Naslov:

Košarkarski klub
Škofja Loka

Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka

Telefon/Faks:
+386 59 935 619

e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net

TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka

DŠ: SI95194606

MŠ: 5093520
 

Odeja
Kolektro SiXT Aktiva skupina Obcina Peak Ines LTH Casting


Mednarodni turnir v Milanu 2008

Košarkarski tabor Savudrija 2008

Košarkarski piknik 2008

Mlajše pionirke - finani turnir v Ljubljani, 24.11.2007

FF mladinke 2007 - 2. dan

FF mladinke 2007 - 1. dan

Članice: KK Odeja : KK K. Afrodita, 17.12.2006

Kadetinje: KK Odeja : ŽKD Ilirija, 25.11.2006

Članice: KK Odeja : KK Neso Lhke, 22.11.2006

Finalni turnir za kadetinje 2006

Mini Olimpijske igre Celovec 2006

Košarkarski tabor Savudrija 2006
 

« Januar 2018 »
Po To Sr Če Pe So Ne
1 2 3 4 5 6
alias 2. SKL ČLANI - 14. krog
Kdo:
LTH Castings : Grosuplje
Kdaj: sobota, 06.01.2018 ob 18.30
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA A2 - 6. krog
Kdo:
LTH Castings : Parklji A
Kdaj: sobota, 06.12.2018 ob 10.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
7
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BZ - 5. krog
Kdo:
Stražišče : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 07.01.2018 ob 14.00
Kje: dvorana ŠD Planina, Kranj
    
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA B6 - 5. krog
Kdo:
Jesenice : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 07.01.2018 ob 10.30
Kje: dvorana OŠ Prežihovega Voranca, Jesenice
    
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA A2 - 6. krog
Kdo:
Vipava : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: nedelja, 07.01.2018 ob 10.00
Kje: dvorana OŠ Draga Bajca, Vipava
    
8 9 10 11 12 13
alias 2. SKL ČLANI - 15. krog
Kdo:
Mesarija P. Sežana : LTH Castings
Kdaj: sobota, 13.01.2018 ob 19.00
Kje: dvorana SŠ Srečka Kosovela, Sežana
    
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA A2 - 7. krog
Kdo:
Koš Primorska : LTH Castings
Kdaj: sobota, 13.01.2018 ob 10.30
Kje: dvorana ŠD STŠ Koper
    
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA 1B - 7. krog
Kdo:
INES : Vipava
Kdaj: sobota, 13.01.2018 ob 13.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U13 2. SKL 2. DEL SKUPINA 3H - 2. turnir
Kdo:
LTH Castings : Janče OKŠ ; LTH Castings : Helios Suns B
Kdaj: sobota, 13.01.2018 ob 9.00;11.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
14
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BZ - 6. krog
Kdo:
Hopsi Pozela : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 14.01.2018 ob 16.00
Kje: dvorana ŠD Polzela
    
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA B6 - 6. krog
Kdo:
Olimpija OKŠ : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 14.01.2018 ob 15.00
Kje: dvorana ŠD Stožice mal. dvorana, Ljubljana
    
alias FANTJE U11 1. SKL SKUPINA 18 - 1. turnir
Kdo:
LTH Castings : ECE Triglav B ; LTH Castings : Gorenja vas
Kdaj: nedelja, 14.01.2018 ob 9.00;11.15
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U11 1. SKL SKUPINA 5 - 1. turnir
Kdo:
Triglav : INES; INES : Ježica A
Kdaj: nedelja, 14.01.2018 ob 11.00; 12.15
Kje: dvorana OŠ Jakob Aljaž, Kranj
    
15 16 17
alias 2. SKL ČLANI - 16. krog
Kdo:
LTH Castings : Celje
Kdaj: sreda, 17.01.2018 ob 19.30
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
18 19 20
alias 2. SKL ČLANI - 17. krog
Kdo:
Ljubljana : LTH Castings
Kdaj: sobota, 20.01.2018 ob 17.15
Kje: dvorana Ljubljana
    
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA A2 - 8. krog
Kdo:
LTH Castings : ECE Triglav A
Kdaj: sobota, 20.01.2018 ob 10.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U9 Prijateljski turnir
Kdo:
LTH Castings : Gorenja vas ; LTH Castings : Triglav
Kdaj: sobota, 20.01.2018 ob 9.30;11.30
Kje: dvorana OŠ Škofja Loka Mesto     
21
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BZ - 7. krog
Kdo:
LTH Castings : Janče A
Kdaj: nedelja, 21.01.2018 ob 18.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA B6 - 7. krog
Kdo:
ŠD Šentvid - Ljubljana A : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 21.01.2018 ob 13.00
Kje: dvorana Montažna dvorana Šentvid , Ljubljana
    
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA A2 - 7. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Krka A
Kdaj: nedelja, 21.01.2018 ob 10.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U11 1. SKL SKUPINA 18 - 2. turnir
Kdo:
ECE Triglav B : LTH Castings; LTH Castings : Gorenja vas
Kdaj: nedelja, 21.01.2018 ob 9.00; 10.00
Kje: dvorana OŠ Simona Jenka, Kranj
    
22 23 24 25 26
alias 2. SKL ČLANI - 18. krog
Kdo:
LTH Castings : ECE Triglav
Kdaj: petek, 26.01.2018 ob 19.30
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
27
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA A2 - 9. krog
Kdo:
Petrol Olimpija A : LTH Castings
Kdaj: sobota, 27.01.2018 ob 13.30
Kje: dvorana ŠD Stožice mal. dvorana, Ljubljana
    
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA 1B - 10. krog
Kdo:
Triglav B : INES
Kdaj: sobota, 27.01.2018 ob 00.00
Kje: dvorana ŠD Planina, Kranj
    
alias FANTJE U13 2. SKL 2. DEL SKUPINA 3H - 3. turnir
Kdo:
Helios Suns B : LTH Castings; LTH Castings : Janče OKŠ
Kdaj: sobota, 27.01.2018 ob 00.00; 00.00
Kje: dvorana ŠD Domžale
    
28
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BZ - 8. krog
Kdo:
LTH Castings : Ježica A
Kdaj: nedelja, 28.01.2018 ob 18.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA B6 - 8. krog
Kdo:
LTH Castings : ECE Triglav B
Kdaj: nedelja, 28.01.2018 ob 10.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA A2 - 9. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Stražišče
Kdaj: nedelja, 28.01.2018 ob 12.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U11 1. SKL SKUPINA 5 - 3. turnir
Kdo:
Ježica A : INES; INES : Kr. Gora _ Jesenice
Kdaj: nedelja, 28.01.2018 ob 9.00; 10.00
Kje: dvorana Gimnazija Bežigrad, Ljubljana
    
29 30 31 1 2 3 4