+386 59 935 619

03128-1000010043

Zaključni turnir deklet U13 v Škofji Loki in Gorenji vasi
slikcaKošarkarski klub Škofja Loka je zmagal na razpisu za organizacijo in izvedbo dvodnevnega finalnega turnirja državnega prvenstva deklet U13. Turnir najboljših štirih ekip bo potekal v petek, 20. maja, in nedeljo, 22. maja, visoko pa kotira tudi domača ekipa Domel.

Četa Klavdije Oblak in Jasmine Zalar v letošnji sezoni naravnost blesti. V mesecu marcu so se punce po zaslugi odličnih predstav že prebile do naslova pokalnih prvakinj, tudi redni del državnega prvenstva pa končale na 1. mestu. V 1. SKL so na 24 tekmah zabeležile kar 23 zmag.

Tako kot mladinski zaključni turnir, bo tudi turnir najboljših štirih dekliških ekip v starostni kategoriji U13 KK Škofja Loka organizirala in izvedla v sodelovanju s KK Gorenja vas. Kot prvouvrščene po rednem delu se bodo košarkarice škofjeloškega kluba v polfinalu pomerile proti ekipi Jelša Šmarje. Dvoboj bo v petek, 20. maja, potekal v ŠD Gorenja vas. Na zaključni turnir sta se uvrstili še ekipi Cinkarna Celje A in Janina.

Zadnja dva obračuna, ko se bo odločalo o dobitniku bronastega odličja in o državnemu prvaku, bosta dva dni kasneje, v nedeljo, 22. maja, potekala v ŠD Poden.