Naslov:

Košarkarski klub
Škofja Loka

Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka

Telefon/Faks:
+386 59 935 619

e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net

TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka

DŠ: SI95194606

MŠ: 5093520
 

Odeja
Kolektro SiXT Aktiva skupina Obcina Peak Ines LTH Casting

PODMLADEK: St. pionirji po preobratu do zmage na Jesenicah, st. pionirke tesno poražene
slikcaTako kot za člane LTH Castingsa se na žalost tudi za mlajše selekcije KK Škofja Loka koledarsko leto 2018 ni pričel ravno najboljše. Od štirih selekcij, ki so v prvem januarskem vikendu stopile na parket, so zmago zabeležili le starejši pionirji, ki so se po preobratu veselili uspeha na Jesenicah.
Prispeval: Nejc Ziherl

FANTJE

Mladinci (U19), 1. B SKL, drugi del, skupina BZ, 5. kolo, ŠD Planina, nedelja, 07.01.2018
Stražišče – LTH Castings 85:62 (23:14, 24:12, 19:12, 19:24)
Strelci za LTH Castings: Stojanovič, Čibej 2, Jugovic 8, Spalevič, Bertoncelj 6, Dolinar 6, Ržen 24, Frelih 5, Goljat 9, Mohorič 2.

Lestvica – skupina BZ: Ježica A 5/0, Slovan 4/1, Krško 4/1, Stražišče Kranj 3/2, Janče A 1/4, Fructal Ajdovščina 1/3, Hopsi Polzela 1/3, LTH Castings 0/5.

Kadeti (U17), 1. SKL, drugi del, skupina A2, 6. kolo, ŠD Poden, sobota, 06.01.2018
LTH Castings – Parklji A 65:79 (14:17, 16:24, 12:19, 23:19)
Strelci za LTH Castings:

Lestvica – skupina A2: KOŠ Primorska A 5/1, Parklji A 5/1, Petrol Olimpija A 4/2, ECE Triglav A 3/3, Ljubljana 1/5, LTH Castings 0/6.

Starejši pionirji (U15), 1. SKL, drugi del, skupina B6, 5. kolo, OŠ Prežihovega Voranca, nedelja, 07.01.2018
Jesenice – LTH Castings 50:53 (13:12, 12:8, 12:12, 13:21)
Strelci za LTH Castings: Đorđevič 1, Misson 2, Bokal, Verbič, Rozman, Brovč 8, Blanik 8, Hafner 22, Lovko, Malovčič 12, Kržišnik.

Lestvica – skupina B6: Radovljica 4/0, LTH Castings 3/2, Jesenice 2/3, Petrol Olimpija OKŠ 2/3, ŠD Šentvid Ljubljana A 2/2, ECE Triglav B 1/4.


DEKLETA

Starejše pionirke (U15), 1. SKL, drugi del, skupina A2, 6. kolo, nedelja, 07.01.2018
Vipava – Ines ŠD Tabor Žiri 49:44 (14:7, 9:18, 14:13, 12:6)
Strelke za Ines ŠD Tabor Žiri: Kralj, Frlic 3, Kristan 5, Jelovčan, Bašič, Goršič 3, Čadež 14, Stanonik 6, Jelenc 13.

Lestvica – skupina A2: Triglav 6/0, Krka A 5/1, Vipava 4/3, Ježica A 4/2, Ines ŠD Tabor Žiri 3/4, Grosuplje 2/4, Krka B 1/5, Stražišče Kranj 0/6.
 
 
Mladinci tokrat niso bili kos domačinom.

nazaj na seznam novic