|
|
Naslov:
Košarkarski klub
Škofja Loka
Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka
Telefon/Faks:
+386 59 935 619
e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net
TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka
DŠ: SI95194606
MŠ: 5093520
|
|
|
|
|
|
|
Članice: Grosupeljčanke predstavljale previsoko oviroČlanice Odeje so v tekmi 1. kroga drugega dela 1. SKL še tretjič v letošnji sezoni morale... več... Člani: Še drugič v letošnji sezoni boljši od HrastnikaKošarkarji LTH Castingsa so drugo polovico rednega dela 2. SKL pričeli s suvereno zmago v... več... Članice: Triglav tudi v tretje premočanČlanska zasedba Odeje je z vnaprej odigrano tekmo 2. kroga pričeli z drugim delom letošnje sezone... več... MINI SPAR: Po visokem porazu v Grosupljem izpadli iz pokalaStarejši pionirji LTH Castingsa so v 4. krogu Mini Pokala Spar še drugič klonili proti... več... U18: Mladinci iz Medvod premočniMladinci LTH Castingsa so v tekmi 14. kroga 2. SKL morali priznati premoč vodilnim Medvodam.... več... U16: Kadeti nadigrali PosavceKadetska zasedba LTH Castingsa je v tekmi 3. kroga 2. dela prvenstva presenetljivo gladko s 83:47... več... U10: Za Odejo in LTH Castingsom popolna sobotaNajmlajši upi LTH Castingsa in Odeje so to soboto zabeležili štiri zmage in turnirja zaključili... več... 2. SKL: V Domžalah usoden mrk v drugi četrtiniČlanska ekipa LTH Castingsa je v 13. krogu 2. SKL zabeležila drugi poraz v letošnji sezoni. S... več... SPAR: Za polfinale proti HeliosuPles kroglic, ki se je v petek, 17. januarja, odvijal v prostorih Košarkarske zveze Slovenije, je... več... OKREPITEV: Močnejši za BejtićaČlansko moštvo LTH Castingsa je pred nadaljevanjem ligaškega tekmovanja okrepil 22-letni krilni... več... SPAR: Visoka zmaga nad Tajfunom za preboj na final 8!Košarkarji LTH Castingsa so na povratni tekmi 5. kroga Pokala Spar povsem nadigrali prvoligaško... več... SPAR: Bošnjak pričakuje borbenost obeh ekip, Pelcu in ekipi pokalno tekmovanje zelo pomembnoPred povratno tekmo 5. kroga Pokala Spar med Škofjeločani in Šentjurčani smo pogledali v oba... več... U18: 33 točk Pintarja premalo za RadovljicoMladinska zasedba LTH Castingsa je na domačem parketu v traški dvorani tesno klonila z Radovljico.... več... MINI SPAR: V Grosuplje z visokim zaostankom Starejši pionirji LTH Castingsa so na prvi tekmi 4. kroga Mini Pokala Spar visoko klonili proti... več... U16: Poraz za kadete in kadetinjeZa kadetskima zasedbama LTH Castingsa in Odeje ni ravno najbolj uspešen vikend. Četa Uroša Medena... več... Člani: S 128 doseženimi točkami podrli rekord 2. SKL!Košarkarji LTH Castingsa so z izjemno predstavo proti Radenski Creativ iz Murske Sobote podrli... več... Članice: Odeja prvi del tekmovanja zaključila s porazom v GrosupljemČeta Jake Hladnika je prvo polovico rednega dela tekmovanja zaključila s porazom v ŠD Brinje,... več... SPAR: Z razpoloženim Čajičem (29) do zmage v ŠentjurjuČlanska zasedba LTH Castingsa je v prvi 5. kroga Pokala Spar ugnala prvoligaša in se tako še bolj... več... Milašinović: "Pokalno tekmovanje nam pomeni veliko"Košarkarje LTH Casingsa danes, v torek, 7. januarja, čaka prva tekma 5. kroga Pokal Spar. Na... več... U18: Mladinci nemočni na JesenicahMladinska zasedba LTH Castingsa v tekmi 12. kroga ni bila kos Jeseničanom, ki so se na domačem... več...
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
« |
Marec 2024 |
» |
Po |
To |
Sr |
Če |
Pe |
So |
Ne |
26 |
27 |
28 |
29 |
1 |
2
FANTJE U18 1. B SKL SKUPINA B1 - 8. krog Kdo: LTH Castings : Rogaška Kdaj: sobota, 02.03.2024 ob 11.00 Kje: dvorana Trata, Škofja Loka
DEKLETA U14 1. SKL SKUPINA A2 - 12. krog Kdo: Domel : Triglav A Kdaj: sobota, 02.03.2024 ob 9.00 Kje: dvorana Trata, Škofja Loka
|
3
FANTJE U20 1. B SKL SKUPINA B1 - 9. krog Kdo: LTH Castings : Calcit Basketball Kdaj: nedelja, 03.03.2024 ob 16.00 Kje: dvorana Trata, Škofja Loka
FANTJE U16 1. B SKL SKUPINA B2- 10. krog Kdo: Koper rumeni : LTH Castings Kdaj: nedelja, 03.03.2024 ob 13.00 Kje: dvorana STŠ Koper
DEKLETA U16 1. SKL SKUPINA 1A - 1. krog Kdo: Domel : Janina Kdaj: nedelja, 03.03.2024 ob 10.00 Kje: dvorana Poden, Škofja Loka
|
4
ČLANI - LIGA NOVA KBM - 19. krog Kdo: LTH Castings : ECE Triglav Kdaj: ponedeljek, 04.03.2024 ob 18.00 Kje: dvorana Poden, Škofja Loka
|
5
FANTJE U16 1. B SKL SKUPINA B2 - 6. krog Kdo: LTH Castings : Ipros Vrhnika A Kdaj: torek, 05.03.2024 ob 18.15 Kje: dvorana Trata, Škofja Loka
|
6 |
7 |
8 |
9
ČLANI LIGA NOVA KBM - 20. krog Kdo: Hopsi : LTH Castings Kdaj: sobota, 09.03.2024 ob 13.00 Kje: dvorana Polzela
ČLANICE 1. SKL - 18. krog Kdo: Akson Ilirija : Domel Kdaj: sobota, 09.03.2024 ob 16.00 Kje: dvorana Ježica, Ljubljana
FANTJE U18 1. B SKL SKUPINA B1 - 9. krog Kdo: Hopsi Polzela : LTH Castings Kdaj: sobota, 09.03.2024 ob 9.00 Kje: dvorana Polzela
FANTJE U14 1. A SKL SKUPINA A1 - 7. krog Kdo: LTH Castings : Cedevita Olimpija Kdaj: sobota, 09.03.2024 ob 13.30 Kje: dvorana Poden, Škofja Loka
|
10
FANTJE U20 1. B SKL SKUPINA B1 - 10. krog Kdo: Slovan : LTH Castings Kdaj: nedelja, 10.03.2024 ob 15.00 Kje: dvorana Kodeljevo, Ljubljana
DEKLETA U18 1. SKL SKUPINA 1B - 5. krog Kdo: Domel : Domžale Kdaj: nedelja, 10.03.2024 ob 12.30 Kje: dvorana Trata, Škofja Loka
FANTJE U16 1. B SKL SKUPINA B2- 11. krog Kdo: Ilirija A : LTH Castings Kdaj: nedelja, 11.03.2024 ob 11.00 Kje: dvorana OŠ
Vižmarje Brod, Ljubljana
FANTJE U12 1. SKL SKUPINA B15 - 1. turnir Kdo: Simon Oil Krvavec A : LTH Castings A; Jesenice : LTH Castings A Kdaj: nedelja, 10.03.2024 ob 10.30; 11.30 Kje: dvorana OŠ Prežihov Voranc, Jesenice
DEKLETA U12 1. SKL SKUPINA 03 - 2. turnir Kdo: Domel : Ježica A; Domel : Triglav Kdaj: nedelja, 10.03.2024 ob 9.00;11.00 Kje: dvorana Trata, Škofja Loka
|
11 |
12
FANTJE U16 1. B SKL SKUPINA B2 - 12. krog Kdo: LTH Castings : Gorica beli Kdaj: torek, 12.03.2024 ob 18.15 Kje: dvorana Trata, Škofja Loka
|
13 |
14
FANTJE U18 1. B SKL SKUPINA B1 - 4. krog Kdo: Šentvid zeleni : LTH Castings Kdaj: četrtek, 14.03.2024 ob 21.00 Kje: dvorana OŠ Vižmarje Brod, Ljubljana
|
15 |
16
ČLANICE 1.SKL - 19. krog Kdo: Domel : Domžale Kdaj: sobota, 16.03.2024 ob 20.00 Kje: dvorana Poden, Škofja Loka
FANTJE U18 1. B SKL SKUPINA B1 - 10. krog Kdo: LTH Castings : Šentvid zeleni Kdaj: sobota, 16.03.2024 ob 11.00 Kje: dvorana Poden, Škofja Loka
DEKLETA U14 1. SKL SKUPINA 1B - 1. krog Kdo: Grosuplje : Domel Kdaj: sobota, 16.03.2024 ob 9.00 Kje: dvorana OŠ Luisa Adamiča, Grosuplje
|
17
FANTJE U20 1. B SKL SKUPINA B1 - 11. krog Kdo: Podčetrtek : LTH Castings Kdaj: nedelja, 17.03.2024 ob 16.00 Kje: dvorana Podčetrtek
FANTJE U16 1. B SKL SKUPINA B2- 13. krog Kdo: Ipros Vrhnika A : LTH Castings Kdaj: nedelja, 17.03.2024 ob 12.30 Kje: dvorana OŠ Ivana Cankarja, Vrhnika
FANTJE U12 1. SKL SKUPINA B15 - 2. turnir Kdo: Simon Oil Krvavec A : LTH Castings A; LTH Castings A : Jesenice Kdaj: nedelja, 17.03.2024 ob 9.00; 10.00 Kje: dvorana OŠ Cerklje
|
18
ČLANI - LIGA NOVA KBM - 21. krog Kdo: LTH Castings : T. Olimia Podčetrtek Kdaj: ponedeljek, 18.03.2024 ob 18.00 Kje: dvorana Poden, Škofja Loka
|
19
FANTJE U14 - 1. A SKL SKUPINA A1 - 6. krog Kdo: Krka beli : LTH Castings Kdaj: torek, 19.03.2024 ob 17.30 Kje: dvorana OŠ Leona Štuklja, Novo Mesto
|
20 |
21 |
22 |
23
DEKLETA U18 1. SKUPINA 1B - 6. krog Kdo: Jelša Šmarje : Domel Kdaj: sobota, 23.03.2024 ob 10.00 Kje: dvorana OŠ Šmarje pri Jelšah, Šmarje
FANTJE U14 1. A SKL SKUPINA A1 - 9. krog Kdo: LTH Castings : Gorica beli Kdaj: sobota, 23.03.2024 ob 13.00 Kje: dvorana Poden, Škofja Loka
DEKLETA U14 1. SKL SKUPINA 1B - 2. krog Kdo: Domel : Ježica A Kdaj: sobota, 22.03.2024 ob 11.00 Kje: dvorana Poden, Škofja Loka
|
24
FANTJE U20 1. B SKL SKUPINA B1 - 12. krog Kdo: LTH Castings : Gorica Kdaj: nedelja, 24.03.2024 ob 15.30 Kje: dvorana Trata, Škofja Loka
FANTJE U16 1. B SKL SKUPINA B2 - 14. krog Kdo: LTH Castings : Orli Postojna Kdaj: nedelja, 24.03.2024 ob 13.30 Kje: dvorana Trata, Škofja Loka
FANTJE U12 1. SKL SKUPINA A6 - 2. turnir Kdo: LTH Castings B : Šentvid; LTH Castings B : Stražišče Kranj A Kdaj: nedelja, 24.03.2024 ob 9.00;11.00 Kje: dvorana OŠ Jela Janežič, Škofja Loka
DEKLETA U12 1. SKL SKUPINA 3 - 3. turnir Kdo: Orli Postojna : Domel; Triglav : Domel Kdaj: nedelja, 24.03.2024 ob 11.30, 13.00 Kje: dvorana OŠ Staneta Žagarja, Kranj
|
25 |
26 |
27
ČLANI - LIGA NOVA KBM - 23. krog Kdo: LTH Castings : Krka Kdaj: sreda, 27.03.2024 ob 18.00 Kje: dvorana Poden, Škofja Loka
FANTJE U14 - 1. A SKL SKUPINA A1 - 8. krog Kdo: Maribor mladi A : LTH Castings Kdaj: sreda, 27.03.2024 ob 18.15 Kje: dvorana Srednja lesarska šola, Maribor
|
28
ČLANICE 1. SKL - 20. krog Kdo: Pro - Bit Konjice : Domel Kdaj: četrtek, 28.03.2024 ob 19.00 Kje: dvorana Slovenske Konjice
|
29 |
30
ČLANICE 1.SKL - 21. krog Kdo: Domel : Ježica Kdaj: sobota, 30.03.2024 ob 15.00 Kje: dvorana Poden, Škofja Loka
DEKLETA U16 1. SKL SKUPINA 1A - 4. krog Kdo: Janina : Domel Kdaj: sobota, 30.03.2024 ob 10.00 Kje: dvorana Janina, Rogaška Slatina
|
31 |
|
|
|
|
|
|