Naslov:

Košarkarski klub
Škofja Loka

Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka

Telefon/Faks:
+386 59 935 619

e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net

TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka

DŠ: SI95194606

MŠ: 5093520
 

Odeja
Kolektro SiXT Aktiva skupina Obcina Peak Ines LTH Casting

PODMLADEK: St. pionirji boljši od Petrol Olimpije, st. pionirke suverene v Stražišču
slikcaV vikendu, ki je za nami, so bile tekmovalno aktivne štiri mlajše selekcije KK Škofja Loka, ki pa so bile polovično uspešne. Starejši pionirji so na Podnu ugnali Olimpijo, do nove zmage pa so se prebile tudi starejše pionirke. Poraz pa so tokrat zabeležili mladinci in kadeti LTH Castingsa.
Prispeval: Nejc Ziherl

FANTJE

Mladinci (U19), 1. B SKL, drugi del, skupina BZ, 1. kolo, dvorana ŠRC Ježica (Ljubljana), nedelja, 26.11.2017
Ježica A – LTH Castings 89:71 (21:18, 18:18, 26:15, 24:20)
Strelci za LTH Castings: Gabrovšek 2, Čibej 5, Jugovic, Šturm 6, Bertoncelj 23, Dolinar 6, Ržen 10, Goljat 3, Trček 12, Mohorič 4.

Zaradi poškodbe gležnja je tekmo izpustil Tilen Jugovic.

Lestvica – skupina BZ: Ježica A 1/0, Slovan 1/0, Hopsi Polzela 1/0, Janče A 0/1, Krško 0/1, LTH Castings 0/1, Stražišče Kranj 0/0, Fructal Ajdovščina 0/0.

Kadeti (U17), 1. SKL, drugi del, skupina A2, 1. kolo, dvorana ŠRC Ježica (Ljubljana), sobota, 25.11.2017
Parklji A – LTH Castings 94:66 (30:19, 20:15, 21:16, 23:16)
Strelci za LTH Castings: Maver 2, Čibej 28, Gabrovšek 5, Jugovic, Zupanc 9, Beravs, Vastl I., Frelih 7, Goljat 5, Spalevič 6, Jelenc 4.

Zaradi poškodbe gležnja je tekmo izpustil Tilen Jugovic.

Lestvica – skupina A2: KOŠ Primorska A 1/0, Parklji A 1/0, LTH Castings 0/1, Ljubljana A 0/1, Petrol Olimpija A 0/0, ECE Triglav A 0/0.

Starejši pionirji (U15), 1. SKL, drugi del, skupina B6, 1. kolo, ŠD Poden, nedelja, 26.11.2017
LTH Castings – Olimpija OKŠ 63:57 (13:18, 16:8, 19:14, 15:17)
Strelci za LTH Castings: Đorđevič 9, Kajba 2, Misson 2, Bokal 7, Brovč 8, Verbič, Blatnik, Hafner 20, Malovčič 13, Lovko 2.

Lestvica – skupina B6: Radovljica 1/0, LTH Castings 1/0, Jesenice 1/0, ŠD Šentvid – Ljubljana A 0/1, Petrol Olimpija OKŠ 0/1, ECE Triglav B 0/1.


DEKLETA

Starejše pionirke (U15), 1. SKL, drugi del, skupina A2, 2. kolo, dvorana OŠ Stražišče, nedelja, 26.11.2017
Stražišče – Ines ŠD Tabor Žiri 39:80 (7:20, 13:24, 13:17, 6:19)
Strelke za Ines ŠD Tabor Žiri: Kralj 6, Stanonik 22, Čadež 18, Goršič 2, Gantar 8, Bašič, Jelovčan, Kristan 10, Frlic 6, Jelenc 8.

Lestvica – skupina A2: Ježica A 3/0, Krka 2/1, Vipava 2/1, Triglav 2/0, Grosuplje 1/2, Ines ŠD Tabor Žiri 1/2, Stražišče Kranj 0/3, Krka B 0/2.
 
 
Mladinci so tokrat klonili proti Ježici.

nazaj na seznam novic