Naslov:

Košarkarski klub
Škofja Loka

Podlubnik 1c,
4220 Škofja Loka

Telefon/Faks:
+386 59 935 619

e-pošta:
kk.skloka[a]siol.net

TRR:
03128-1000010043
SKB d.d. - Škofja Loka

DŠ: SI95194606

MŠ: 5093520
 

Odeja
LTH Casting Domel Ines Peak Obcina


Mednarodni turnir v Milanu 2008

Košarkarski tabor Savudrija 2008

Košarkarski piknik 2008

Mlajše pionirke - finani turnir v Ljubljani, 24.11.2007

FF mladinke 2007 - 2. dan

FF mladinke 2007 - 1. dan

Članice: KK Odeja : KK K. Afrodita, 17.12.2006

Kadetinje: KK Odeja : ŽKD Ilirija, 25.11.2006

Članice: KK Odeja : KK Neso Lhke, 22.11.2006

Finalni turnir za kadetinje 2006

Mini Olimpijske igre Celovec 2006

Košarkarski tabor Savudrija 2006
 

« September 2021 »
Po To Sr Če Pe So Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA 04 - 1. krog
Kdo:
Domel : Ježica B
Kdaj: torek, 14.09.2021 ob 20.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U15 Kvalifikacije za 1. SKL SKUPINA 17 - 1. krog
Kdo:
LTH Castings : GGD Šenčur
Kdaj: torek, 14.09.2021 ob 18.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
15 16 17 18
alias FANTJE U17 Kvalifikacije za 1. SKL SKUPINA 13 - 2. krog
Kdo:
LTH Castings : Ilirija B
Kdaj: sobota, 18.09.2021 ob 10.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
19
alias DEKLETA U19 1. SKL SKUPINA 02 - 1. krog
Kdo:
Domel : Vipava
Kdaj: nedelja, 19.09.2021 ob 18.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U15 Kvalifikacije za 1. SKL SKUPINA 17 - 2. krog
Kdo:
GGD Šenčur : LTH Castings
Kdaj: nedelja, 19.09.2021 ob 10.00
Kje: dvorana Šenčur
    
20 21 22 23 24
alias FANTJE U17 Kvalifikacije za 1. SKL SKUPINA 13 - 3. krog
Kdo:
LTH Castings : Brinox Medvode
Kdaj: petek, 24.09.2021 ob 18.15
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
25
alias DEKLETA U17 1. SKL SKUPINA 04 - 5. krog
Kdo:
Domel : Triglav
Kdaj: sobota, 25.09.2021 ob 8.45
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias FANTJE U13 Mini Pokal Spar - 1. krog
Kdo:
LTH Castings : Calcit Basketball; LTH Castings : Globus
Kdaj: sobota, 25.09.2021 ob 10.45; 13.45
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
alias DEKLETA U13 1. SKL SKUPINA 07 - 1. krog
Kdo:
Domel : Šentvid -Ljubljana
Kdaj: sobota, 25.09.2021 ob 15.30
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
26
alias DEKLETA U19 1. SKL SKUPINA 02 - 2. krog
Kdo:
Akson Ilirija : Domel
Kdaj: nedelja, 26.09.2021 ob 00.00
Kje: dvorana Ljubljana
    
alias DEKLETA U15 1. SKL SKUPINA 06 - 1. krog
Kdo:
Domel : Kr. Gora - Jesenice
Kdaj: nedelja, 26.09.2021 ob 10.00
Kje: dvorana Trata, Škofja Loka     
27 28 29 30 1 2 3