Naslov:

Košarkarski klub
Škofja Loka

Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka

Telefon/Faks:
+386 59 935 619

e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net

TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka

DŠ: SI95194606

MŠ: 5093520
 

Odeja
Kolektro SiXT Aktiva skupina Obcina Peak Ines LTH Casting

PODMLADEK: Visoka zmaga st. pionirk v Novem mestu, zasedbi mladincev in kadetinj tesno poraženi
slikcaV prvem februarskem vikendu so se izkazale starejše pionirke Ines ŠD Tabor Žiri, ki so zabeležile gladko zmago v Novem mestu, na žalost pa so po podaljšku premoč nasprotnicam morale priznati kadetinje. Moške selekcije tokrat z izjemo selekcije U11 neuspešne, najmlajše pionirke do zmage proti Kranjski Gori Jesenicam.
Prispeval: Nejc Ziherl

FANTJE

Mladinci (U19), 1. B SKL, drugi del, skupina BZ, 9. kolo, OŠ Šturje, nedelja, 04.02.2018
Ajdovščina – LTH Castings 82:80 (26:17, 11:26, 31:15, 14:22)
Strelci za LTH Castings: Gabrovšek 19, Čibej 4, Šturm, Jugovic, Bertoncelj 26, Dolinar 10, Ržen 13, Goljat 2, Spalevič 4, Mohorič 2.

Lestvica – skupina BZ: Ježica A 8/1, Slovan 8/1, Krško 6/3, Stražišče Kranj 4/5, Janče A 3/6, Fructal Ajdovščina 3/6, Hopsi Polzela 2/7, LTH Castings 2/7.

Kadeti (U17), 1. SKL, drugi del, skupina A2, 10. kolo, ŠD Trata, sobota, 03.02.2018
LTH Castings – Ljubljana A 59:79 (15:15, 10:26, 20:11, 14:27)
Strelci za LTH Castings še niso znani.

Lestvica – skupina A2: Koš Primorska A 8/2, Petrol Olimpija A 7/3, ECE Triglav A 7/3, Parklji A 6/4, Ljubljana A 2/8, LTH Castings 0/10.

Starejši pionirji (U15), 1. SKL, drugi del, skupina B6, 9. kolo, OŠ Antona Tomaža Linharta, nedelja, 04.02.2018
Radovljica – LTH Castings 83:41 (23:14, 25:6, 19:10, 16:11)
Strelci za LTH Castings: Đorđevič 9, Misson 5, Bokal 4, Rozman, Verbič 1, Brovč 6, Blatnik 4, Hafner 11, Lovko 1, Malovčič, Kržišnik.

Lestvica – skupina B6: Radovljica 9/0, LTH Castings 5/4, Jesenice 4/5, ŠD Šentvid Ljubljana A 3/6, Petrol Olimpija OKŠ 3/6, ECE Triglav B 3/6.

Najmlajši pionirji (U11), 1. SKL, skupina 18, ŠD Poljane, nedelja, 04.02.2018
Gorenja vas – ECE Triglav A 12:4
ECE Triglav B – LTH Castings 4:12 (1:3, 1:3, 1:3, 1:3)
Gorenja vas – LTH Castings 10:6 (3:1, 3:1, 1:3, 3:1)

Za LTH Castings U11 v letošnji sezoni nastopajo: Bektašević, Blatnik, Dolinar, Duhovnik, Eržen, Jelenc, Juričan, Košir, Livk, Maček, Pejić, Pivk, Potočnik, Šećerović, Vodopivec, Vodovnik, Zakotnik, Žargi, Zupanc.


DEKLETA

Kadetinje (U17), 1. SKL, drugi del, skupina 1B, 11. kolo, ŠD Trata, sobota, 03.02.2018
Ines – Domžale 49:50* (19:13, 6:7, 8:13, 13:13) (3:4)
Strelke za Ines: Štojs, Goršič 7, Bašič 1, Kristan 8, Kralj, Emeršič 8, Jelovčan, Lapajne 10, Stanonik, Jelenc 15.

Lestvica – skupina 1B: Vipava 9/0, Ledita 5/5, Ježica B 6/2, Domžale 4/6, Akson Ilirija B 4/5, Ines 3/5, Triglav B 0/8.

Starejše pionirke (U15), 1. SKL, drugi del, skupina A2, 10. kolo, OŠ Grm, nedelja, 04.02.2018
Krka B – Ines ŠD Tabor Žiri 41:68 (12:18, 6:23, 6:16, 17:11)
Strelke za Ines ŠD Tabor Žiri: Kralj 6, Frlic 4, Kristan 13, Jelovčan 2, Bašič 6, Goršič 2, Čadež 9, Štojs N. 10, Stanonik 4, Jelenc 12.

Lestvica – skupina A2: Triglav 10/0, Ježica A 8/2, Krka A 6/4, Vipava 6/4, Ines ŠD Tabor Žiri 6/4, Grosuplje 4/7, Krka B 1/9, Stražišče Kranj 0/11.

Najmlajše pionirke (U11), 1. SKL, skupina 5, 4. Turnir, ŠD Trata, nedelja, 04.20.2018
Ines – Triglav 4:12 (1:3, 1:3, 1:3, 1:3)
Triglav – Kranjska Gora Jesenice 20:0
Ines – Kranjska Gora Jesenice 20:0

Za Ines U11 v letošnji sezoni nastopajo: Albreht, Andreuzi, Eržen, Jelenc, Kisovec, Kržišnik A., Kržišnik E., Livk, Malavašič, Mali, Mrak, Mur, Pfajfar, Šarić, Šifrar, Zavrl.
 
 
Kadetinje so v napetem obračunu klonile po podaljšku.

nazaj na seznam novic