Naslov:

Košarkarski klub
Škofja Loka

Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka

Telefon/Faks:
+386 59 935 619

e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net

TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka

DŠ: SI95194606

MŠ: 5093520
 

Odeja
LTH Casting Ines Peak Obcina S&T Kolektro

U13: Dekleta prvič boljša od Ilirije, LTH Castings polovično uspešen
slikcaPrav posebna sobota je za košarkaricami INES - ŠD Tabor Žiri U13, ki so se tokrat predstavile pred domačimi navijači. V ŠD Trata so pokazale pravi moštveni duh in med drugim zabeležile tudi zmago nad Akson Ilirijo A. Polovično uspešni so bili košarkarji LTH Castingsa U13.
Prispeval: Nejc Ziherl

Fantje U13, 1. SKL, skupina B7, 4. turnir, Modra dvorana, Idrija, sobota, 7.3.2020
Hidria - Ajdovščina A 65:29
Ajdovščina A - LTH Castings 25:45 (12:11, 5:10, 6:14, 2:10)
Hidria - LTH Castings 46:23 (19:6, 15:6, 2:6, 10:5)

Za LTH Castings U13 v sezoni 2019/20 nastopajo: Žan Blatnik, Matevž Dolinar, Peter Jelenc, Domen Juričan, Jakob Košir, Partik Stanislav Livk, Ožbej Lubajnšek, Marko Maček, Tin Malovčič, Mark Pejić, Luka Potočnik, Gal Vodovpivec, Bor Vodovnik, Tine Zakotnik, Domen Žargi, Rok Zupanc.

Izjava trenerja LTH Castingsa Jake Šiberleta po tekmi:
Na prvi tekmi smo po slabšem prvem polčasu v drugem odigrali bolj zbrano in zavzeto in se na koncu veselili naše prve zmage v 3. delu. Na naši drugi tekmi pa smo morali priznati premoč domačinov, ki so nas z dobro obrambo prisilili v veliko število napak in kljub boljši igri v drugemu polčasu, na koncu slavili z prepričljivo razliko 23 točk.

Končna razvrstitev na turnirju:
1. Hidria 2/0/0
2. LTH Castings 1/0/1
3. Ajdovščina A 0/0/1

Naslednji turnir
Fantje U13, 1. SKL, skupina B7, 2. turnir, ŠD Trata, sobota, 14.3.2020
LTH Castings - Ajdvoščina A (9.00)
Ajdovščina A - Pivka Perutninarstvo (10.15)
LTH Castings - Pivka Perutninarstvo (11.30)

Lestvica - skupina B7: Hidria 2/0, LTH Castings 1/1, Ajdovščina A 0/2, Pivka Perutninarstvo 0/0.


Dekleta U13, 1. SKL, skupina ZC1, 2. turnir, ŠD Trata, sobota, 7.3.2020
INES - ŠD Tabor Žiri - Akson Ilirija A 37:35 (12:14, 6:11, 10:0, 9:10)
Akson Ilirija A - Grosuplje 41:44
INES - ŠD Tabor Žiri - Grosuplje 39:54 (2:13, 9:13, 20:10, 8:18)

Igrale so:
Kržišnik A., Kržišnik E., Kisovec, Mrak, Jelenc, Livk, Šifrar, Mali, Malavašič, Mur, Trojar, Andreuzi.

Končna razvrstitev na turnirju:
1. Grosuplje 2/0/0
2. INES - ŠD Tabor Žiri 1/0/1
3. Akson Ilirija A 0/0/2

Naslednji turnir
Dekleta U13, 1. SKL, skupina ZC1, 3. turnir, OŠ Louisa Adamiča, sobota, 14.3.2020
Grosuplje - Krka (9.00)
Krka - INES - ŠD Tabor Žiri (10.30)
Grosuplje - INES - ŠD Tabor Žiri (12.15)

Lestvica - skupina ZC1: Ilirija 3/3, Grosuplje 3/3, Krka 3/1, INES - ŠD Tabor Žiri 1/3.
 
 
Dekleta na domačem turnirju polovično uspešna.

nazaj na seznam novic