Naslov:

Košarkarski klub
Škofja Loka

Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka

Telefon/Faks:
+386 59 935 619

e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net

TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka

DŠ: SI95194606

MŠ: 5093520
 

Odeja
Kolektro SiXT Aktiva skupina Obcina Peak Ines LTH Casting

PODMLADEK: St. pionirji nadigrali B ekipo Triglava, st. pionirke do pomembne zmage proti Stražišču
slikcaV zadnjem januarskem vikendu v letu 2018 je na parket stopilo 6 mlajših selekcij KK Škofja Loka. Skupaj so fantje in dekleta odigrali 8 tekem, 3 pa so končali kot zmagovalci. Starejši pionirji so se v svoji skupini z zmago utrdili na 2. mestu, starejše pionirke pa še naprej držijo stik z ekipo iz Vipave. Mlajši pionirji znova tesno poraženi proti Domžalčanom, so pa še enkrat več nadigrali ekipo Janč.
Prispeval: Nejc Ziherl

Mladinci (U19), 1. B SKL, drugi del, skupina BZ, 8. kolo, ŠD Trata, nedelja, 28.01.2018
LTH Castings – Ježica A 49:90 (14:22, 14:30, 10:19, 11:19)
Strelci za LTH Castings: Stojanovič, Čibej 7, Gabrovšek, Vastl A., Jugovic 8, Bertoncelj 6, Dolinar 13, Ržen 9, Frelih 4, Spalevič, Mohorič.

Lestvica – skupina BZ: Ježica A 7/1, Slovan 7/1, Krško 5/2, Stražišče Kranj 4/4, Janče A 3/5, LTH Castings 2/6, Fructal Ajdovščina 2/5, Hopsi Polzela 1/7.

Kadeti (U17), 1. SKL, drugi del, skupina A2, 9. kolo, ŠD Stožice, sobota, 27.01.2018
Petrol Olimpija A – LTH Castings 90:65 (22:15, 19:9, 23:14, 26:27)
Strelci za LTH Castings: Maver 1, Čibej 11, Gabrovšek 19, Jugovic 9, Zupanc 8, Vastl, Frelih 15, Goljat 2, Spalevič, Jelenc.

Lestvica – skupina A2: KOŠ Primorska 8/1, ECE Triglav A 6/3, Parklji 6/3, Petrol Olimpija A 6/3, Ljubljana 1/8, LTH Castings 0/9.

Starejši pionirji (U15), 1. SKL, drugi del, skupina B6, 8. kolo, ŠD Trata, nedelja, 28.01.2018
LTH Castings – ECE Triglav B 62:38 (18:9, 21:5, 8:13, 15:11)
Strelci za LTH Castings: Đorđevič 15, Kajba 2, Misson 2, Bokal 1, Brovč 13, Blatnik 2, Hafner 5, Malovčič 16, Lovko 6.

Lestvica – skupina B6: Radovljica 7/0, LTH Castings 5/3, ŠD Šentvid Ljubljana A 3/5, Petrol Olimpija OKŠ 3/5, Jesenice 3/4, ECE Triglav B 2/6.

Mlajši pionirji (U13), 2. SKL, drugi del, skupina 3H, 3. turnir, dvorana POŠ Ihan, sobota, 27.01.2018
Helios Suns B – LTH Castings 37:36
LTH Castings – Janče OKŠ 60:25
Helios Suns B – Janče OKŠ 67:32

Za ekipo LTH Castings U13 v letošnji sezoni nastopajo: Bavdaž, Cegnar, Debeljak, Duhovnik, Hostnik, Košir, Lipičar, Maček, Malovrh, Peternel, Potočnik, Stare, Trojaar, Vastl, Žakelj, Zakotnik, Žargi T., Zupanc M., Zupanc R., Đorđevič.

Lestvica – skupina 3H: Helios Suns B 6/0, Janče OKŠ 1/5, LTH Castings 2/4.


DEKLETA

Starejše pionirke (U15), 1. SKL, drugi del, skupina A2, nedelja, 28.01.2018
Ines ŠD Tabor Žiri – Stražišče Kranj 55:47 (14:14, 8:13, 17:12, 16:8)
Strelke za Ines ŠD Tabor Žiri: Kralj 2, Frlic, Kristan 8, Jelovčan 2, Bašič, Štojs Než. 2, Goršič 4, Čadež 9, Štojs Nej. 6, Stanonik 10, Jelenc 12.

Lestvica – skupina A2: Triglav 9/0, Ježica A 7/2, Krka A 6/3, Vipava 5/4, Ines ŠD Tabor Žiri 5/4, Grosuplje 3/6, Krka B 1/8, Stražišče Kranj 0/9.
Najmlajše pionirke (U11), 1. SKL, skupina 5, 3. turnir, dvorana Gimnazija Bežigrad, nedelja, 28.01.2018
Ježica A – Ines 10:6 (3:1, 3:1, 3:1, 1:3)
Ines – Kranjska Gora Jesenice 4:12 (1:3, 1:3, 1:3, 1:3)
Ježica A - Kranjska Gora Jesenice 6:10

Za Ines U11 v letošnji sezoni nastopajo: Albreht, Eržen, Jelenc, Kisovec, Kržišnik A., Kržišnik E., Livk, Mrak, Pfajfar, Šarić, Šifrar, Zavrl.
 
 
Mlajši pionirji so bili znova blizu zmage nad Domžalčani, suvereno pa so odpravili ekipo Janč.

nazaj na seznam novic