Naslov:

Košarkarski klub
Škofja Loka

Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka

Telefon/Faks:
+386 59 935 619

e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net

TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka

DŠ: SI95194606

MŠ: 5093520
 

Odeja
Kolektro SiXT Aktiva skupina Obcina Peak Ines LTH Casting

PODMLADEK: Starejše kategoriji uspešne, mlajši izgbili na gostovanju
slikcaMinuli vikend je bil za starejše kategorije zelo uspešen mladinci, kadeti in starejši pionirji so zabeležili 3 visoke in pomembne zmage. Mlajše pionirke in pionirji so izgubili na gostovanju.
FANTJE

Mladinci (U19), 1. B SKL, skupina 4B, 2. kolo, dvorana OŠ Mirana Jarca, Črnomelj, nedelja, 12.11.2017
Kolpa – LTH Castings 60:97 (12:29 13:28 13:20 22:20)
Strelci za LTH Castings: Gabrovšek 8, Jugovic 15, Dumenčič 35, Novak, Bertoncelj 3, Dolinar 8, Ržen 9, Frelih 5, Trček 10, Mohorič 4.

Lestvica – skupina 4B: Janče A 4/1, LTH Castings 4/1, Vrhnika 2/3, Kolpa 0/5.






Kadeti (U17), 1. SKL, skupina 4, 2. kolo, dvorana ŠD Trata, Škofja Loka, sobota, 11.11.2017
LTH Castings - Vrani Vransko 81:55 (23:13 22:15 14:14 22:13)
Strelci za LTH Castings: Niso bili posredovani.

Lestvica – skupina 4: LTH Castings 4/1, Ljubljana A 3/2, Grosuplje A 3/2, Vrani Vransko 0/4.






Starejši pionirji (U15), 1. SKL, skupina 6, 3. kolo, Montažna dvorana Šentvid, nedelja, 12.11.2017
ŠD Šentvid - Ljubljana A - LTH Castings 48:57 (15:14 14:20 9:11 10:12)
Strelci za LTH Castings: Đorđevic 6, Kajba, Misson 5, Bokal 1, Rozman, Brovč 8, Maver, Blatnik, Hafner 14, Lovko 10, Malovčič 12.

Lestvica – skupina 6: Slovan A 4/1, Stražišče Kranj 3/2, LTH Castings 1/4, ŠD Šentvid – Ljubljana A 1/4.





Mlajši pionirji (U13), Skupina H, dvorana OŠ Jakob Aljaž, sobota, 11.11.2017
LTH Castings – Šenčr GGD 20:29 (2:11 4:0 6:9 8:9)
ECE Triglav Kranj - LTH Castings 38:30 (7:5 3:8 17:8 11:9)
Strelcev za U13 se ne beleži.

Za LTH Castings U13 nastopajo: Nejc Bavdaž, Nejc Cegnar, Izak Debeljak, Lovro Duhovnik, Vito Hostnik, Jakob Košir, Tian Lipičar, Marko Maček, Jurij Malovrh, Jernej Peternel, Luka Potočnik, Erazem Stare, Miha Trojaar, Pavle Vastl, Matic Žakelj, Tine Zakotnik, Tilen Žargi, Mark Zupanc, Rok Zupanc, Luka Đorđevič.



DEKLETA

Mlajše pionirke (U13), Skupina 5, dvorana ŠD OŠ Josipa Vandota, sobota, 11.11.2017
Kranjska Gora - Jesenice – Žiri - Ines 24:22 (4:7 7:8 0:8 5:7)
Žiri - Ines - Triglav 16:66 (6:14 0:8 8:22 2:22)
Strelcev za U13 se ne beleži.

Lestvica – skupina 1: Triglav 6/0, Žiri - Ines 2/4, Kranjska Gora - Jesenice 1/5
 
 

nazaj na seznam novic