Naslov:

Košarkarski klub
Škofja Loka

Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka

Telefon/Faks:
+386 59 935 619

e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net

TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka

DŠ: SI95194606

MŠ: 5093520
 

Odeja
Kolektro SiXT S&T Obcina Peak Ines LTH Casting

U13: Fantje dobili turnir v Šenčurju, dekleta po zmagi na palačinke
slikcaKošarkarji LTH Castingsa U13 so naslednji, ki so končali sezono 2018/19. In to na najboljši možen način, saj so postali zmagovalci turnirja v Šenčurju. Dekleta polovično uspešna v Kranjski Gori, kjer so jih organizatorji pogostili tudi s palačinkami.
Prispeval: Nejc Ziherl

Fantje U13, 2. SKL, tretji del, skupina C7, 4. turnir, ŠD Šenčur, sobota, 6.4.2019
GGD Šenčur U13B - LTH Castings 10:44 (0:14, 4:8, 0:8, 6:14)
Jesenice - LTH Castings 36:59 (9:16, 4:18, 10:15, 13:10)
GGD Šenčur U13B - Jesenice 16:43

Izjava trenerja Jake Šiberleta po turnirju:
"Čestitke fantom za uspešen zaključek prvenstva in viden napredek v igri, hkrati pa jim želim še veliko veselja in dobrih predstav v nadaljevanju njihove košarkarske poti."

Za LTH Castings U13 so v sezoni 2018/19 nastopali:
Nejc Bavdaž, Daniz Bektašević, Žan Blatnik, Izak Debeljak, Matevž Dolinar, Drejc Duhovnik, Blaž Eržen, Nace Jelenc, Domen Juričan, Jakob Košir, Patrik Stanislav Livk, Ožbej Lubajnšek, Marko Maček, Jurij Malovrh, Maks Pejić, Luka Potočnik, Amar Šećerović, Gal Vodopivec, Bor Vodovnik, Tine Zakotnik, Domen Žargi, Mark Zupanc, Rok Zupanc.

Končna razvrstitev na turnirju:
1. LTH Castings 2/0/0
2. Jesenice 1/0/1
3. GGD Šenčur U13B 0/0/2

Končna lestvica - skupina C7:
1. Naklo 6/0
2. LTH Castings 4/2
3. Jesenice 2/4
4. Šenčur B 0/6


Dekleta U13, 1. SKL, skupina D1, 3. turnir, ŠD OŠ Josipa Vandota, sobota, 6.4.2019
Kranjska Gora - Jesenice - Ines 34:26 (19:4, 4:6, 8:10, 3:6)
Ines - Žiri 32:21 (6:2, 6:6, 9:2, 11:11)
Kranjska Gora - Jesenice - Žiri 68:27

Za Ines U13 so nastopale: Ajša Jereb, Anamarija Eržen, Jana Pfajfar, Eli Mrak, Ema Kržišnik, Tija Kisovec, Ajda Kržišnik, Špela Pfajfar, Ema Šarić, Iva Kajba, Lara Barbara Livk, Romana Jelenc.

Končna razvrstitev na turnirju:
1. Kranjska Gora - Jesenice 2/0/0
2. Ines 1/0/1
3. Žiri 0/0/2

Naslednji turnir
Dekleta U13, 1. SKL, 3. del, skupina D1, ŠD Trata, sobota, 13.4.2019
Ines - Ledita (9.00)
Ledita - Žiri (10.15)
Ines - Žiri (11.30)

Lestvica - skupina D1: Kranjska Gora - Jesenice 5/1, Ledita 3/1, Ines 1/3, Žiri 0/4.
 
 
Košarkarice Ines v Kranjski Gori polovično uspešne.
Po tekmi so dekleta tradicionalno pogostili s palačinkami.

nazaj na seznam novic