+386 59 935 619

03128-1000010043

Poraz članic od Kozmetike Afrodite
slikcaNa pomembni tekmi za končno 7.mesto v DP, je Kozmetika Afrodita odčitala lekcijo domači Odeji.
ČLANICE – 1.SKL – 2.DEL – 3.KOLO:

ODEJA – KOZMETIKA AFRODITA
45:60 (8:21, 22:41, 33:46, 45:60)

Strelke:
ODEJA: T.Oblak 12 (2T), Žakelj 7 (2/1), Lesjak 5 ((2/1), Rešek 4 (5 skokov, 4 pridobljene žoge), Brdnik 4, Čadež 4 (4/1), Horvat 4, Ljubenovič 3 (1/1), Srebrič, K.Oblak, Dečman.
ROGAŠKA: Bukvič 17 (2/1, 13 skokov), Baloh 15 (6/5, 2T), Zdolšek 12 (2/0, 15 skokov), Knez 9 (3T), Bastašič 5 (1T), Grm 2, Pliberšek, Lesjak, Polajžer.

Začetek tekme je bil za domačinke podoben vremenu, turoben in mrk. Po začetnih 2:2 so gostje z učinkovitim napadom hitro ušle na 12:2, četrtino pa končale s 13 točkami razlike. Tudi v nadaljevanju so bile igralke Odeje premalo odločne in brez značilne agresivnosti v obrambi. Do polčasa so jim gostje iz Rogaške Slatine natresle kar 41 točk, same pa so pri tem napravile le tri osebne napake. Prednost 20 točk so poskušale izničiti v naslednjih 20 minutah, se do 38.minute sicer približale na slabih 8 točk zaostanka, vendar v samem finišu brez dodatnega vložka energije niso mogle doseči nove zmage na domačem igrišču.

Trener Odeje, Drago Klemenčič: » Preveč sproščeno smo začeli in največjim tekmicam za končno 7.mesto dovolili, da so se razigrale. Po polčasu je bila razlika velika, ne pa nedosegljiva. Z veliko boljšo igro smo uspeli priti do minimalnega zaostanka, vendar bi v finišu očitno potrebovali nekaj kar ekipa še nima – izkušnje. Te so bile na strani gostujoče ekipe in ta se je tudi veselila zmage. Čestitam ekipi iz Rogaške za odlično predstavo in zmago.«

Trener Kozmetike Afrodita, Milan Bastašič: » Danes nam je šlo vse od rok. Igralke so se izredno borile. Dosegli smo pomembno zmago. Hvala domačinkam za športno igro.«