+386 59 935 619

03128-1000010043

Kadetinje nesrečno izgubile...
slikcaV petem krogu kadetske lige so Ločanke četrtič izgubile...tokrat je vmes posegla tudi smola...
Kadetinje, 10.2.2007

KK ODEJA : NOVO MESTO 46:51 (14:13, 11:10, 3:13, 18:15)

ODEJA: Oblak 6, Lah 8, Šiberle 4, Primožič 10 (6:2), Istenič 10, Dolenc 6, Triller 2

NOVO MESTO: Marijan 6 (2:1, 1 T), Milankovič 6 (2:0), Brsan 10 (2:1, 1T), Novak 13 (4:3), Gregoričič 6, Ristič 10,

Ločanke so tekmo začele previdno, mogoče celo preveč previdno. Kmalu pa so ugotovile, da ob malo bolj agresivni obrambi lahko pridejo do pozitivnega rezultata. Vseeno se je prva četrtina končala s skromnim vodstvom domačink. Druga čertina pa je prinesla šok za domačo ekipo, saj je Teja med prodorom skočila eni od igralk na nogo in si grdo zvila gleženj, tako, da nadaljevanje tekme zanjo ni bilo mogoče. Tako so bile Ločanke drugič letos primorane igrati brez svoje kapetanke in v ospredje sta stopili Tara in Nina, ki sta v drugem polčasu držali korak z nasprotnicami. A žal je bila conska postavitev gostujoče ekipe pretrd oreh za na tej tekmi iz razdalje katastrofalno razpoložene Ločanke. Za nameček si je v četrti četrtini prav tako med prodorom gleženj zvila tudi Kaja, tako da so domačinke tekmo zaključile brez dveh igralk prve peterke. To pa so gostujoče igralke dobro izkoristile in odnesle v Novo Mesto 2 točki.