Kadetinje slavile v četrtem krogu 1.kadetske lige!!!
slikcaPo lepi predstavi so kadetinje prvič zmagale v drugem delu kadetske lige.
Kadetinje, 3.2.2007, 4 krog.

KK ODEJA : ŽKK Merkur Celje 83:81 (14:24, 25:20, 21:22, 23:15)

Strelke: Oblak 35 (1T, 11:8), Lah 19 (3:1), Istenič 12, Triller 8, Šiberle 6 (3:1), Primožič 3 (2:1), Gantar, Kreačič, Pograjc, Dolenc, Homec, Jesenko

Tekmo so Ločanke začele zelo previdno, kar so gostje dobro izkoristile in ušle na 10 točk prednosti. V tem delu je korak držala Nina, ki je v prvi četrtini z nekaj lepimi prodori dosegla 8 točk od skupaj 12. Nato pa se je razigrala Teja, ki je v drugem počasu dosegla 20 točk in tekmo zaključila s „season high“ 35 točkami. Razigrali sta se tudi Janja in Petra. Tekma ni blestela po dobrih obrambah, a so Ločanke ravno v obdobju, ko so lovile gostje in si ustvarjale prednost bile zelo borbene in skoncentrirane. Minuto pred koncem je bil rezultat 81:81 in po nekaj neuspešnih napadih na obeh straneh je med pressingom Teja prestregla žogo in v protinapadu zadela za zmago 6.6 sekunde pred koncem tekme.