+386 59 935 619

03128-1000010043

Kadetinje izgubile v Trbovljah.
slikcaV zadnjem krogu tekmovanja po skupinah so naše kadetinje gostovale v Trbovljah in po slabi predstavi izgubile.
KK TRBOVLJE : KK ODEJA 79 : 64 (15:13, 19:23, 19:10, 26:18)

Oblak 15 (4:4, 1T, 5 skokov, 5 ukradenih), Lah 13 (6:3, 4skoki, 3 ukradene), Triller 10 (3:0, 1skok, 2 ukradeni), Dolenc 10 (2 skoka, 3 ukradene), Istenič 8 (2:2, 2 skoka), Šiberle 4 (1 skok, 5 ukradenih), Jesenko (1:0, 2 skoka), Kreačič 2 (1:0), Primožič 1 skok in 2 ukradeni, Pograjc, Jereb 1 ukradena.

Tekma se je začela po željah gostujočega trenerja, saj je ekipa Ločank, zopet vodena s strani Teje Oblak zelo zrelo začela tekmo in ni popustila začetni »offenzivi« domačih igralk. Prvi polčas je tako po več ali manj v serijah doseženih koših pripadel gostjam iz Škofje Loke, ki so na počitek odšle s prednostjo 36:34. Borbena igra v obrambi v prvem polčasu pa je pustila sledove v drugem polčasu, saj je koncentracija Ločank padala iz minute v minuto, noge pa tudi niso bile tako poletne kot so bile v prvih 20 minutah. Ritem igre je strmoglavo padel in tako so drugi polčas dobile domačinke ter si zagotovile prvo mesto v skupini. Naše igralke so dobro opravile delo in se dobro borile, a za zmago bo potrebna večja zbranost skozi celotno srečanje. Razveseljiv je podatek, da so nekatere igralke dobile zaupanje vase (Triller, Dolenc), kar nam bo še kako prišlo prav v drugem delu sezone.

Kadetinje so prvi del zaključile na 2. mestu v skupini. Po novem letu pa jih čaka še 12 tekem proti izjemno močnim ekipam iz cele Slovenije, šest tekem bo odigranih doma na OŠ Mesto, na katere ste navijači seveda vljudno vabljeni.

Kadetsko ekipo čaka še veliko dela, če hočejo v drugem delu prvenstva biti konkurenčna ekipa