+386 59 935 619

03128-1000010043

"Vroče" gostovanje v Črnomlju se je za mladinke dobro izteklo
slikcaMladinke Odeje dosegle svojo 9.zmago veliko težje kot je bilo pričakovati. "Vroče" pa je bilo tudi po tekmi.
MLADINKE – 1.SKL – 10.KOLO:

ŽKK ČRNOMELJ – ODEJA
66:85 (26:23, 18:16, 14:23, 8:23)

Strelke:
ČRNOMELJ: Juršinič 19 (3/3,4T), Smolič 15 (3/3), Stariha 13 (3T), Šalinger 12 (2T), Aščič 7 (4/1), Kuzma, Tolič.
ODEJA: T.Oblak 21 (6/5, 2T), K.Oblak 15 (2/2, 1T, 6 ukradenih žog), Hatič 15 (9/5), Žakelj 12 (7 skokov, 5 ukradenih ž.), Ljubenovič 12 (2T, 8 skokov, 5 asistenc), Čadež 4 (4/2), Horvat 4 (2/2, 6 skokov), Istenič 2, Lah, Triller.

V Črnomelj so mladinke odpotovale v nekoliko spremenjeni zasedbi, saj zaradi poškodb ne moreta igrati Brdnik in Novak, ki imata v ekipi zelo pomembno vlogo. Poznala pa se je tudi utrujenost nekaterih igralk, saj so še manj kot 24 ur prej morale precej garati na članski tekmi. Vse te težave mladink Odeje so znale Črnomaljke zelo dobro izkoristiti in le malo je manjkalo do največjega presenečenja v ligi. Domačinke so vodile vse do 30.minute tekme, ko je prišlo do manjšega prerekanja med trenerjema obeh ekip zaradi nešportnega in nekorektnega obnašanja domačega trenerja. Po tem so Ločanke zaigrale precej bolje in z mnogo bolj angažirano obrambo naredile delni rezultat 30:8 v zadnjih 11 minutah. Presenečenja tako niso dovolile. Kar pet igralk je tokrat preseglo 10 točk pri Odeji in štiri igralke pri domačinkah.
Prerekanja po tekmi so se nadaljevala in kaj kmalu bi v vedno »vročem« Črnomlju lahko prišlo tudi do incidenta. Taki dogodki pa vsekakor ne sodijo na dogodke, kjer sodelujejo mladi športniki.