A : LTH Castings
Kdaj: sobota, 10.02.2018 ob 11.00
Kje: dvorana ŠD Domžale
    
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA 1B - 12. krog
Kdo:
Ilirija B : INES
Kdaj: sobota, 10.02.2018 ob 13.30
Kje: dvorana ŠRC Ježica, Ljubljana
    
alias FANTJE U13 2. SKL 3. DEL SKUPINA D8 - 1. turnir
Kdo:
LTH Castings : Olimpija OKŠ ; LTH Castings : Kolpa Črnomelj - Metlika
Kdaj: sobota, 10.02.2018 ob 9.00;11.30
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
11
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BZ - 10. krog
Kdo:
LTH Castings : Slovan
Kdaj: nedelja, 11.02.2018 ob 18.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA B6 - 10. krog
Kdo:
LTH Castings : Jesenice
Kdaj: nedelja, 11.02.2018 ob 10.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
12 13 14
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA A2 - 12. krog
Kdo:
Ježica A : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: sreda, 14.02.2018 ob 19.00
Kje: dvorana Gimnazija Bežigrad, Ljubljana
    
15 16
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA A2 - 13. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Vipava
Kdaj: petek, 16.02.2018 ob 18.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
17
alias 2. SKL ČLANI - 22. krog
Kdo:
LTH Castings : Parklji
Kdaj: sobota, 17.02.2018 ob 17.30
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 1B - 2. krog
Kdo:
LTH Castings : AKK Branik beli
Kdaj: sobota, 17.02.2018 ob 10.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
18
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BZ - 11. krog
Kdo:
Krško : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 18.02.2018 ob 18.00
Kje: dvorana OŠ Jurij Dalmatin, Krško
    
19 20 21 22 23 24
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA 1B - 3. krog
Kdo:
Krka A : LTH Castings
Kdaj: sobota, 24.02.2018 ob 10.30
Kje: dvorana ŠD Leon Štukelj, Novo Mesto
    
25
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BZ - 12. krog
Kdo:
LTH Castings : Stražišče
Kdaj: nedelja, 25.02.2018 ob 18.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA A2 - 14. krog
Kdo:
Krka A : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: nedelja, 25.02.2018 ob 10.00
Kje: dvorana OŠ Šmihel, Novo Mesto
    
26 27 28 1 2 3 4