Naslov:

Košarkarski klub
Škofja Loka

Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka

Telefon/Faks:
+386 59 935 619

e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net

TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka

DŠ: SI95194606

MŠ: 5093520
 

Odeja
Kolektro SiXT Aktiva skupina Obcina Peak Ines LTH Casting

PODMLADEK: Mlajši pionirji najboljši v Šentvidu, najmlajši pa v Šenčurju
slikcaZa mlajšimi selekcijami KK Škofja Loka je nov pester vikend. Mlajši pionirji so na turnirju v Šentvidu nadigrali obe nasprotni ekipi, postali zmagovalci turnirja in se na lestvici posledično utrdili na 1. mestu. Odličen vikend je tudi za najmlajšimi pionirji, remi so iztržile najmlajše pionirke, starejši pionirji pa so morali priznati premoč Kranjčanom.
Prispeval: Nejc Ziherl

FANTJE

Starejši pionirji (U15), 1. SKL, tretji del, skupina 3B, 4. kolo, ŠD Trata, nedelja, 25.03.2018
LTH Castings – ECE Triglav A 55:79 (8:22, 19:22, 10:20, 18:15)
Strelci za LTH Castings: Đorđević 5, Kajba 4, Misson 3, Bokal 8, Brovč 6, Mišov-Verbič 3, Blatnik 6, Malovčič 4, Hafner 10, Lovko 8.

Lestvica – skupina 3B: ECE Triglav A 8/1, Stražišče Kranj 5/3, Krvavec 4/2, Metlika 4/2, Radovljica 2/5, LTH Castings 0/6.

Mlajši pionirji (U13), 2. SKL, tretji del, skupina D8, 4. turnir, Šentvid, sobota, 24.03.2018
Globus – LTH Castings 14:62 (8:9, 0:19, 2:18, 4:16)
LTH Castings – Kolpa Črnomelj Metlika 63:34 (6:7, 26:11, 16:8, 15:8)
Globus – Kolpa Črnomelj Metlika 29:43

Za ekipo LTH Castings U13 v letošnji sezoni nastopajo: Bavdaž, Cegnar, Debeljak, Duhovnik, Fričovsky, Hostnik, Lipičar, Maček, Malovrh, Peternel, Potočnik, Stare, Trojaar, Vastl, Žakelj, Zakotnik, Žargi, Zupanc M., Zupanc R., Đorđevič.

Končna razvrstitev turnirja:
1. LTH Castings 2/0
2. Kolpa Črnomelj Metlika 1/1
3. Globus 0/2

Lestvica – skupina D8: LTH Castings 6/0, Kolpa 3/3, Olimpija 3/3, Globus 0/6.

Najmlajši pionirji (U11), 1. SKL , skupina A12, 2. turnir, ŠD Šenčur, nedelja, 25.03.2018
Šenčur GGD – LTH Castings 8:8 (3:1, 3:1, 1:3, 1:3)
Krvavec Tonač – LTH Castings 4:12 (1:3, 1:3, 1:3, 1:3)
Šenčur GGD – Krvavec Tonač 12:4

Za LTH Castings U11 nastopajo: Bektaševič, Blatnik, Dolinar, Duhovnik, Eržen, Jelenc, Juričan, Košir, Livk, Lubajnšek, Maček, Pejić, Pivk, Potočnik, Šečerović, Vodopivec, Vodovnik, Zakotnik, Žargi, Zupanc.

Končna razvrstitev turnirja:
1. LTH Castings 1/1/0
1. Šenčur GGD 1/1/0
3. Krvavec Tonač 0/0/2


DEKLETA

Najmlajše pionirke (U11), 1. SKL skupina Zahod B2, 2. turnir, Šentvid, nedelja, 25.03.2018
ŠD Šentvid Ljubljana – Pivka 5:11
Pivka – Ines 10:6 (3:1, 1:3, 3:1, 3:1)
ŠD Šentvid Ljubljana – Ines 8:8 (1:3, 3:1, 3:1, 1:3)

Za ekipo Ines U11 nastopajo: Albreht, Andreuzi, Eržen, Jelenc, Kisovec, Kržišnik A., Kržišnik E., Livk, Malavašič, Mali, Mrak, Mur, Pfajfar, Šarić, Šifrar, Zavrl.

Končna razvrstitev turnirja:
1. Pivka 2/0/0
2. Ines 0/1/1
3. ŠD Šentvid Ljubljana 0/1/1
 
 
Starejši pionirji niso uspeli ugnati Triglavanov.

nazaj na seznam novic