Naslov:

Košarkarski klub
Škofja Loka

Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka

Telefon/Faks:
+386 59 935 619

e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net

TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka

DŠ: SI95194606

MŠ: 5093520
 

Odeja
<br />DB Schenker Aktiva skupina Obcina Peak Ines LTH Casting

PODMLADEK: Mlajši pionirji do zmage v Domžalah, kadetinje INES znova nemočne
slikcaČlanska ekipa LTH Castingsa se pripravlja za pričetek drugega dela Lige Nova KBM, so pa še naprej aktivne mlajše selekcije KK Škofja Loka. Tokrat so nov poraz zabeležili kadeti, v Kranju so bile nemočne kadetinje INES, so pa se zato do zmage na turnirju v Domžalah prebili naši mlajši pionirji. Bravo fantje!
Prispeval: Nejc Ziherl

FANTJE
Kadeti (U17), 1. SKL – 3. del, skupina B1Z, 6. krog, dvorana OŠ I. Cankarja (Vrhnika), sobota, 18.03.2017
Vrhnika – LTH Castings 85:73 (20:24, 24:16, 22:17, 19:16)
Strelci za LTH Castings: Sočak 19, Dolinar 15, Jugovic 14, Šturm 10, Novak in Demšar po 6, Vastl I. 3.

Lestvica – skupina B1Z: ECE Triglav A 10/0, Radovljica 6/4, Union Olimpija beli 6/4, Vrhnika 4/6, LTH Castings 3/7, Tolmin 1/9.

Mlajši pionirji (U13), 1. SKL – 3. del, skupina B5, 3. turnir, dvorana OŠ Ihan (Domžale), sobota, 18.03.2017
Helios Suns B – LTH Castings 27:37 (8:6, 7:5, 6:11, 6:15)
LTH Castings – ECE Triglav A 24:37 (5:7, 8:12, 2:9, 9:9)
Helios Suns – ECE Triglav A 24:43

Lestvica – skupina B5: ECE Triglav A 4/0, Parklji B 3/1, Helios Suns 1/5, LTH Castings 1/3.

DEKLETA
Kadetinje (U17), 1. SKL – 2. del, skupina 1A, 14. krog, dvorana Zlato polje (Kranj), sobota, 18.03.2017
Triglav A - INES 85:28 (26:8, 28:5, 16:4, 15:11)
Strelke za Ines: Stanonik in Emeršič po 8, Tomažič, Jelenc in Peulič po 4.

Lestvica – skupina 1A: Grosuplje 12/2, Athlete Celje 11/3, Konjice 10/4, Ježica A 7/7, Triglav A 6/8, Vipava 4/9, Maribor 4/9, INES 1/13.


Razpored za nedeljo, 19.03.2017:
Starejše pionirke (U15), 1. SKL – 3.del, skupina 2A – 3.krog, dvorana OŠ I. (Murska Sobota), nedelja, 19.03.2017
Pomurje – INES ŠD Tabor Žiri (ob 9.00)

Starejši pionirji (U15), 1. SKL – 3.del, skupina 1A, 11.krog, ŠD Trata, nedelja, 19.03.2017
LTH Castings – Vojnik 02 (ob 10.00)
 
 
Mlajši pionirji do zmage v Domžalah.

nazaj na seznam novic