Naslov:

Košarkarski klub
Škofja Loka

Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka

Telefon/Faks:
+386 59 935 619

e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net

TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka

DŠ: SI95194606

MŠ: 5093520
 

Odeja
LTH Casting Ines Peak Obcina S&T Kolektro


Mednarodni turnir v Milanu 2008

Košarkarski tabor Savudrija 2008

Košarkarski piknik 2008

Mlajše pionirke - finani turnir v Ljubljani, 24.11.2007

FF mladinke 2007 - 2. dan

FF mladinke 2007 - 1. dan

Članice: KK Odeja : KK K. Afrodita, 17.12.2006

Kadetinje: KK Odeja : ŽKD Ilirija, 25.11.2006

Članice: KK Odeja : KK Neso Lhke, 22.11.2006

Finalni turnir za kadetinje 2006

Mini Olimpijske igre Celovec 2006

Košarkarski tabor Savudrija 2006
 

« November 2019 »
Po To Sr Če Pe So Ne
28 29 30 31 1 2
alias 2. SKL ČLANI - 5. krog
Kdo:
LTH Castings : Parklji
Kdaj: sobota, 02.11.2019 ob 18.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA 6 - 2. krog
Kdo:
Krka : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: sobota, 02.11.2019 ob 10.00
Kje: dvorana Marof, Novo Mesto
    
3
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA 4B - 6. krog
Kdo:
Ipros Vrhnika : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 03.11.2019 ob 19.00
Kje: dvorana OŠ A. M. Slomšek, Vrhnika
    
alias DEKLETA U19 1. SKL SKUPINA 2 - 5. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Maribor
Kdaj: nedelja, 03.11.2019 ob 16.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
4 5 6 7 8 9
alias 2. SKL ČLANI - 6. krog
Kdo:
Brinox Medvode : LTH Castings
Kdaj: sobota, 09.11.2019 ob 19.00
Kje: dvorana Medvode
    
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA B4 - 1. krog
Kdo:
LTH Castings : Kolpa
Kdaj: sobota, 09.11.2019 ob 13.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA 6 - 5. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Krka
Kdaj: sobota, 09.11.2019 ob 9.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U13 Mini Pokal 2. krog - 2. tekma
Kdo:
INES ŠD Tabor - Žiri : Tolmin
Kdaj: sobota, 09.11.2019 ob 11.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
10
alias DEKLETA U19 1. SKL SKUPINA 2 - 2. krog
Kdo:
Krka : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: nedelja, 10.11.2019 ob 18.00
Kje: dvorana Marof, Novo Mesto
    
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA B7 - 1. krog
Kdo:
LTH Castings : Pivka
Kdaj: nedelja, 10.11.2019 ob 10.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA 8 - 6. krog
Kdo:
Kr. Gora - Jesenice : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: nedelja, 10.11.2019 ob 9.30
Kje: dvorana OŠ P. Voranca, Jesenice
    
11 12 13 14 15 16
alias 2. SKL ČLANI - 7. krog
Kdo:
LTH Castings : Postojna
Kdaj: sobota, 16.11.2019 ob 17.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA B4 - 2. krog
Kdo:
LTH Castings : Ljubljana A
Kdaj: sobota, 16.11.2019 ob 13.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U13 1. SKL SKUPINA 10 - 4. turnir
Kdo:
LTH Castings : Gorenja vas ; LTH Castings : Helios Suns A
Kdaj: sobota, 16.11.2019 ob 9.00;11.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
17
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BZ - 1. krog
Kdo:
Krka : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 17.11.2019 ob 16.00
Kje: dvorana L. Štuklja, Novo Mesto
    
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA B7 - 2. krog
Kdo:
LTH Castings : Ipros Vrhnika A
Kdaj: nedelja, 17.11.2019 ob 11.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
18 19 20 21 22 23
alias 2. SKL ČLANI - 8. krog
Kdo:
Hrastnik : LTH Castings
Kdaj: sobota, 23.11.2019 ob 19.00
Kje: dvorana Na logu, Hrastnik
    
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA B4 - 3. krog
Kdo:
G.G.D.Šenčur : LTH Castings
Kdaj: sobota, 23.11.2019 ob 10.00
Kje: dvorana Šenčur
    
alias FANTJE U13 Mini Pokal Spar 3. krog - 1. tekma
Kdo:
LTH Castings : Postojna
Kdaj: sobota, 23.11.2019 ob 10.30
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias DEKLETA U13 Mini Pokal - 3. krog 1. tekma
Kdo:
Janina : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: sobota, 23.11.2019 ob 10.00
Kje: dvorana Janina
    
24
alias FANTJE U19 1. B SKL SKUPINA BZ - 2. krog
Kdo:
LTH Castings : Šentvid - Ljubljana
Kdaj: nedelja, 24.11.2019 ob 18.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias DEKLETA U19 1. SKL SKUPINA A - 2. krog
Kdo:
INES - ŠD Tabor Žiri : Akson Ilirija B
Kdaj: nedelja, 24.11.2019 ob 16.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias FANTJE U15 1. SKL SKUPINA B7 - 3. krog
Kdo:
Postojna : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 24.11.2019 ob 10.00
Kje: dvorana ŠC Postojna
    
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA B1 - 1. krog
Kdo:
Akson Ilirija B : INES - ŠD Tabor Žiri
Kdaj: nedelja, 24.11.2019 ob 00.00
Kje: dvorana OŠ H. Smrekar, Ljubljana
    
25 26
alias FANTJE U13 Mini Pokal Spar - 3. krog - 2. tekma
Kdo:
Postojna : LTH Castings
Kdaj: torek, 26.11.2019 ob 17.30
Kje: dvorana ŠC Postojna
    
27 28 29 30
alias 2. SKL ČLANI - 9. krog
Kdo:
LTH Castings : ECE Triglav
Kdaj: sobota, 30.11.2019 ob 20.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias FANTJE U17 1. SKL SKUPINA B4 - 4. krog
Kdo:
LTH Castings : HPG Brežice
Kdaj: sobota, 30.11.2019 ob 9.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U13 B4K skupina 1
Kdo:
LTH Castings : Triglav; Slovan : Jesenice; LTH Castings : Slovan; Triglav : Jesenice; Slovan : Triglav; LTH Castings : Jesenice
Kdaj: sobota, 30.11.2019 ob 10.00; 11.00; 12.00; 13.00; 14.00; 15.00
Kje: dvorana Poden, Škofja Loka     
alias DEKLETA U13 Mini Pokal 3. krog - 2. tekma
Kdo:
INES ŠD Tabor - Žiri : Janina
Kdaj: sobota, 30.11.2019 ob 11.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
1