+386 59 935 619

03128-1000010043

U17: Po preobratu tesna zmaga LTH Castingsa, dekleta preslabo začela
slikcaZasedba LTH Castingsa U17 je kljub odsotnosti Tilna Jugovica uspešno pričela drugi del sezone. V izjemno napetem zaključku so Škofjeločani s 65:64 ugnali Slovan A, slab začetek tekme pa je zmage v Novem mestu stal ekipo Ines U17.

Dekleta U17, 1. SKL, 1. del, skupina 1, 6. kolo, ŠD Marof, sobota, 24.11.2018
Krka - Ines 60:49 (22:9, 15:10, 9:13, 14:17)
Strelke za Ines: Štojs Než., Kristan 6, Goršič, Gantar 2, Čadež 12, Lapajne 4, Emeršič 14, Frlic L. 7, Štojs Nej. 2, Kralj 2, Frlic M.

Dekleta Ines U17 so se še drugič v sezoni pomerile z Novomeščankami in bile tokrat bližje zmagi kot na prvem medsebojnem obračunu. Še posebej dobro so Škofjeločanke nastopile v drugem polčasu, ki so ga dobile (23:30), a zmage jih je stal slabši prvi polčas. Največ točk v dresu Ines (14) je zbrala Nastja Emeršič, 12 jih je dodala Zoja Čadež.

Naslednja tekma
Dekleta U17, 1. SKL, 1. del, skupina 1, 7. kolo, ŠD Trata, ponedeljek, 3.12.2018
Ines - Orli Postojna (18.15)

Lestvica - skupina 1: Konjice A 4/0, Krka 4/1, Ježica 3/2, Ines 1/4, Orli Postojna 0/5.

Fantje U17, 1. SKL, 2. del, skupina A 2, 1. kolo, ŠD Trata, sobota, 24.11.2018
LTH Castings - Slovan 65:64 (12:16, 18:21, 13:11, 22:16)
Strelci za LTH Castings še niso znani.

Košarkarji LTH Castingsa U17 tudi po prvi odigrani tekmi v drugem delu sezone ostajajo neporaženi. Tokrat se brez obolelega Tilna Jugovica tekmo proti Slovanu A sicer pričeli slabo in se znašli v visokem zaostanku. Škofjeločani so bili zaradi slabšega začetka primorani celo tekmo loviti zaostanek, v samem zaključku tekme pa so Ljubljančane vendarle ujeli. Pri vodstvu s 65:63 je gostjoči košarkar imel na voljo dva prosta meta za podaljšek, a je bil v drugem poizkusu nenatančen.