Članice Odeje KED zmagale za 43 točk
slikcaČlanice Odeje KED do nadigrale igralke iz Rogaške Slatine.
City center : Odeja KED 50 : 93 (13:22, 13:17, 9:23, 15:31)

Strelke:
City center: Pliberšek 1 (1:4), Muhovic 1 (1:2), Lesjak 2 (2:4), Mauhar 4, Drovenik 1 (1:2), Knez 4, Bastašić 3 (3:7), Baloh 14 (8:12), Serdar 19 (5:8), Polajzer 1 (1:2).

Odeja KED: Rešek 12, Grilanc 30 (9:13), K. Oblak 8, Brdnik 2 (2:4), Jovović 10, Škof 11 (2:2), Krznarič 2, Ljubenovič 9 (1:2), Vene 9 (0:2).

Tekma v Rogaški Slatini se je končala po pričakovanjih. Odeja KED je dosegla novo že osmo zmago, medtem ko so domačinke vknjižile deveti zaporedni poraz. Členice Odeje KED so po prvih desetih minutah vodile z 9 točkami (22:13), v 16. minuti pa že z 31:18. V tretji četrtini so si Škofjeločanke le priborile odločnejšo prednost, s katero so si tudi priigrale zanesljivo zmago. Za domače košarkarice je bila nerešljiva uganka Nina Grilanc, ki je dosegla kar 30 točk in 13 skokov, pri poraženkah je izstopala Iva Serdar (19 točk in 8 skokov).

Izjavi trenerjev:
Milan Bastašić, trener City centra: "V prvem polčasu smo vedeli kaj si želimo, kljub temu, da smo na trenutke popuščali. Hoteli smo presenetiti nasprotnika s štirimi strelkami in eno visoko igralko. Pričakovali smo, da nam bo met stekel, a realizacija je bila na žalost slaba. Zraven tega smo zgrešili veliko prostih metov (v celi tekmi 19). Razlika bi med polčasom dejansko lahko bila pod 10 točk. V tretji četrtini je prišla do izraza slaba fizična pripravljenost, kar je ponovno vplivalo na realizacijo. V zadnji četrtini smo se v določenih momentih predramili in zaigrali bolj zbrano, vendar nismo našli orožja kako ustaviti Nino Grilanc, katera je poleg 30 doseženih točk tudi izjemno razigravala svoje soigralke. Nasprotnikom čestitam za zmago, mi pa bomo svoje moči usmerili v naslednjo tekmo, katero bi po vsej verjetnosti morali dobiti, če odpravimo del današnjih napak."

Tomaž Bernot, trener Odeje: "Najprej bi rad čestital svojim igralkam za pravi pristop k tekmi, tako kot smo se dogovorili in smo izpolnili vse zastavljene cilje. Uspešno smo zaustavili navezo Serdar-Knez in s tem tudi Balohova ni prišla do svojih metov za tri točke in mislim, da je tu ključ uspeha. Seveda je tudi 50 skokov lep rezultat in tudi tukaj je ta plus, ki smo ga dosegli danes."

LTH Casting Domel Polycom Difa Craft Obcina Ines Audax Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji Sponzorji