+386 59 935 619

03128-1000010043

Kadetinje do druge zmage v drugem delu 1. kadetske lige.
slikcaV soboto zjutraj so igralke Odeje gostile Postojnske Neslo Lhke ter gladko zmagale.
KK ODEJA KED : Neso Lhke 82:40 (30:11, 24:10, 14:10, 14:9)

Strelke:
Odeja: Tušek 9 /1x3/, Lazar 2, Primožič 6, Jereb 13 (1:1), Dolenc, Bogataj 3(1:2), Istenič 8, Šiberle 3(1:4), Stanonik 18 (2:4), Kreačič 18, Mlinar 2

Neso Lhke: Kukanja 3 (1:6), Plut 4, Dekleva, Meden 19/1x3/(8:14), Šušteršič 2, Bezovšek 8/1x3/(3:6), Uršič 4,

Po slabem začetku tekme so se Ločanke zbrale in v zadnjih šestih minutah prve četrtine z agresivno obrambo dosegle 22 točk ter na prvi večji počitek odšle s prednostjo 19 točk (30:11). V drugi četrtini so ritem še stopnjevale in na polčas odšle z razliko 33 točk, ki jim je zagotavljala miren drugi polčas. Še posebej motivirane v drugem polčasu so bile mlajše igralke, ki so se hotele dokazati pred nekaj zvestimi navijači. Tako sta Alenka in Kim dosegli po 18 točk, sledili pa sta jima Eva (13) in Ivana(9).

Komentar trenerja Boruta Fijavža: »Zelo sem zadovoljen s predstavo svoje ekipe, predvsem z opravljenim delom prve peterke, ki je tekmo hitro prevesila na našo stran ter odigrala resno in zbrano, kar je na tekmah s takčno razliko izredno težko. Zopet so me prijetno presenetile mlajše igralke, ki so dobro izkoristile dano minutažo, ki je bila na današnji tekmi nekaj večja kot ponavadi. A na dobri poti so, da se ji približajo tudi na težjih tekmah. Če bomo popravili še nekaj fines v obrambi, potem lahko računamo na pozitiven rezultat tudi proti kvalitetni ekipi Ljubljančank.«

Naslednji nasprotnik naših kadetinje bo ekipa Slovana, tekma pa bo v soboto, 9.2.2008 ob 10h v dvorani OŠ Kette-Murn na Kodeljevem. Navijači vabljeni v čim večjem številu.