+386 59 935 619

03128-1000010043

Kadetinje po podaljšku izgubile v Ljubljani.
slikcaTo soboto je kadetska ekipa Odeje skoraj presenetila favorizirano ekipo KD Slovana. Žal jim je ob koncu tekme zmanjkalo sreče.
Kadetinje, 5 krog 2. del

KD SLOVAN : KK ODEJA KED 78:74 (14:12, 16:17, 23:15, 13:22, 12:8)

KK ODEJA KED: 74 /2x3/(19:33)
Tušek 11/1x3/(3:4), Primožič 18 (2:5), Jereb 2, Bogataj (0:2), Istenič 16 (2:6), Šiberle 22 /1x3/(11:14), Stanonik 5 (1:2), Kreačič

ŠD SLOVAN: 78/4x3/(12:32)
Černe, Libanov, Koščak, Jevtovič 12/1x3/(1:7), Brekalo 4, Zavodnik 14 /1x3/ (3:4), Barukčič 23/2x3/(3:6), Čeferin 8, Ilič 6(2:6), Windschnurer 5 (1:6), Logar 6(1:3), Omahen

Ekipa Odeje je tokrat nastopila v precej okrnjeni zasedbi, a so zato prisotne igralke pokazale borbenost, kot jo v letošnji kadetski ligi od njih še nismo videli. Tekmo sta obe ekipi začeli precej izenačeno in tako je bil rezultat četrtine 14:12, a žal je imela gostujoča klop druge skrbi: 3 osebne napake Tare, ki je v tem delu dosegla 6 točk. Ločank pa to ni zmedlo toliko, kolikor jih je zmedla conska postavitev domačih igralk. Te so na ta način prišle do vodstva 25:16 ter 1. pobegnile. Naše so z nekaj ukradenimi žogami ter trojko Ivane ob koncu četrtine povedle 29:28, nato pa dovolile gostiteljicam, da s prostimi meti povedejo in odidejo na polčas s prednostjo ene točke (30:29).
Drugi polčas so zopet bolje začele igralke Slovana, ki so povedle s 40:33 in 49:39, naše igralke pa brez Tare nikakor niso mogle ujeti pravega ritma v napadu. Rezultat po 3 četrtinah 53:44. V četrti četrtini je zopet zaigrala Tara, ki si je do tedaj nabrala 4 osebne napake ter dosegla v tem delu 9 točk, sledili pa sta ji Nina in Kaja. Kaja je do konca rednega dela zbrala 22 točk ter bila tako ključna igralka drugega polčasa. 5 sekund dokonca tekme so imele Ločanke prednost 63:66, domačinke pa spodnji out. Do žoge je prišla Jevtovič in preko roke zadela met za 3 točke ter tako 4 sekunde do konca izenačila rezultat. Uro pa je domača klop »pozabila« ustaviti in tako so bile Ločanke ob koncu tekme oškodovane še za en napad. V podaljšku je 5 osebno napako naredila Kaja, domačinke pa so bile bolj zbrane v napadu in morno pripeljale tekmo do konca.