Naslov:

Košarkarski klub
Škofja Loka

Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka

Telefon/Faks:
+386 59 935 619

e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net

TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka

DŠ: SI95194606

MŠ: 5093520
 

Odeja
Kolektro SiXT Aktiva skupina Obcina Peak Ines LTH Casting

PODMLADEK: Kadeti po preobratu do zmage v Grosupljem, mladinci ugnali Janče, st. pionirke prepričljive v Tolminu
slikcaMlajše selekcije Košarkarskega kluba Škofja Loka so bile ta vikend precej uspešne. Kadeti in mladinci LTH Castingsa so z odlično zadnjo četrtino po preobratu prišli do pomembne zmage, novo zmago pa so zabeležinje tudi starejše pionirke Ines ŠD Tabor Žiri. Še naprej brez zmage ostajajo kadetinje in starejši pionirji, v pokalnem obračunu pa so bili tokrat poraženi mlajši pionirji.
Prispeval: Nejc Ziherl

FANTJE

Mladinci (U19), 1. B SKL, skupina 4B, 6. kolo, dvorana OŠ Kašelj, Ljubljana, nedelja, 05.11.2017
Janče A – LTH Castings 74:77 (19:26, 26:17, 17:14, 12:20)
Strelci za LTH Castings: Gabrovšek, Čibej 3, Lojič, Šturm, Novak 2, Bertoncelj 10, Dolinar 14, Ržen 25, Jugovic 7, Trček 16, Mohorič.

Lestvica – skupina 4B: Janče A 3/1, LTH Castings 3/1, Vrhnika 2/2, Kolpa 0/4.


Kadeti (U17), 1. SKL, skupina 4, 1. kolo, dvorana OŠ Brinje, Grosuplje, sobota, 04.11.2017
Grosuplje A – LTH Castings 63:74 (22:16, 18:15, 10:13, 13:30)
Strelci za LTH Castings: Maver 4, Čibej 23, Gabrovšek 14, Jugovic 22, Zupanc 6, Batanovič, Beravs, Goljat, Spalevič 5, Jelenc.

Lestvica – skupina 4: LTH Castings 3/1, Grosuplje A 3/1, Ljubljana A 2/2, Vrani Vransko 0/4.


Starejši pionirji (U15), 1. SKL, skupina 6, 2. kolo, ŠD Trata, nedelja, 05.11.2017
LTH Castings – Stražišče Kranj 54:82 (17:26, 16:19, 12:18, 9:19)
Strelci za LTH Castings: Đorđevic 4, Kajba 3, Misson 6, Bokal 2, Brovč 8, Blatnik 4, Hafner 12, Lovko 2, Malovčič 13.

Lestvica – skupina 6: Slovan A 4/0, Stražišče Kranj 3/1, ŠD Šentvid – Ljubljana A 1/3, LTH Castings 0/4.


Mlajši pionirji (U13), Mini Pokal Spar, 2. kolo, 1. tekma, ŠD Trata, sobota, 04.11.2017
LTH Castings – Stražiče Kranj 31:46 (8:12, 7:11, 4:19, 12:4)
Strelcev za U13 se ne beleži.

Za LTH Castings U13 nastopajo: Nejc Bavdaž, Nejc Cegnar, Izak Debeljak, Lovro Duhovnik, Vito Hostnik, Jakob Košir, Tian Lipičar, Marko Maček, Jurij Malovrh, Jernej Peternel, Luka Potočnik, Erazem Stare, Miha Trojaar, Pavle Vastl, Matic Žakelj, Tine Zakotnik, Tilen Žargi, Mark Zupanc, Rok Zupanc, Luka Đorđevič.

Povratna tekma 3. kroga Mini Pokala Spar se bo odigrala v soboto, 2. decembra v OŠ Stražišče.



DEKLETA

Kadetinje (U17), 1. SKL, skupina 1, 6. krog, dvorana ŠRC Ježica, Ljubljana, sobota, 04.11.2017
Akson Ilirija A – Ines 93:33 (27:6, 19:11, 22:7, 25:9)
Strelke za Ines: Štojs Nej., Goršič, Kristan 7, Kralj, Bašič, Emeršič 10, Jelovčan, Lapajne 2, Stanonik 8, Jelenc 4.

Lestvica – skupina 1: Akson Ilirija A 3/1, Triglav 2/1, Ledita 2/1, Ines 0/4.


Starejše pionirke (U15), 1. SKL, skupina 8, 2. kolo, dvorana ŠD Tolmin, nedelja, 05.11.2017
Tolmin U15 – Ines ŠD Tabor Žiri 16:68 (0:29, 2:12, 2:15, 12:12)
Strelke za Ines ŠD Tabor Žiri: Kralj 4, Frlic 8, Kristan 10, Štojs Nej. 6, Gantar 12, Goršič, Čadež 15, Štojs Než. 2, Stanonik 7, Jelenc 4.

Lestvica – skupina 8: Triglav 4/0, Ines ŠD Tabor Žiri 3/1, Pivka 1/3, Tolmin U15 0/4.
 
 
Kadetinje so tokrat gostovale v Ljubljani.
Kadeti LTH Castingsa so z odlično zadnjo četrtini prišli do visokega zmage nad Grosupljem.

nazaj na seznam novic