Naslov:

Košarkarski klub
Škofja Loka

Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka

Telefon/Faks:
+386 59 935 619

e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net

TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka

DŠ: SI95194606

MŠ: 5093520
 

Odeja
Kolektro SiXT S&T Obcina Peak Ines LTH Casting

U17: LTH Castings še naprej neporažen, uspešna tudi dekleta Ines - ŠD Tabor Žiri!
slikcaKošarkarji LTH Castingsa U17 tudi po 8. odigrani tekmi v tej sezoni ostajajo neporaženi. Tokrat so še tretjič letos ugnali Grosuplje A, zmage pa so se razveselile tudi košarkarice Ines - ŠD Tabor Žiri U17, ki so nadigrale moštvo Orli Postojna.
Prispeval: Nejc Ziherl

Fantje U17, 1. SKL, drugi del, skupina A2, 2. kolo, ŠD Trata, sobota, 1.12.2018
LTH Castings - Grosuplje A 73:61 (16:12, 21:20, 21:15, 15:14)
Strelci za LTH Castings: Misson, Čibej 18, Hafner, Gabrovšek 11, Jugovic 18, Zupanc 7, Oblak 2, Lovko, Goljat 5, Frelih 10, Spalevič 2, Blatnik.

Četa Petra Hartmana je še tretjič v sezoni na kolena spravila Grosupeljčane, a časa za slavje ni. Že v sredo, 5. decembra namreč Škofjeločane čaka gostovanje pri KOŠ Primorski A. Tokrat sta po 18 točk dosegla Matej Čibej in Tilen Jugovic.

Naslednja tekma
Fantje U17, 1. SKL, drugi del, skupina A2, 3. kolo, ŠD STŠ Koper, sreda, 5.12.2018
KOŠ Primorska A - LTH Castings (18.15)

Lestvica - skupina A2: Nova Gorica 2/0, LTH Castings 2/0, KOŠ Primorska A 1/1, Parklji 1/1, Grosuplje A 0/2, Slovan A 0/2.

Dekleta U17, 1. SKL, 1. del, skupina 1, 7. kolo, ŠD Trata, ponedeljek, 3.12.2018
Ines ŠD Tabor Žiri - Orli Postojna 84:41 (23:6, 22:9, 23:10, 16:16)
Strelke za Ines ŠD Tabor Žiri: Štojs Než., Kristan 8, Goršič 2, Gantar 6, Čadež 16, Lapajne 5, Emeršič 33, Frlic, Štojs Nej. 4, Kralj 8, Jereb 2.

Škofjeločanke so še drugič v sezoni ugnale ekipo Orli Postojna, znova pa je blestela Nastja Emeršič. Slednja se je tokrat ustavila pri 33 točkah, 16 jih je dodala Zoja Čadež.

Naslednja tekma
Dekleta U17, 1. SKL, 1. del, skupina 1, 8. kolo, ŠD Slovenske Konjice, sobota, 15.12.2018
Konjice - Ines ŠD Tabor Žiri (9.00)

Lestvica - skupina 1: Konjice 5/0, Krka 4/2, Ježica 3/2, Ines 2/4, Orli Postojna 0/6.
 
 
Dekleta so nadigrala ekipo iz Postojne.

nazaj na seznam novic